DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

+8
Pecelj
Admin
domi
StaJaZnam
inkerovac
zagorec92
Mijau
djule
12 posters

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  zagorec92 sub 02 oľu 2013, 18:00

hrki99 je napisao/la:evo ovako...nismo boysi, ne brijemo na dinamo, čak štoviše, ja dinamo osobno nabijem na kurac.
Ima nade za Zaprešić Smile
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Mijau uto 05 oľu 2013, 18:30

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Pecelj sri 06 oľu 2013, 07:09

ajmo akciju napraviti da skupimo lovu i napravimo veliki transparent ŠTIMAC LOPOVE i godina krađe (ili sezone) i natpis tipa ne zaboravljamo

i onda nek to nova generacija divljih svinja fura na svaku tekmu!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  StaJaZnam sri 06 oľu 2013, 10:00

haha nije losa ali ne bi bas na svaku, bolje kada hajduk dodje

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Mijau pet 08 oľu 2013, 14:29

[You must be registered and logged in to see this link.]

Pogledati od 13:13 na dalje
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  StaJaZnam pet 08 oľu 2013, 21:05

frajer je elokventan u pm nema šta Smile neko bi pomslio da si je popil nekaj lol!
al eto lijepo se dečko zahvalio korektno upravi i starim navijačima, i dobri su dečki treba samo nastavit tak, ak niš drugo napravili su nam dobru reklamu jer su slike prošle po mnogim portalima, pa su ljudi u cijeloj hrvatskoj mogli vidjet da ima i nas navijača intera
ne znam dal će ić u rijeku ali bilo bi super da što više ljudi čuje za divlje svinje pig

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  djule ned 10 oľu 2013, 08:09

"hvala svima" - kak je sve divno i krasno u i oko praonice novca dinastije laljak.

to kaj laljak već 20 godina je direktor kluba, to kaj se politička oligarhija grada izmjenjuje unutar uprave, to kaj se promjenilo ime, to kaj je ista uprava dovela klub do zadnjeg mjesta u 3. ligi, to kaj je klub bez perspektive i plana rada, stadion nikad prazniji, to kaj klub funkcionira kao privatan biznis od dede do unuka nije bitno...

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  zagorec92 pon 11 oľu 2013, 01:58

Mislim da bi svi ovdje željeli da nam klub funkcionira kao npr. Basel il drugi slično vrhunski uređeni klubovi, no za takav način funkcioniranja treba imat love, a to je postao apstraktan pojam u ovoj državi.
S druge strane, više transparentnosti ovom klubu ne bi škodilo. Već 8 godina kriminalno trošimo ovo malo love na polovne igrače, uvjeren sam da se moglo puno bolje. I više profesionalizma, da se ne ponovi ono s arapom/saudijcem Smile
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Mijau pon 11 oľu 2013, 17:52

Danas sam pričao sa jednim bivšim igračem Inkera i rekao mi je da je bio šokiran kad je vidio Radoijčića,Rundića Hajradinovića u sastavu u Rijeci.Pa sam malo razmišljao i došao do zaključka da u momčadi imamo premalo igrača kojima Inker nekaj predstavlja.Svaka čast njima ali Inker njima baš ništa ne predstavlja.Dok sa druge strane naši juniori ne dobijaju šansu odnosno nestali su skroz.Borko i Ćosić nisu ni blizu momčadi a ni Bosec za kojeg sam siguran da bi išao ko navijen.Mlinar je prodan i nejde 100% na treninzima i utakmicama a Blažević nemre ni na klupu prismrditi.Budimir je nonšalantan i zato promašuje a može još tisuću šansi zapucati opet će igrati u prvih 11 jer nema konkurencije.A u juniorima imamo Gudelja koji je najbolji strijelac lige vjerujem da bi on bar jednu priliku zabio kaj je Budimir fulao.Meni je najviše bilo žao Milardovića koji je kod Bore bio otpisan jer mu treba igrati Mlinar.Milardović i Pokrivač su sigurno među najboljim zadnjim veznima u ligi i ne štede se jer su iskusni i provjereni igrači.Žao mi je isto i da je Santini morao otići jer Delač mora braniti a Santini je bolji golman od njega.Puno bolji.Pola ovih golova kaj je Delač primio idu njemu na dušu.Pogotovo drugi gol u Rijeci i gol glavom Abdurahimija a i onaj prvi u Koprivnici.Ja nemam povjerenja u njega.Čeliković je jedan od najsrčanijih igrača uvijek je pošteno odigrao ali ni njega nema.Previše je tu igrača koji igraju jer moraju igrati a ne igraju sa srcem.Evo jedan Zadar igra samo sa igračima iz Zadra i to se vidi oni ginu na terenu a realno pola njih nije za prvu ligu.U ovih 4 kola jedini igrač koji me je zadovoljio je Oršić jer svaku utakmicu igra odlično i zaslužio je da otiđe iz Inkera i da napravi veliku karijeru.Ostali nisu zaslužili prolaznu ocjenu.Nadam se da će kod Magića igrati oni koji to zasluže na treninzima a ne oni koji moraju iz raznoraznih razloga igrati.Nema veze neka ispadnemo u drugu ligu ali ako ćemo već ispasti radije da ispadnemo sa igračima koju su htjeli ostati a nisu dovoljno kvalitetni nego sa onima koji igraju prek kurca a kakti su kvalitetni.Nadam se da će protiv Splita svi letjeti po terenu i da ćemo dobiti jer stvarno ovo ako ne dobijemo onda su nam šanse minimale.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  StaJaZnam uto 12 oľu 2013, 14:33

E ovo je več nešto, vidio sam danas neke klince da hodaju okolo s nekim papirima. I sad vidim na FB stranici ove plakate, pa pretpostavljam da ih lijepe okolo po gradu, prošetat ću se poslije pa ću vidjet jel tako. A i sami plakati napokon liče na nešto. Ak neko može potvrdit jel to istina bio bi zahvalan Very Happy
Ajde, nadam se da će bit ljudi ko protiv Zagreba barem.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  djule uto 12 oľu 2013, 15:05

bravo klinci!

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  zagorec92 uto 12 oľu 2013, 19:38

djule je napisao/la:bravo klinci!
na ovo ti sigurno niko minus neće nalupat lol!
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Pecelj uto 12 oľu 2013, 21:02

ma nemam ništa protiv nikoga, naravno da treba biti konkurencije i da nitko ne smije biti nezamjenjiv, ali dao Bog da i svi naprave velike karijere bili naši klinci ili klinci koji su došli sa strane....

kaj reći na borka, imao je igru imao je sve - kraj jeseni spušimo jer nas pokradu suci, zaslužili smo 4 boda u rijeci i u splitu

i onda skandal!!!! ODIGRAMO 4 utakmice po blatu Zadar, Slaven, Zagreb i Rijeka sve neregularne tekme, ali sve, pol metra blata - je li to nogomet?! siguran sam, ali siguran da se igralo po "engleskoj" travi da bi imali gro bodova iz tih tekmi jer smo bolji i od zadra i od slavena i od zagreba, i to osjetno bolji! krivica je i na upravi i na HNSu - HNS je silovao početak proljeća jer se moralo odigrati pošto se igra u nelegalnom sistemu svi sa svima tri puta. ždrijeb je bio kad je bio i ništa nije bilo moguće odgoditi. 90% tekmi do sad od zimske pauze je nelegalno, pa dajte pogledajte naše tekme ili drugo poluvrijeme lokomotive i splita - je li to nogomet?!

nismo mi u ovakvoj situaciji niti zbog klinaca sa strane (kojima svaka čast i kojima želim sve najbolje, i dao Bog da igramo i kup i prvenstvo i svaki tjedan dvije prijateljske pa da svi dobiju šansu jer svi to zaslužuju) niti zbog ne zalaganja niti zbog trenera niti zbog uprave niti zbog ničega nego zbog smrdljivog BLATA i SNIJEGA - nismo još odigrali jednu regularnu tekmu na proljeće ni jednu i sad opet cijeli tj kiša četvrtak snijeg a petak tekma... eto moje iskreno mišljenje kao čovjeka koji sam gledao i kraj proljeća sve tekme doma i u gostima i sve osim slavena na jesen (a uz to gledam i sve druge tekme HNLa - uživo ne na telki) - bolji smo od pola lige, to vam jamčim (zadar spuši 5-0 pa 4-1 pa zbog blata dobije nas 1 0 i ispred nas je, nas cijelu sezonu dva kluba nisu pošteno nadigrala a nitko nas cijelu sezonu nije razbio - i sad smo mi zadnji zbog blata i travnjaka - za upucati se)
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Pecelj uto 12 oľu 2013, 21:21

naravno ne gledam sve tekme nego gro njih, svaki vikend 2 ili 3 uživo (ovisno je li prijenos petkom)

nitko osim dinama i rijeke (+belupo i st možda) trenutačno nema širini kadra kao mi.... nikad nismo imali ovako kompletnu momčad, mogu u detalje analizirati svaku momčad HNLa i vjerujte mi na riječ kad vam kažem da smo u samom vrhu HNLa

vraćam se na ZADAR netko je spomenuo da za njega igraju njihovi klinci i da su zato dobri - zadar je očajan!! ali očajan, ako slože bunker neku tekmu slože, nabijaju i ak se nekaj posreći dobro je - kakva je to igra?! odvratno!

OSIJEK je dno. nemaju juniora dosta za momčad a kamo li ne seniora, nek se netko ozljedi (ili kartoni) uzimaju kadete, ak ovak nastave igrat će s pinoirima

ZAGREB siluje, ali njih neći ni analizirati jer oni moraju ostati u ligi, tak da svejedno da igraju na razini Igrišća

ISTRA ima još širinu u momčadi, ali nema nikakvu igru, Bačelić Grgić i Milić (LIJEVI BEK!!) su sve kaj valja tamo, onaj panj od Čaglja igra na razini albanskog petoligaša - i to im je kapetan

CIBALIA - ovaj dio blatnog prvenstva solidni, klinci su im dosta dobri, ali se raspadnu nakon sat vremena, nemreš ti igrati sa djecom + nepripremljenim (neplaćenim) veteranima (onaj mali kaj je potpisao za dinamo - MIšić mislim je stroj, daleko najbolji)

SLAVEN - očajni, momčda dobra, ali igra takva da nas tu s foruma ne bi dobili

RIJEKA - previše kvalitetnih pojedinaca - iako očajno neuigrani i dalje vrlo jaki, Cesarec, Benko, Brezovec, Datković, Knežević, Neretljak prevelika klasa za HNL, mogu dobiti svakoga, da imaju trenera (ne znam kakav je ovaj novi) bez problema iduće godine borba za naslov (osim ako mamić ne dovede naymara)

LOKOMOTIVA - Odlična kompletna momčad sa Kramarićem koji je sa Oršićem i Cesarcem najbolja špica lige... 2 godine je trunuo moj dojam je da smo ga trebali zgrabiti. svi školovani igrači koji igraju bez pritiska po meni sigurni za europu i veliki favoriti za kup (kaj se momčadi tiče, to kaj će na poljudu ak hajduk prođe biti 35 000 ljudi to je vanjski faktor)

HAJDUK - divljaju i to im prolazi, fanatično požrtvovni, svaka im čast na tome, kvalitetom sredina ljestvice, motivom prvaci ovaj novi obalobjelokoščanin odličan, Vuković spreman (konačno bez škembe) i dobar, Maglica novi marijo dodik - ima nos za gol, golman vrhunski, svaki put ih vadi dok ne krenu, Jozinović - nekad sam mislio da je panj,najveće pozitivno iznenađenje, Caktaš - brijem da je glup na sedmu, da ima mozga bundesliga, ovak tko zna, Andrijašević - odličan, Milić - odličan (ubio nas je), Vršajević - možda najkompletniji i najbolji igrač (ovi drugi su fanatični on baš igra) i to je to, Kiš trune na klupi ostali ne bi kod nas igrali - onaj sušić ne bi igrao nigdje s iznimkom zadra i osijeka (jer ih nema) (Lima je ok, ali niti igra poziciju svoju niti je na 100%)

DINAMO - dok im suci služe (a nije da im treba) neću komentirati (nema smisla jednako kao i sa zg)



Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  lacZap sri 13 oľu 2013, 22:47

Evo ja sam klinac sa videa (intervjua) . Dule, sam cu pitat kak ti se da, umjesto da nas podrzis i izades u susret kao i svi ostali sa foruma? Umjesto da zajedno pokrenemo (vi stariji i mi mladi) stapmanje, ljepljenje plakata po Zapresicu i jos dosta stvari (a to smo napravili za utakmicu koja je u petak protiv Splita) ti jedes govna. I jos cu ti ovo pojasnit, BUS- platili pola mi, pola uprava (tako da ne znam o cemu ti pricas i zamolio bih te da ne siris krive i ne tocne informacije). Nije nas kupila uprava, nasli smo se na stanci prije nastavka sezone, nismo ni slutili da ce nam uprava maksimalno izac u susret i pomagat nam . A kaj se tice intervjua, to priznam, malo sam si popil tak da sam teze izgovaral slozene recenice. pozdrav Smile

lacZap

Broj postova : 3
Join date : 13.03.2013

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  zagorec92 sri 13 oľu 2013, 23:04

lacZap je napisao/la:Evo ja sam klinac sa videa (intervjua) . Dule, sam cu pitat kak ti se da, umjesto da nas podrzis i izades u susret kao i svi ostali sa foruma? Umjesto da zajedno pokrenemo (vi stariji i mi mladi) stapmanje, ljepljenje plakata po Zapresicu i jos dosta stvari (a to smo napravili za utakmicu koja je u petak protiv Splita) ti jedes govna. I jos cu ti ovo pojasnit, BUS- platili pola mi, pola uprava (tako da ne znam o cemu ti pricas i zamolio bih te da ne siris krive i ne tocne informacije). Nije nas kupila uprava, nasli smo se na stanci prije nastavka sezone, nismo ni slutili da ce nam uprava maksimalno izac u susret i pomagat nam . A kaj se tice intervjua, to priznam, malo sam si popil tak da sam teze izgovaral slozene recenice. pozdrav Smile
Prije svega pozdrav, i da te odma pitam za pojašnjenje ovog boldanog dijela rečenice. Jel pod ovo "pokrenemo" misliš na financijsku potporu il nešto drugo? Jer ak navijači i simpatizeri, makar i s jednom lipom sudjeluju u izradi plakata, onda je to ultimativni promašaj kluba.

edit: slobodno linkajte poveznicu na ovaj forum u facebook grupi Smile
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Mijau sri 13 oľu 2013, 23:08

lacZap je napisao/la:Evo ja sam klinac sa videa (intervjua) . Dule, sam cu pitat kak ti se da, umjesto da nas podrzis i izades u susret kao i svi ostali sa foruma? Umjesto da zajedno pokrenemo (vi stariji i mi mladi) stapmanje, ljepljenje plakata po Zapresicu i jos dosta stvari (a to smo napravili za utakmicu koja je u petak protiv Splita) ti jedes govna. I jos cu ti ovo pojasnit, BUS- platili pola mi, pola uprava (tako da ne znam o cemu ti pricas i zamolio bih te da ne siris krive i ne tocne informacije). Nije nas kupila uprava, nasli smo se na stanci prije nastavka sezone, nismo ni slutili da ce nam uprava maksimalno izac u susret i pomagat nam . A kaj se tice intervjua, to priznam, malo sam si popil tak da sam teze izgovaral slozene recenice. pozdrav Smile

Imate podršku mene kao stare svinje koja je puno toga prošla.Ja sam bio jako sretan kad sam vas vidio na Zadru prvo sam mislio da je Tornado.Vi sad morate povuči vidim skupilo se 50 ljudi to je fina cifra za navijanje.Nas je prije znalo biti maksimalno 30 po gostovanjima uz neke iznimke di nas je i prek 100 znalo biti.I nemojte misliti da ste klinci jer ste navijači.Navijač možeš biti i sa 13 i sa 33 godine.Svi ljudi ovdje su vam dali podršku jedino je djule nekaj srao ali on je nebitan.Svakih 10 godina se nekaj pokrene u vezi navijanja i onda pukne nakon par mjeseci.Nadam se da ćete vi opstati i postati respektabilna navijačka skupina koju će svi poštovati.Najbitnije je da budete svoji i originalni i da ne kopirate druge navijače.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  zagorec92 sri 13 oľu 2013, 23:12

Mijau je napisao/la:Imate podršku mene kao stare svinje koja je puno toga prošla.Ja sam bio jako sretan kad sam vas vidio na Zadru prvo sam mislio da je Tornado.Vi sad morate povuči vidim skupilo se 50 ljudi to je fina cifra za navijanje.Nas je prije znalo biti maksimalno 30 po gostovanjima uz neke iznimke di nas je i prek 100 znalo biti.I nemojte misliti da ste klinci jer ste navijači.Navijač možeš biti i sa 13 i sa 33 godine.Svi ljudi ovdje su vam dali podršku jedino je djule nekaj srao ali on je nebitan.Svakih 10 godina se nekaj pokrene u vezi navijanja i onda pukne nakon par mjeseci.Nadam se da ćete vi opstati i postati respektabilna navijačka skupina koju će svi poštovati.Najbitnije je da budete svoji i originalni i da ne kopirate druge navijače.
Prozvali smo ih klincima jer su svi redom mlađi od nas, nema to veze s navijanjem Smile
Još da napomenem da ovdje svatko može reći što misli, slagao se ili ne s nekim postupcima i inicijativama. Ak admin ne veli suprotno. Prozvat nekog nebitnim jer ne dijeli isto stajalište nije najbolje rješenje.
Jesmo u ovoj usranoj demokraciji il ne? Smile
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Mijau sri 13 oľu 2013, 23:16

Nema demokracije samo revolucija.Ko nije sa nama protiv nas je.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  lacZap sri 13 oľu 2013, 23:25

Ne znam di mi je komentar nestal. Ubiti ocekujemo mi "novi" da se svi zajedno udruzimo uvezi takvih sitnica npr. plakati, da nas je 20 svako uzme 5 plakata i zaljepi po terminalu, centru, marlesu bilo di... itd.

Drago nam je svima kaj ste nas prihvatili. Pokrenuli smo se, protiv Zadra nas je bilo 30, u KCu malo vise, a vec na trecoj tekmi 70 Smile

lacZap

Broj postova : 3
Join date : 13.03.2013

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Mijau sri 13 oľu 2013, 23:27

lacZap je napisao/la:Ne znam di mi je komentar nestal. Ubiti ocekujemo mi "novi" da se svi zajedno udruzimo uvezi takvih sitnica npr. plakati, da nas je 20 svako uzme 5 plakata i zaljepi po terminalu, centru, marlesu bilo di... itd.

Drago nam je svima kaj ste nas prihvatili. Pokrenuli smo se, protiv Zadra nas je bilo 30, u KCu malo vise, a vec na trecoj tekmi 70 Smile

Mlađe članove morate zadužiti za takve stvari.Moraju se dokazivati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  lacZap sri 13 oľu 2013, 23:31

Nema toga, mladi itd . Svi se trebaju angazirat i onaj ko iza sebe ima 300 tekmi i onaj koji ima dve. I mislim da bi bilo lijepo kad bi sa nama navijali koji put kad vas pozovemo (ajmo cijeli stadion) , a ne da nas pogledate preko *urca ajmo rec i nastavite gledat utakmicu ko da nas nema Smile

lacZap

Broj postova : 3
Join date : 13.03.2013

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  djule čet 14 oľu 2013, 07:30

lacZap je napisao/la:Evo ja sam klinac sa videa (intervjua) . Dule, sam cu pitat kak ti se da, umjesto da nas podrzis i izades u susret kao i svi ostali sa foruma? Umjesto da zajedno pokrenemo (vi stariji i mi mladi) stapmanje, ljepljenje plakata po Zapresicu i jos dosta stvari (a to smo napravili za utakmicu koja je u petak protiv Splita) ti jedes govna. I jos cu ti ovo pojasnit, BUS- platili pola mi, pola uprava (tako da ne znam o cemu ti pricas i zamolio bih te da ne siris krive i ne tocne informacije). Nije nas kupila uprava, nasli smo se na stanci prije nastavka sezone, nismo ni slutili da ce nam uprava maksimalno izac u susret i pomagat nam . A kaj se tice intervjua, to priznam, malo sam si popil tak da sam teze izgovaral slozene recenice. pozdrav Smile

ok, ak imate ispravne motive(a čini mi se da imate), posipam se pepelom.

al šmajhlanje sa upravom ne podržavam u nikakvom slučaju. ak ti nije jasno zakaj, pročitaj kaj se napisalo u ovom topicu.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  zagorec92 čet 14 oľu 2013, 13:35

Evo videl sam plakat i vrlo je jasno da je iz kućne radinosti...za svaku pohvalu mladim svinjama, ali to je velika sramota kluba. Umjesto da oni financiraju printanje pravih plakata, marketing je spao na "amatersku" razinu. Zar nije to apsurd? Slobodno vi i dalje printajte i obavještavajte ljude, kad već uprava i ostali uhljebi ne žele.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Mijau čet 14 oľu 2013, 14:55

zagorec92 je napisao/la:Evo videl sam plakat i vrlo je jasno da je iz kućne radinosti...za svaku pohvalu mladim svinjama, ali to je velika sramota kluba. Umjesto da oni financiraju printanje pravih plakata, marketing je spao na "amatersku" razinu. Zar nije to apsurd? Slobodno vi i dalje printajte i obavještavajte ljude, kad već uprava i ostali uhljebi ne žele.

Di si vidio plakat ja u centru nisam nijedan vidio.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 5 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.