DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

+4
Admin
StaJaZnam
Pecelj
Mijau
8 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  bećar pet 04 oľu 2016, 20:00

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Bitno da odigramo sada kada su bez Sušića i Jefersona.Jer da se odgodi za neki drugi termin oni bi mogli igrati.Sad neka Džanko i Paradajz uzmu fen i tope snijeg i suše travnjak.Mi imamo tenkove za blato ko Šoljić i Mazalović a oni imaju mačiće koji će se utopiti u blatu.

Zato j kažem da je ovo idealno. Njima se ne vracaju kaznjeni, a mi cemo se odmoriti. Ne bi bilo dobro igrati 2 dana nakon blatne kranjceviceve

Dečki, volio bih da ne budemo tako euforični, nekako mi se čini da uvijek kad mislimo da će biti lakše, na kraju bude teže.Imam osjećaj da smo se sad ufurali, ja se toplo nadam da će naše igrače dobro nabrijati i pripremiti Toplak, jer samo da se naši ne opuste, ono bit će sad lakše. A i igra brojki, teško je nanizati 4 uzastopne pobjede. Znam sad ćete me ispljuvati, ali volio bih da ovi naši baš uđu u pravi fajt, pa onda stvarno, to bi bio pravi rekord- četiri pobjede u nizu! Basketball cheers

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau pet 04 oľu 2016, 20:10

Ma tak svejedno dobijemo ili izgubimo.Ali bolji i lakšu priliku od ove nebumo nikad imali.Ovo je Hajduk B kaj nam dolazi.Druga je stvar da nam oni nikak ne leže i da nas uvijek uvjerljivo doma pobjede.Treća je stvar da na Poljudu znamo pobjediti kad se ovi useru Torcide a sad su u takvoj situaciji di ih svi vrijeđaju i glupi navijači očekuju tu pobjedu ko da igraju sa Bračem a ne Inkerom.Mi smo skroz rasterećeni i zato sam uvjeren da cemo ih dobiti.Ajde realno koga bi uzeli iz ovog Hajduka da igra kod nas u prvih 11.Nesmije se uzimati Kalinića,Vlašića,Velaskeza,Sušića i Jefersona.Čelik je doktor nogometa za Milića naši stoperi su mlađi i manje kiksaju od njihovih,Zulim je bolji od Juranovića na beku,od Mastelića i Prskala sam ja bolji Malokua i mi imamo,Kalik nemoj me *eb* ko je taj,Roguljić i Vojković su djeca.Naši škartovi bi izvukli nulu sa njima.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau pet 04 oľu 2016, 20:12

Cassini je nama bar na klupi a njima Arteaga na tribinama.Boljeg smo dobili. lol!
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  bećar pet 04 oľu 2016, 20:18

Mijau je napisao/la:Ma tak svejedno dobijemo ili izgubimo.Ali bolji i lakšu priliku od ove nebumo nikad imali.Ovo je Hajduk B kaj nam dolazi.Druga je stvar da nam oni nikak ne leže i da nas uvijek uvjerljivo doma pobjede.Treća je stvar da na Poljudu znamo pobjediti kad se ovi useru Torcide a sad su u takvoj situaciji di ih svi vrijeđaju i glupi navijači očekuju tu pobjedu ko da igraju sa Bračem a ne Inkerom.Mi smo skroz rasterećeni i zato sam uvjeren da cemo ih dobiti.Ajde realno koga bi uzeli iz ovog Hajduka da igra kod nas u prvih 11.Nesmije se uzimati Kalinića,Vlašića,Velaskeza,Sušića i Jefersona.Čelik je doktor nogometa za Milića naši stoperi su mlađi i manje kiksaju od njihovih,Zulim je bolji od Juranovića na beku,od Mastelića i Prskala sam ja bolji Malokua i mi imamo,Kalik nemoj me *eb* ko je taj,Roguljić i Vojković su djeca.Naši škartovi bi izvukli nulu sa njima.

Mijau, treba te odabrati za vođu navijača, toliko optimizma, svaka čast!!!!

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau pet 04 oľu 2016, 20:28

Mogu me jedino odabrati da zamjenim Toplaka.Samnom na klupi bi bili iza Dinama.A ovog Hajduka bi pobjedili 7:0.Nema to veze sa optimizmom to je ralnost da je Hajduk teški škart.Čak mislim da bi im Zulim igrao iz prve kolko su loši.Bez da tata plaća.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  inter100 pet 04 oľu 2016, 20:32

Ma dobivamo Hajduka 100%. Jedino će valjat Vlašić na terenu od ovih koji budu igrali. Bočkaj je igračina za sve njih
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau pet 04 oľu 2016, 20:35

inter100 je napisao/la:Ma dobivamo Hajduka 100%. Jedino će valjat Vlašić na terenu od ovih koji budu igrali. Bočkaj je igračina za sve njih

Neznam baš hoće staviti Vlašića po blatu jer još nije 100% spreman.Važnije mu je da ga čuva za kup sa Dinamom.Liga je za njih završena.Bočkaj je najobični škart nema ga potrebe zvati igračinom jer je to uvreda škartu poput njega.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  StaJaZnam pet 04 oľu 2016, 20:50

I prošli put smo bili ovak nabrijani, idealna šansa taman poslije teške utakmice i emocionalnog pražnjenja protiv Libereca koju su oni totalno podbacili, mislili smo sad su ranjivi imamo ih i onda nas rutniski riješe.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau pet 04 oľu 2016, 20:54

StaJaZnam je napisao/la:I prošli put smo bili ovak nabrijani, idealna šansa taman poslije teške utakmice i emocionalnog pražnjenja protiv Libereca koju su oni totalno podbacili, mislili smo sad su ranjivi imamo ih i onda nas rutniski riješe.

Onda je igrao Franck a za nas Filipović.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  bećar pet 04 oľu 2016, 21:34

Mijau je napisao/la:
StaJaZnam je napisao/la:I prošli put smo bili ovak nabrijani, idealna šansa taman poslije teške utakmice i emocionalnog pražnjenja protiv Libereca koju su oni totalno podbacili, mislili smo sad su ranjivi imamo ih i onda nas rutniski riješe.

Onda je igrao Franck a za nas Filipović.

Mislim da nam je slaba točka desni bek, da će tu taktički forsirati Tudora, brz je i lagan po tom blatu, ostale pozicije su nam ok.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  inkerovac pet 04 oľu 2016, 23:23


Htio vidjeti reakcije hajdukovaca zbog odgode utakmice na sportnet forumu, a oni pričaju o najboljim atmnosferama na tekmama!
Koliko ja vidim ova je kao u Zaprešiću, ja ne vidim neke razlike!lol!



inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Admin sub 05 oľu 2016, 00:17

bećar je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
StaJaZnam je napisao/la:I prošli put smo bili ovak nabrijani, idealna šansa taman poslije teške utakmice i emocionalnog pražnjenja protiv Libereca koju su oni totalno podbacili, mislili smo sad su ranjivi imamo ih i onda nas rutniski riješe.

Onda je igrao Franck a za nas Filipović.

Mislim da nam je slaba točka desni bek, da će tu taktički forsirati Tudora, brz je i lagan po tom blatu, ostale pozicije su nam ok.
Slaba pozicija nam moze bit bilo koji igrač koji ce imat loš dan. Recimo Ilija može zabit hattrick a može usosit desnog beka i primimo gol, a isto tak desni bek moze par puta probit stranu, prodat tunel, imat par super ubacivanja, ....
Nekoliko stvari mi smeta kod Toplaka, od lošeg odnosa prema svim mladim igračima osim ljubimcima, do javnog kmečanja da nam je desni bek najkritičnija pozicija.... Normalno da ce ti[size=44] onda protivnik bar 75% napada forsat po toj strani. A vidim da nije jedini u isticanju "slabe točke"....[/size]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  bećar sub 05 oľu 2016, 01:02

Admin je napisao/la:
bećar je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
StaJaZnam je napisao/la:I prošli put smo bili ovak nabrijani, idealna šansa taman poslije teške utakmice i emocionalnog pražnjenja protiv Libereca koju su oni totalno podbacili, mislili smo sad su ranjivi imamo ih i onda nas rutniski riješe.

Onda je igrao Franck a za nas Filipović.

Mislim da nam je slaba točka desni bek, da će tu taktički forsirati Tudora, brz je i lagan po tom blatu, ostale pozicije su nam ok.
Slaba pozicija nam moze bit bilo koji igrač koji ce imat loš dan. Recimo Ilija može zabit hattrick a može usosit desnog beka i primimo gol, a isto tak desni bek moze par puta probit stranu, prodat tunel, imat par super ubacivanja, ....
Nekoliko stvari mi smeta kod Toplaka, od lošeg odnosa prema svim mladim igračima osim ljubimcima, do javnog kmečanja da nam je desni bek najkritičnija pozicija.... Normalno da ce ti[size=44] onda protivnik bar 75% napada forsat po toj strani. A vidim da nije jedini u isticanju "slabe točke"....[/size]
Što se tiče zadnje linije, realno, najslabija je trenutna pozicija. Ali ako desni vezni korektno odigra svoju obrambenu ulogu, onda neće ta pozicija dolaziti u kritične situacije. Problem je ako to Toplak javno naglašava, slažem se, ali mi ipak možemo između sebe proanalizirati pozicije, mi smo ipak manje "stručno osoblje" kluba,ha,ha....

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau sub 05 oľu 2016, 09:16

Realno na jesen najslabija pozicija je bila desno krilo dok se tamo nije iskristalizirao Bočkaj.Sad je desni bek problem jer Hanžek i Mikulić nemogu skupiti dvije utakmice cijele u kontinuitetu da bilo ko od njih odigra 5-6 utakmica zaredom nebi bilo problema.A još malo i Begić se vraća.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  bećar sub 05 oľu 2016, 09:33

Mijau je napisao/la:Realno na jesen najslabija pozicija je bila desno krilo dok se tamo nije iskristalizirao Bočkaj.Sad je desni bek problem jer Hanžek i Mikulić nemogu skupiti dvije utakmice cijele u kontinuitetu da bilo ko od njih odigra 5-6 utakmica zaredom nebi bilo problema.A još malo i Begić se vraća.

Isto tako, mogao je pomalo kroz prijateljske utakmice probati i naše zadnje bočne juniorske igrače, malo im dati priliku seniorskog nogometa, za dugoročni plan bi bilo dobro, jer su ok igrači.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau sub 05 oľu 2016, 09:46

Onaj lijevi bek iz juniora je u Rudeš otišao.Bočkaj ga je smiješnim radio ipak je ogromna razlika juniora i prve lige.Ali ko zna možda se izbori za priliku u drugoj ligi.Pa polako dođe i o prve.Na pripremama se forsiralo Mikulića koji je puko nakraju jer nije naviknut na ritam prve lige.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau sub 05 oľu 2016, 09:48

Evo zbog odgode Hajduku će se vratiti Velez,Vlašić i Velaskez. Pa bi trebali igrati Kalinić-Juranović,Nižić,Velaskez,Milić-Bencun,Roguljić-Vojković,Vlašić,Maloku-Velez
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau sub 05 oľu 2016, 10:28

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Admin sub 05 oľu 2016, 12:12

Mijau je napisao/la:Evo zbog odgode Hajduku će se vratiti Velez,Vlašić i Velaskez. Pa bi trebali igrati Kalinić-Juranović,Nižić,Velaskez,Milić-Bencun,Roguljić-Vojković,Vlašić,Maloku-Velez
Sam ja odmah napisao da njima vise odgovara

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  StaJaZnam sub 05 oľu 2016, 12:56

Ak ce sutra i u ponedjeljak padat kisa, bolje da se danas igralo Rolling Eyes

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau sub 05 oľu 2016, 14:23

Ma danas je sve pod vodom od otopljenog snijega.Toplo je vani to bu se osušilo u toku dana.Sutra su najavili pljuskove ali ne puno a u ponedjeljak samo alo kiše a utorak bi trebao biti sunčan.Nekak mislim da bi teren trebo biti bolji nego protiv Belupa.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Pecelj sub 05 oľu 2016, 16:24

Donirao sam ti udruzi Mijau!

Moglo bi biti super u utorak, danas će se voda povući, a do utorka će padati, ali ne toliko da se potopi teren.

Koje mi seljačke probleme imamo kao klub. Nemamo ni drenažu ni pomoćno. NK Croatia Pojatno ima bolje uvijete.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau sub 05 oľu 2016, 17:14

Evo da se igra vodili bi već 2:0 golovima Bočkaja i Mazalovića.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Pecelj sub 05 oľu 2016, 18:01

Gledam golove sa kranjče i presretan sam što se nije igralo danas. Mogli smo bespovratno uništiti teren
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau sub 05 oľu 2016, 18:09

Pecelj je napisao/la:Gledam golove sa kranjče i presretan sam što se nije igralo danas. Mogli smo bespovratno uništiti teren

Pa nije tolko loš teren tamo osim onih 5-6 oaza sa pijeskom.Podsjetilo me na Kupljenovo kad smo mi igrali.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 2 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.