DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

+2
Admin
Mijau
6 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Mijau sri 24 vel 2016, 14:53

Jako bitna utakmica za nas.Sa pobjedom bi jako puno dobili neodlučeno nebi bio loš rezultat a poraz bi nas bacio tri koraka natrag.Nakon pobjede u Puli i poraza u Požegi od trećeligaša u prijateljskoj vrijeme je za opet pobjedu.Koliko znam svi su nam na raspolaganju upitan je Ćosić samo.Belupo je zajeban treba biti strpljiv i ne napadati ko u Koprivnici i onda dobijati golove iz kontri.Vrijeme je ok do petka a kad počne utakmica najavljena je kiša.Ko zna kakav će biti teren.Malo sam gledao raspored nas i Istre.Istra u sljedećih 4 kola ako ne dobije Zagreba nebu boda uzela jer igra sa Dinamom i Rijekom doma,Splitom i Belupom vani a mi imao Slaven pa Lokose vani ,Tovare doma i Osijek vani kad bi uzeti u te 4 utakmice 6 bodova otišli bi na nedostižnu razliku Istri.Tak da bi pobjeda sa Belupom psihološki digla momčad koja bi onda siguran sam bila u stanju pobjediti i Lokose i Hajduk a u Osijeku izvuci bod i ostaviti ih debelo iza nas.Treba stisnuti ova 4 kola i riješiti sve i onda laganica do kraja.Osijek ima isto Rijeku i Hajduk vani di bu teško do boda došao.I nas i Lokose doma.A Istra i oni su na -6 sa puno težim rasporedom.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Mijau sri 24 vel 2016, 15:21

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Admin sri 24 vel 2016, 15:41

Moja prognoza 3:1 (0:1)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Pecelj sri 24 vel 2016, 16:50

Laka 3 boda.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Admin čet 25 vel 2016, 17:15

Ozobić i Ejupi i eventualno Barić...al tu bi se mogao pojavit nas stari problem i da nam zabije neki 'no name' igrač. 

@Mijau u kakvom je stanju teren

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Mijau čet 25 vel 2016, 17:33

Admin je napisao/la:Ozobić i Ejupi i eventualno Barić...al tu bi se mogao pojavit nas stari problem i da nam zabije neki 'no name' igrač. 

@Mijau u kakvom je stanju teren

Neznam kiša je danas i jučer padala.Ali trebao bi biti manje blatan nego sa Splitom.Naravno ako opet ne počne padati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Mijau pet 26 vel 2016, 14:47

[You must be registered and logged in to see this image.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  inter100 pet 26 vel 2016, 15:07

Kad sam vidio klupu Slavena bilo mi je odma lakse. Savić na klupi!!!!!!!! Tip je Srbin, ili? Ali mislim da je pre paklen igrač. Nije samo zbog toga što je nama dao u Koprivnici, nego mi se svidio kad sam ga prvi put vidio. Prebrz igrač
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Mijau pet 26 vel 2016, 15:09

Službeno je Savić austrijanac.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  inter100 pet 26 vel 2016, 15:13

Mijau je napisao/la:Službeno je Savić austrijanac.

Dada, sad sam i ja vidio hahah. Nadam se da je u Zaprešiću sunčano i ugodno. Ovdje u Vinkovcima je super vrijeme
IDEMO PO 3 BODA
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  StaJaZnam pet 26 vel 2016, 17:12

Super što vodimo 2:0 al gotovo da mi je muka kad zabijemo zbog odvratnog mixa koji pustaju nakon gola 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo 3126176156

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  StaJaZnam pet 26 vel 2016, 17:44

A ja se cak nadao da cemo utakmicu mirno privest kraju bez strepnje... Rolling Eyes

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  inter100 pet 26 vel 2016, 17:56

Uh bilo je napeto. Hans je danas dobro odigrao u napadačkom aspektu igre, ali je defanzivno par puta sjebao(ponajvise kod penala)
29 bodova!!!!
Ljudi, još 12 tekmi imamo, 5 bodova je dovoljno za opstanak. Mozemo ici 1-2-9 do kraja
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Admin pet 26 vel 2016, 18:28

inter100 je napisao/la:Uh bilo je napeto. Hans je danas dobro odigrao u napadačkom aspektu igre, ali je defanzivno par puta sjebao(ponajvise kod penala)
29 bodova!!!!
Ljudi, još 12 tekmi imamo, 5 bodova je dovoljno za opstanak. Mozemo ici 1-2-9 do kraja
Toplak jesi to ti? Kaj je to Hans zezno kod penala? Lijepo ga je skrsio bez da dobije drugi zuti, i da imamo neku sansu da ne bude gol. Krivac za gol je netko drugi i ne mislim na Samira

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  inter100 pet 26 vel 2016, 18:43

Admin je napisao/la:
inter100 je napisao/la:Uh bilo je napeto. Hans je danas dobro odigrao u napadačkom aspektu igre, ali je defanzivno par puta sjebao(ponajvise kod penala)
29 bodova!!!!
Ljudi, još 12 tekmi imamo, 5 bodova je dovoljno za opstanak. Mozemo ici 1-2-9 do kraja
Toplak jesi to ti? Kaj je to Hans zezno kod penala? Lijepo ga je skrsio bez da dobije drugi zuti, i da imamo neku sansu da ne bude gol. Krivac za gol je netko drugi i ne mislim na Samira
Nije ga uopće trebo rušit
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Mijau pet 26 vel 2016, 18:43

Jako bitna pobjeda.Sad stvarno možemo rasterećeno igrati do kraja.Prvih 20 minuta do gola totalna dominacija,udarci šanse a poslije toga nestanemo i Belupo mogao izjednačiti.Onda vrhunski krenemo u drugo i zabijemo za 2:0 i koliko toliko držimo bez da nam Belupo posebno zaprijeti.I onda Toplak čeka sa zamjenama Puljić jedva hoda i ubacuje Zulima koji je igrač manje Ilija ide prema našem golu i gubi loptu Hanžek radi penal i panika.*eb* majke ko da je neznam kaj se dogodilo.I 8 minuta dodatka ali nisu ni blizu bili izjednačanja.Žao mi je da je opet Hanžek krivac ispao ali do toga penala nije ni trebalo doći da je lija iznudio faul ili išao prema njihovom golu.Istina sjebao je Hanžek sigurno 3-4 puta odotraga ali isto tako je probio nekoliko puta i nesmije biti krivac jer je ovak i onak mačić i sad bu potonuo bojim se.Protiv Lokosa smo bez Šoljića i Hanžeka zbog kartona i možda bez škarta Bočkaja koji je izašao zbog ozlijede.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  inter100 pet 26 vel 2016, 18:45

Protiv Lokosa, Ćos se vraća, Mazalo ide na Šoljićevo mjesto, a na desnom beku Mikulić ak se nije teze protiv Istre ozlijedio
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  inter100 pet 26 vel 2016, 18:47

Pecelju ste nabili minus, a covjek je dobro reko. Laka 3 boda, et da nije bilo penala bilo bi jos lakse, ali kada su nam zabili, poslije nam nisu uputili šut na gol
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Mijau pet 26 vel 2016, 18:54

Cassiniju bi bilo bolje daje ostao u Palermu.Tam su bar mekanije klupe.Trebalo ga je ubaciti umjesto Puljića zadnjih 20 minuta +8 dodataka a Blaža gurnuti u sredinu.I siguran sam da nebi primili gol nego bi zabili i treći.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  inter100 pet 26 vel 2016, 18:57

Mijau je napisao/la:Cassiniju bi bilo bolje daje ostao u Palermu.Tam su bar mekanije klupe.Trebalo ga je ubaciti umjesto Puljića zadnjih 20 minuta +8 dodataka a Blaža gurnuti u sredinu.I siguran sam da nebi primili gol nego bi zabili i treći.

I ja mislim. Jbt, Toplak mu ni nije dao priliku u prvenstvu, mogo ga je barem s klupe. PRAVDA ZA RADIĆA I CASSINIJA, *eb* TE ZULIM U ŠUPAK
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Pecelj pet 26 vel 2016, 19:16

inter100 je napisao/la:Pecelju ste nabili minus, a covjek je dobro reko. Laka 3 boda, et da nije bilo penala bilo bi jos lakse, ali kada su nam zabili, poslije nam nisu uputili šut na gol

A kaj kompleksaši znaju nego lupati minuse. Koliko se kuže u nogomet vidi se po njihovim pričama o Hanžeku koji je jedini mladi igrač koji svaki put kad zaigra postaje lošiji. U novom manageru ce morati napraviti poseban mod za hanzeka gdje ce ocijene padati kad ga stavljas u igru. Kriminalan je a onakav penal moze napraviti samo totalno uplašeni mačić. Da mu je glava bočkaja igrao bi u evertonu.

Al tko šljivi glupane. Danas rutinska pobjeda kao što sam najavio. Treba raspustiti seniore i do kraja igrati s kadetima i posuđenim igračima da se uštedi na plaćama. Ionak je prodano sve kaj se može prodati.

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Mijau pet 26 vel 2016, 19:23

Hanžeka će se uništiti na tom desnom beku a očito je da je fizički preslab da to igra.On se trudi svaki put da izađe ispred igrača i tak uzme loptu a danas je prema naprijed napravio više nego Begić cijelu polusezonu.Nije mi jasno da Toplak ne vidi i gurne ga na krilo di je puno bolji i konkretniji.Još jedna stvar sad Hanžek igra 90 minuta na na pripremama igra po 45. minuta lijevog beka svaku utakmicu.On me podsjeća na Tudora iz Hajduka koji je još slabiji od njega ali ga guraju na krilo di je koristan a na beku je propusniji od Hanžeka sto puta.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Pecelj pet 26 vel 2016, 19:27

Mijau je napisao/la:Hanžeka će se uništiti na tom desnom beku a očito je da je fizički preslab da to igra.On se trudi svaki put da izađe ispred igrača i tak uzme loptu a danas je prema naprijed napravio više nego Begić cijelu polusezonu.Nije mi jasno da Toplak ne vidi i gurne ga na krilo di je puno bolji i konkretniji.Još jedna stvar sad Hanžek igra 90 minuta na na pripremama igra po 45. minuta lijevog beka svaku utakmicu.On me podsjeća na Tudora iz Hajduka koji je još slabiji od njega ali ga guraju na krilo di je koristan a na beku je propusniji od Hanžeka sto puta.

Jedini fizicki nedostatak koji koči hanzeka je mozak.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Mijau pet 26 vel 2016, 19:32

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Hanžeka će se uništiti na tom desnom beku a očito je da je fizički preslab da to igra.On se trudi svaki put da izađe ispred igrača i tak uzme loptu a danas je prema naprijed napravio više nego Begić cijelu polusezonu.Nije mi jasno da Toplak ne vidi i gurne ga na krilo di je puno bolji i konkretniji.Još jedna stvar sad Hanžek igra 90 minuta na na pripremama igra po 45. minuta lijevog beka svaku utakmicu.On me podsjeća na Tudora iz Hajduka koji je još slabiji od njega ali ga guraju na krilo di je koristan a na beku je propusniji od Hanžeka sto puta.

Jedini fizicki nedostatak koji koči hanzeka je mozak.

Znaš i sam kakve je partije pružao Filipović kojeg se guralo na sve strane a od Hanžeka se radi bedaka i krivca za sve.Dok god bu tako nebude napredka.Isključivo Toplakova krivica da je on danas tak uplašen.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Pecelj pet 26 vel 2016, 19:35

Kažem ti. Ak on cijelu tekmu viče sorry, oprosti, sorry nikad igraca od njega.

Prva domaća tekma i Nestorovski tera Bockaja u PM a ovaj mu odgovori mrs u kurac. To je igrac.

Nemres ti igrati nogomet i sam razmisljati kak ces nekaj zafrknuti
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.