DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

+2
Admin
Mijau
6 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Mijau pet 26 vel 2016, 19:41

Opet ponavljam trener je taj koji može dati samopouzdanje ili ga uništiti.Ja sam uvijek da igra prije Hnažek koji je iz Zaprešića nego Begić i Mikulić.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Mijau pet 26 vel 2016, 19:45

Pogle Barića u Belupu.Njega su potjeali u Bistru jer se gurao Filipović.Danas je solidno odigrao mogli smo i njega imati u rosteru.To je primjer šikaniranja domaćeg igrača.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Mijau pet 26 vel 2016, 20:11

Veli Toplak da je škart Bočkaj načet i da ga nebu protiv Lokosa.Daj gurni *eb* Casinija da vidimo jel vrijedi ili ne.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Admin pet 26 vel 2016, 20:13

Igrač dvoboja Blažević (Inter)
U tri proljetna kola Toplakova momčad osvojia je sedam bodova uz gol razliku 5:3 i to je zaista dobar učinak, ali pobjede se ne događaju glatko, tijekom susreta javljaju se krize, gubitak koncentracije i pad intenziteta trčanja, što navijače drži u zebnji do posljednjeg sučevog zvižduka. Netko će reći da nema tih slabosti Inter ne bio u sredini nego pri vrhu ljestvice i ne treba tražiti „dlaku jajetu"  nego se valja veseliti postignutom. To je u neku ruku točno, ali je i prethodna konstatacija činjenična.
Toplak na pressici nije posebice tretirao taj problem osim što je rekao da je omjer 2:0 „zeznuti" rezultat, no Inter je rupu imao i poslije 1:0. Za trenera je dobro bilo to što  momčad napokon zna igrati na rezultat, čuvati, držati skor, kako na ovoj tako i na utakmici u Puli.

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Admin pet 26 vel 2016, 20:28

inter100 je napisao/la:Pecelju ste nabili minus, a covjek je dobro reko. Laka 3 boda, et da nije bilo penala bilo bi jos lakse, ali kada su nam zabili, poslije nam nisu uputili šut na gol
Kolko vidim, pecelj je dobio jedan minus za taj komentar, a nije od mene
Al pecelj svasta nesto piše tak da....

Pecelj je napisao/la: je napisao/la:tko se kladi sa mnom da neće igrati niti bočkaj niti hanžek [You must be registered and logged in to see this image.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Mijau pet 26 vel 2016, 20:33

Ja sam mu dao minus jer omalovažava protivnika i copra.Vidim minusi vam smetaju sad cu svakome lupiti minus.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Pecelj pet 26 vel 2016, 21:36

Mijau je napisao/la:Ja sam mu dao minus jer omalovažava protivnika i copra.Vidim minusi vam smetaju sad cu svakome lupiti minus.

Nisam nikog omalovazavao i coprao nego toliko dobro poznajem nogometnu igru da sam znao da je ovo mačiji kašalj. Moj komentar "laka 3 boda" je sve što se trebalo reči o ovoj tekmi. Sve drugo su vasa sranja
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  inkerovac sub 27 vel 2016, 01:03

Konačno smo počeli pobjeđivati! Taj strah nakon vodstva nas ne kažnjava u zadnje dvije utakmice!

Kaj se Hanžeka tice on je napadački dobar za tu poziciju! Probio je par puta i sasvim solidno to djeluje! Obrambeno griješi ponajprije jer to nije njegova prava pozicija, ali danas mu je penal smjestio Nestorovski koji donosi i gubi loptu pred šesnaestercem! Nažalost Hanžek u drugoj ligi nije igrao i nema to iskustvo igranja! Da je igrao u drugoj ligi dvije sezone umjesto Filipovića danas bi sigurno bio bolji! Mislim da Hanžek može biti dobar igrač, novi Ceraj!
Bočkaj je ipak igrao dvije sezone treću ligu i ima utakmica u nogama! Ove sezone je dodatno napredovao! Samo kroz igru igrač može napredovati, zato je bitno da mladi igrači negdje igraju!





inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Mijau sub 27 vel 2016, 17:05

Gledao Osijek-Lokomotiva.Osijek uspio izgubiti sa igračem više.Koji luzeri.Sad smo na +9 od njih i +8 od Istre.A Lokose dobijamo u srijedu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  inter100 sub 27 vel 2016, 17:18

I ja gledo. Po meni je Osijek bolji od Istre, nisu uopće loše igrali prvo poluvrijeme, energični su bili, ovaj poraz je zato kaj su pre, ali prejadni u obrani, sva 3 gola ne znaš koji je gluplji. Imali su dost prilika, nisu uspjeli kapitalizirat. Protiv Lokosa prognoziram više od 2.5
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Admin sub 27 vel 2016, 17:25

Nadao sam se da ce osijek dobit pa da dodemo na bod do lokosa prije hajduka
Sad navijam da hajduk zgubi:)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Pecelj ned 28 vel 2016, 14:40

Admin je napisao/la:Nadao sam se da ce osijek dobit pa da dodemo na bod do lokosa prije hajduka
Sad navijam da hajduk zgubi:)

Dobro da je lokomotiva dobila i da je panika u Osijeku.

U Europu nećemo.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Admin ned 28 vel 2016, 18:23

7 bodova od europe, taman da popravimo dvoznamenkasti minus od gol razlike....radije prema tome gledam a ne prema 9 bodova ispred Osijeka
Tak je 7 manje od 9 Wink
A i ako gledamo geografsko-financijsko-politicku situaciju ekipa iz drugog dijela, mislim da nekak najlosije stojimo. Naravno ako ne gledamo našim očima. Tako da bolje ciljat na 4.,5. mjesto pa bit poziciju losiji nego ciljat na 8. i bit poziciju losiji, pa ce se pricat iducih 5 godina da nas je mamic spasio jer nitko iz druge nece ic u dodatne

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Pecelj ned 28 vel 2016, 22:28

Admin je napisao/la:7 bodova od europe, taman da popravimo dvoznamenkasti minus od gol razlike....radije prema tome gledam a ne prema 9 bodova ispred Osijeka
Tak je 7 manje od 9 Wink
A i ako gledamo geografsko-financijsko-politicku situaciju ekipa iz drugog dijela, mislim da nekak najlosije stojimo. Naravno ako ne gledamo našim očima. Tako da bolje ciljat na 4.,5. mjesto pa bit poziciju losiji nego ciljat na 8. i bit poziciju losiji, pa ce se pricat iducih 5 godina da nas je mamic spasio jer nitko iz druge nece ic u dodatne

Ma možeš ti ciljati i na prvo mjesto i na trofej lige prvaka, ali i dalje stoji da je bolje biti 9 nego 6 bodova ispred Osijeka.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Mijau pon 29 vel 2016, 09:45

Pecelj je napisao/la:
Admin je napisao/la:7 bodova od europe, taman da popravimo dvoznamenkasti minus od gol razlike....radije prema tome gledam a ne prema 9 bodova ispred Osijeka
Tak je 7 manje od 9 Wink
A i ako gledamo geografsko-financijsko-politicku situaciju ekipa iz drugog dijela, mislim da nekak najlosije stojimo. Naravno ako ne gledamo našim očima. Tako da bolje ciljat na 4.,5. mjesto pa bit poziciju losiji nego ciljat na 8. i bit poziciju losiji, pa ce se pricat iducih 5 godina da nas je mamic spasio jer nitko iz druge nece ic u dodatne

Ma možeš ti ciljati i na prvo mjesto i na trofej lige prvaka, ali i dalje stoji da je bolje biti 9 nego 6 bodova ispred Osijeka.

Tipično tovarsko razmišljanje.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo - Page 2 Empty Re: 24. kolo 1 HNL Inker - Slaven Belupo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.