DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1. kolo Inter - Dugopolje

5 posters

Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  inter100 pet 15 kol 2014, 09:31

Danas od 19:00 spektakl Inter Zaprešić-Dugopolje. Ako neko hoće bacit listić na nas, koeficijent je 1.60. I SVE NA KURAC, INKER JE ŠAMPION
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  Pecelj pet 15 kol 2014, 13:41

Ja moram na ****** maksimir! blago svima onima koji mogu na tekmu. totalno sam nabrijan na današnju utakmicu i da su zapreščani pravi skupilo bi nas se danas 5000-6000 tisuća i bilo bi 5:0 za nas. Da nam je stadion non stop pun ne bi nas nitko imao doma cijelu sezonu. Ajmo ***** na stadion!!!!!!!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  inter100 pet 15 kol 2014, 13:55

Tako je Pecelj, svi na stadion. I moramo dobiti danas! 3:1(Strijelci: Nestorovski 2x, Bagarić)
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  StaJaZnam pet 15 kol 2014, 14:27

Sve ispod 4000 ljudi je razočaravajuće!  cheers 

al fakat pitam se da hodaš danas po ulici i pitaš ljude kad počinje sezona kolko bi ih znalo da je uopće danas utakmica. mislim *eb* situacija je takva kakva je i inter nema veliku bazu navijača, ruku na srce nogomet nije bogzna kaj, ali opet umjesto da se radi na tome čovjek ima dojam da vodstvu kluba nekako i paše da ljude u zapresicu boli k. za inter

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  inter100 pet 15 kol 2014, 19:27

Pa već od treće *eb* minute gubimo. Pička vam materina
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  inter100 pet 15 kol 2014, 19:51

Navijam za luzerski klub. Prvo kolo ćemo izgubit, ni ove godine ništa od prve lige, *eb* ih Grabovac, Aceski, Šlogar, i te izdrkotine od igrača
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  inter100 pet 15 kol 2014, 20:53

Izgubili 1.kolo Druge HNL kod kuće protiv Dugopolja. Pa Bože moj dragi, daj uništi taj jadan klub. Opet ništa od prve lige, i godinama cemo bit sve losiji i propast cemo
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  StaJaZnam pet 15 kol 2014, 21:04

ovo je oličenje našeg kluba prmili golove u 2. i 93. minuti

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  inter100 pet 15 kol 2014, 21:15

Kak smo igrali?
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  StaJaZnam pet 15 kol 2014, 21:23

imali smo više loptu pokušavali smo napadat ali sve jalovo, mislim da smo imali dva šuta u okvir jedan relativno opasan glavom. prvi gol primili izvan 16terca ili sa samog ruba jak šut niko nije blokiro i ušlo. a drugi gol znači 93. je minuta jajalo izvodi prekid sa naše polovice ostalih 21 igrača se nagurava kod njihovog 16terca, jajalo pogađa njihovog igrača on izbija loptu i ide kontra trojica na smog jajala prvi put je skinuo al se ovom odbila nazad i zabio.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  inter100 sub 16 kol 2014, 00:49

Jbg, sad se treba izborit da ostanemo u drugoj HNL
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  inkerovac sub 16 kol 2014, 10:56


Pa dajte malo pozitive! Skoro smo srušili onaj naš rekord za najbrže primljeni gol! Ovaj put u 3 minuti!
Ne možeš protiv Dugopolja! Ovi su jaki! Lagator i Kovač! Ovaj Kovač je igrao za jedan Kamen Ingrad!

Naši igrači su ipak amateri i ne možemo očekivati da se suprotstavimo jacim ekipama u ovoj profesionalnoj ligi! Pa mi imamo samo 4 strana igraca u prvih jedanaest!
Pa koga je Toplak trenirao! On besplatno trenira i još radi pločice u Inkeru! Nemožemo mi plačati igrace i trenera! Nemamo novaca!

Mi moramo gledati da pobijedimo Bistru!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  StaJaZnam sub 16 kol 2014, 19:28

Kolko sam čuo većina ljudi je poprilično sigurna da više nećemo vidjet prve lige, klinci koji igraju u nižim kategorijama pa su na tekmi jer im je besplatno il moraju doć kak već, zabavljaju se na druge načine uz komentare "ma kaj bu inter", isti komentar ima većina grada jer u očima gotovo svih ovo je luzerski klub kojeg nitko u vlastitom gradu (a klub bi trebao bit simbol grada) ne shvaća ozbiljno a ljudi dolaze na tekme jer nemaju pametnijeg posla, u javnosti izjavit da si dao 200tinjak kuna za sezonsku iskaznicu za Inker - pa u najmanju ruku smijali bi ti se u facu pitali se kaj ti pušiš.

Onih nekoliko živih bića na planetu koji bi možda htjeli imat sezonsku iskaznicu npr. ne znaju ni gdje je možeš nabavit ni kolko košta, ako još nije moguće kad će bit itd. zato kaj klub ima genijalne odnose s publikom tolko genijalne da fejs stranica po novom očito služi za oglašavanje da tražimo novog trenera, što bi bilo u redu da se ponekad može pročitat najava za utakmicu, barem sastav ako niš drugo, golovi tokom utakmice što iz nekog razloga po ljeti bar kolko tolko rade. sve je to SF za ovaj cirkus. možda zbog toga publike ni nema. zato kaj bi klubovi trebali postojati zbog publike a ovaj klub kao prvo ima malo publike a kao drugo boli ga kurac za tih malo koji dolaze niti im je očito u ikakvom interesu da se njihov broj poveća. u interesu je jedino da se dovedu pojačanja iz makedonije srbije crne gore koja će se uz Božju pomoć preprodat da zaradimo nešto para i preživimo dok čekamo sponzora koji će nas spasit zato kaj se više ne zovemo Inker pa će sad sponzori doć.


StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  Admin sub 16 kol 2014, 19:47

Malo sam bacio oko na HD kroz ogradu i ne izgledaju lose kako sam ocekivao
bit ce napeto iduce kolo
mogli bi iduci vikend trazit najlosije ulaske u sezonu u 2.hnl

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  Pecelj pon 18 kol 2014, 04:28

kako smo jadni! pa gledam sad malo zapisnike, pokraj nas HD zvuči kao dream team. O kakvom mi prvom mjestu govorimo izgubimo doma od valjda najlošije ekipe lige.

katastrofa

i naravno kiš dva gola - tko bi rekao.

Dno Dna!! Borit ćemo se s bistrom, jedva čekam derbije začelja
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  inter100 pon 18 kol 2014, 12:54

Filipović, Ćosić, Čeliković, Bagarić, Blažević, Mazalović, Nestorovski. To su dobri igrači za drugu ligu, ali normalno da ne mozemo pobjedit nekog kužiš me kad imamo jednog Aceskog, Šlogara, Grabovca među prvih 11. Klupa Miletić, Lee, Demir????? Ja stvarno neznam što si je Branko mislio kad je slagao momčad za novu sezonu. Sezona još nije ni počela a ja sam tako olako izgubio sve nade za naslov. Proslogodisnja ekipa je bila bomba za ovu. Imali smo igrače duplo bolje od ovih. Medak, Vujke, Milutinović pa onda Paracki, Jakšinić, Božo na golu, solidnog Rogača u obrani. Ovo je za kurac, pa mi sa foruma kad bi ušli u momčad bili bi bolji od Aceskog, Grabovca, Šlogara, Dramca....
Pa ona *eb* Cibalia koju prezirem sa 0 kuna opet je slozila kud i kamo bolju momčad. I pobjedili su Sesvete u gostima. Dofurali 3 iz Osijeka na posudbu, zadržali Bartolovića, Ottochiana, Muženjaka. A mi tu svoje juniore guramo u prvih 11, koji su za 4 ligu. Dobro je Pecelj napisao, derbi začelja INKER-BISTRA.
LALJAK ODLAZI!
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  StaJaZnam uto 19 kol 2014, 13:06

Nek igraju naši juniori što više, da za promjenu dobivaju šansu oni a ne igrači dovedeni preko raznoraznih menadžera iz svih kutaka bivše SFRJ i šire koji nisu ništa bolji od njih. S jednim od deset takvih ćeš pogodit možda a i Nestorovski kad ode sve se bojim da ne bude isto ko sa Budimirom.
Najmanji je problem loš rezultat i očajna igra kad bi se klupska politika vratila na pravi put.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  Pecelj uto 19 kol 2014, 23:15

Laljak danas u sportskim novostima daje intervju da mu ništ nije jasno i da je svjestan da nemamo šanse s ovom momčadi biti prvi.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  inter100 uto 19 kol 2014, 23:32

Pecelj je napisao/la:Laljak danas u sportskim novostima daje intervju da mu ništ nije jasno i da je svjestan da nemamo šanse s ovom momčadi biti prvi.

Kako mu ništ nije jasno?
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  Pecelj sri 20 kol 2014, 09:36

kaže kako nemre vjerovati da je tak jaka momčad koju je sastavio izgubila Very Happy! priča da su tragičari oni najbolji
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

1. kolo Inter - Dugopolje Empty Re: 1. kolo Inter - Dugopolje

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.