DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

+8
Pecelj
Admin
domi
StaJaZnam
inkerovac
zagorec92
Mijau
djule
12 posters

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  StaJaZnam čet 14 oľu 2013, 15:06

Mijau je napisao/la:
zagorec92 je napisao/la:Evo videl sam plakat i vrlo je jasno da je iz kućne radinosti...za svaku pohvalu mladim svinjama, ali to je velika sramota kluba. Umjesto da oni financiraju printanje pravih plakata, marketing je spao na "amatersku" razinu. Zar nije to apsurd? Slobodno vi i dalje printajte i obavještavajte ljude, kad već uprava i ostali uhljebi ne žele.

Di si vidio plakat ja u centru nisam nijedan vidio.

Imaš na stanicama na terminalu i kod doma zdravlja sam ja vidio. Šteta da je ružno vrijeme pa će biti slabija posjeta vjerojatno neg kaj bi bila, inače se slažem da je to promašaj kluba jer da klub nemre skopirat 100 plakata i poslat nekog da polijepi, bar juniore ili kadete onda jebiga. Bravo za navijače al od kluba stvarno očekujem profesionalniji pristup svemu tome. Dobro je kaj su dali podršku dečkima ali trebali bi se više potruditi oko toga jer valjda nikom nije u interesu da nam je prosjek 100 ljudi na tekmi. U to ime bi trebalo i promijeniti više ovaj termin petkom, valjda kad bude liga 10 će moći svi igrat vikendom. Eeeh ali dal ćemo mi igrati ligu 10 pitanje je...

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Admin čet 14 oľu 2013, 16:15

Liga 10 ce se navodno igrat 2 petak, 2 subotu i derbi nedjelju

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  zagorec92 čet 14 oľu 2013, 16:36

Mijau je napisao/la:Di si vidio plakat ja u centru nisam nijedan vidio.
Autobusna kod Inkera.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Pecelj čet 14 oľu 2013, 22:58

Admin je napisao/la:Liga 10 ce se navodno igrat 2 petak, 2 subotu i derbi nedjelju

točno i sve tekme će biti u izravnom prijenosu. za to je ugovor već bio na stolu, ali ga je blokirala agencija za tržišno natjecanje zbog idijotarija iz medija. sad su u pripremi nova produkcijska kola i čim se potpiše ugovor to sve ide u provedbu. produkcija HNLa kao i medijska popraćenost bit će na razini liga petice, bar što se TVa tiče. odlična prilika klubovima da konačno marketinški iskorak naprave.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  StaJaZnam čet 14 oľu 2013, 23:13

Pecelj je napisao/la:
Admin je napisao/la:Liga 10 ce se navodno igrat 2 petak, 2 subotu i derbi nedjelju

točno i sve tekme će biti u izravnom prijenosu. za to je ugovor već bio na stolu, ali ga je blokirala agencija za tržišno natjecanje zbog idijotarija iz medija. sad su u pripremi nova produkcijska kola i čim se potpiše ugovor to sve ide u provedbu. produkcija HNLa kao i medijska popraćenost bit će na razini liga petice, bar što se TVa tiče. odlična prilika klubovima da konačno marketinški iskorak naprave.

Živa istina, ali bi na kraju opet mi igrali petkom -.- . Al dobro, dao Bog da nam problem bude to što ćemo ligu 10 igrati petkom.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  zagorec92 čet 14 oľu 2013, 23:45

TV popraćenost na razini liga petice, a TV gledanost na razini mongolske prve lige (ako je uopće i imaju).
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Pecelj sri 20 oľu 2013, 10:48

Nije ništa novo, ali vrijedi svakako još jednom napomenuti kako je Hajduk i ove sezone uvjerljivo najgledanija momčad MAXtv Prve lige. Nakon 24 odigrana kola hajdukovce je na Poljudu i u gostima gledalo najviše, 182.500 gledatelja. Na drugom je mjestu Dinamo sa 101.770, treća je Rijeka sa 73.750, slijede Istra 1961 sa 69.550, Osijek 46.250, Zagreb 44.670, Slaven Belupo 42.100... Najmanje gledatelja je bilo na utakmicama gdje je igrao zaprešićki Inter, 29.350.

Još značajnija je razlika na vrhu ako se uzmu u obzir samo utakmice na svojem stadionu. Tako je hajdukovce samo na Poljudu u MAXtv Prvoj ligi ove sezone u 12 utakmica uživo pratilo 126.500 gledatelja, Rijeka je druga sa 46.000, slijede Dinamo sa 39.470, Istra 1961 s 33.100, Osijek 21.200, Slaven Belupo 20.150, Zadar 19.400, Cibalia 18.800. Najmanje navijača je bilo u Maksimiru na utakmicama kad je domaćin bila Lokomotiva, 7.300.

kopi pejst
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Admin sri 20 oľu 2013, 12:40

Iako nije odigrao sve minute, mladi nogometaš Intera Mislav Oršić jedini je koji uz Kelavu i Mesarića ima sva 24 nastupa. Za momčad Rijeke, kojoj zahvaljujući financijskoj "injekciji" ne nedostaje stabilnosti, nastupilo je ove sezone najmanje igrača, otkrivaju podaci Udruge prvoligaša. Pod vodstvom Elvisa Scorije, Srećka Juričića i Matjaža Keka igrala su samo 24 nogometaša. Jednog više iskoristila je Cibalia, po 26 Lokomotiva i Slaven Belupo, a po 28 Istra 1961 i Split. Dinamo, Zadar i Zagreb priliku su pružili za ukupno 30 igrača, a najviše ih je istrčalo u dresovima Hajduka, Intera i Osijeka, njih 31.

mozda malo off topic, al ima nekakve veze sa temom
prije smo bili medu onima koji su manje igraca koristili


Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Mijau čet 28 oľu 2013, 12:36

Jučer su navijači posjetili zadnji trening.Koliko čujem zahtjevali su pobjedu danas.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  StaJaZnam čet 28 oľu 2013, 13:22

Hahahaha, nije da podržavam takvo ponašanje, ali u slučaju lošeg rezultata danas mislim da su zreli za ovako nešto [You must be registered and logged in to see this link.] lol!

nikad ne znaš, možda da smo probali tak nešto bi bili bolji rezultati Very Happy neko je predlagao klupskog psihologa ali možda bi baš radikalnija metoda upalila Twisted Evil

Uglavnom vidi vraga zahtijevaju pobjedu... k'o bi reko cheers

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  zagorec92 čet 28 oľu 2013, 17:38

jel torcida iskopala grobove na poljudu nakon kaj smo ih nabili s 4-1 prije 10 godina? Karabogdan cheers
to je jedan ekstremni prijedlog, al šteta terena i trave
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Mijau pet 12 tra 2013, 12:40

Ovo sam danas čuo od jednog igrača pa da podijelim sa vama.Gdje trenira Inker ovaj tjedan?Luda i nevjerovatna priča je to.Minibus skuplja igrače na stadionu i vozi ih na skelu(pola igrača stoji jer nema za sve mjesta).Iskrcavaju se na skeli i pješice se penju na skelu i plove na drugu stranu Save.Kad dođu na samoborsku stranu 5 minuta pješače do nekog igrališta.Tam treniraju vele za teren da je naš pomočnjak premija za to.I onda blatni i mokri istim putem natrag pa je vozač minibusa ljut na njih jer mu zamažu vozilo.I još nekaj nevezano za ovo.Magić je ljut na neke igrače jer su se previše opustili i zajebavaju se i rekao je na sastanku igračima da se ne iznenade ako protiv Dinama istrči neki novi sastav drugačiji od standardnog na koji smo naviknuli.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Pecelj pet 12 tra 2013, 12:44

[You must be registered and logged in to see this link.]

to to nema zafrkancije - čeličenje!!!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  StaJaZnam pet 12 tra 2013, 15:31

Sviđa mi se to samo bi jednu malu izmjenu napravio da ne idu skelom nego da plivaju preko Save pa ko se utopi utopi se... Twisted Evil

Al ozbiljno imamo daleko najgoru infrastrukturu u prvoj ligi a i u županijskim ligama ima klubova koji imaju bolje uvjete, ne znam više kaj se čeka malo smo svlačionice i službene prostorije uredili i to je super ali nije dovoljno. Kvalitetni pomoćni tereni su u Zaprešiću samo san.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  zagorec92 pet 12 tra 2013, 22:01

Pecelj je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

to to nema zafrkancije - čeličenje!!!
hahahah Very Happy
Sjetilo me ovo na igrače Sj. Koreje na SP-u u J. Africi. Ne znaju igrat nogomet, al su zato bili fizički najbolje pripremljeni. To je valjda neki rudarski program zaslužan.
Mogli bi mi ove naše na kamenolom poslat, cijelu ligu bi nakon toga rastrgali.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  inkerovac sub 13 tra 2013, 09:46


Stvarno ne kužim zašto ne možemo trenirati u Bistri, Brdovcu, Savskom Marofu itd! Pa ima toliko terena u blizini! Zar je moguce da nitko ne želi biti dio Inkera, nego on mora NK Blatu placati da tamo trenira ili ici skelama do nekih terena u Samoboru! Stvarno ne kužim!

Što se tice igraca, oni ocito nisu svjesni da trenutno ispadaju u 2 HNL! Pa šta misle kakvi su uvjeti tamo! Prvo u svim istupima ne mogu spomenuti da igraju za Inker, zatim ne mogu nikoga pobjediti 11 kola, prosjek ljudi koji ih gleda na utakmicama im je 200, a onda im smeta jer nemaju uvjete i tretman kao igraci Real Madrida!

Baš me zanima koji se to igrac bunio! Jedini igrac koji zaslužuje neki tretman je Oršić, jer covjek ima vidljiv učinak u drugom djelu prvenstva! Svi ostali moraju biti zadovoljni da imaju profesionalni ugovor, jer puno je igraca koji tako mogu odigravati utakmice! To što se igraci zajebavaju je kriv klub! Vrlo lako se to riješi i raskine ugovor pa neka idu igrati gdje hoce! Naši bivši igraci stalno nalaze angažmane u Rudešu, Vinogradaru, Zelini, Gorici itd. pa neka odu tamo!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Pecelj sub 13 tra 2013, 14:04

male vijesti ne vezane za inker

bio sam prošlu subotu na kandtridi na tekmi i pošto sam došao puno ranije vidio sam trening juniora. ima minimalno 10ak nigerijaca koji su došli iz Volpijeve akademije u nigeriji.... bit će to multi kulti rijeka za sezonu dvije
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Pecelj sub 13 tra 2013, 15:01

kak sam propustio informaciju da je santini u ukrajini?! sad brani iz prve vs šahtjora
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Mijau uto 16 tra 2013, 16:31

Danas naši igrači imaju team building u lovačkom domu u vrbini.Imaju par gajbi pive,vina i roštilj se peče.Možda im to podigne moral samo da se ne ponapijaju previše jer treneri su ih pustili same bez nadzora.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  StaJaZnam uto 16 tra 2013, 20:02

Vidio sam danas Oršu i Budimira kak su išli nekam skupa, valjda prema tam... Nije se loše ni opustit tu i tam al ja mislim da nije problem naše momčadi da su pre napeti ili nešto, već ko da su upravo previše opušteni. Al nije loše nikad druženje među igračima i izvan terena, uvijek je dobro ako su si suigrači dobri međusobno

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Admin uto 16 tra 2013, 21:03

Mijau je napisao/la:Danas naši igrači imaju team building u lovačkom domu u vrbini.Imaju par gajbi pive,vina i roštilj se peče.Možda im to podigne moral samo da se ne ponapijaju previše jer treneri su ih pustili same bez nadzora.

Mogli su i nas forumaše pozvat, da im pomognemo
I nama je pao moral Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Pecelj sri 17 tra 2013, 07:06

[You must be registered and logged in to see this link.]

malo smo se zafrkavali na poslu i odmah osvaneš na SN

@broj gledatelja
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker? - Page 6 Empty Re: koji je smisao postojanja nogometnog kluba inker?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.