DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

+4
Admin
StaJaZnam
Pecelj
Mijau
8 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Pecelj sub 05 oľu 2016, 18:11

Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Gledam golove sa kranjče i presretan sam što se nije igralo danas. Mogli smo bespovratno uništiti teren

Pa nije tolko loš teren tamo osim onih 5-6 oaza sa pijeskom.Podsjetilo me na Kupljenovo kad smo mi igrali.

Za ovo je Kupljenovo Old Traford.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  danijel1208 pon 07 oľu 2016, 16:27

Pecelj je napisao/la:Donirao sam ti udruzi Mijau!

Moglo bi biti super u utorak, danas će se voda povući, a do utorka će padati, ali ne toliko da se potopi teren.

Koje mi seljačke probleme imamo kao klub. Nemamo ni drenažu ni pomoćno. NK Croatia Pojatno ima bolje uvijete.

Zato im je Gradonačelnik predvidio u novom proračunu dodatne novce za projektiranje sportskog centra u Pojatnom, a kada sam prigovorio na to, odgovorio je da mora i nešto njima dati.

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau pon 07 oľu 2016, 16:36

Pa Pojatno spada pod Zaprešić koliko god mi rekli da je to selo.A ak tam nekaj naprave tak i onak bumo i mi to koristili.A vec su i uredili travnjak prije više od 5 godina koji je bio u rangu našeg terena a sad je totalno uništen.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Pecelj pon 07 oľu 2016, 17:53

Kaj se mene tice nek im napravi kamp kakav ima man city i onda nek tamo treniraju i zive svi seniori. Kava je jeftinija.

Po meni su to gluposti sa tim seljackim klubovima. Cemu klub koji nema 18 seniora?! Nek se ugase svi seniorski pogoni osim 2 kluba na podrucju grada a nek se dogovore koji ce to biti.


A ak je taj teren tam vec unisten onda znas kak je kvalitetno napravljen. Treba vidjeti kome je isla lova od toga i lagano u pržun.

Uzeli su par milja kuna i sa bagerom presli 2x gore dole.

Nije stvar kolko love imas nego s koliko je mozga koristis.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau uto 08 oľu 2016, 08:21

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]

Toplak u sridu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau uto 08 oľu 2016, 09:32

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  danijel1208 uto 08 oľu 2016, 11:34

Mijau je napisao/la:Pa Pojatno spada pod Zaprešić koliko god mi rekli da je to selo.A ak tam nekaj naprave tak i onak bumo i mi to koristili.A vec su i uredili travnjak prije više od 5 godina koji je bio u rangu našeg terena a sad je totalno uništen.

Problem je u tome što je Pecelj dolje naveo - dva puta restauriran teren u 4 godine a potrošeno 4 milje kuna, plaćeno iz proračuna grada, i najgore od svega što mi kao klub njima još dodatno plaćamo ako koristimo.

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Pecelj uto 08 oľu 2016, 12:51

Fulao je Toplak. Ja sam dotepenec iz bosne a najveci sam navijac kluba. Mijau je srbin s korduna i drugi najveci navijac.

Kaj se terena u pojatnom tice klasicno pranje love. Zavaljas zemlju bagerom za 15 min a navedes 100 stvari pod troskove i gradski novac u privatne dzepove.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  StaJaZnam uto 08 oľu 2016, 12:54

Ma niš od Zagorja ak u Zaprešiću nema 1000-1500 ljudi koji bi došli na bilo koju tekmu. Trenutno ima par stotina, al moglo bi se dovuc ljude sam bi se trebalo par stvari poklopit. U ovim zimskim mjesecima ionak nije bilo šanse da na bilo koju tekmu dođe više od 300 ljudi, al ak sad krene ljepše vrijeme a mi nastavimo s dobrim igrama to bi bilo dobro. E onda bi to trebalo i marketinški poduprijet a nažalost za neš kvalitetno u tom smislu kod nas nema para, a rekao bih ni znanja. Crying or Very sad

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau uto 08 oľu 2016, 13:02

Pecelj je napisao/la:Fulao je Toplak. Ja sam dotepenec iz bosne a najveci sam navijac kluba. Mijau je srbin s korduna i drugi najveci navijac.

Kaj se terena u pojatnom tice klasicno pranje love. Zavaljas zemlju bagerom za 15 min a navedes 100 stvari pod troskove i gradski novac u privatne dzepove.

Mislim da je Toplak mislio na one koji su došli 91.A ti si tu ipak puno duže.A ja sam još duže.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau uto 08 oľu 2016, 13:03

StaJaZnam je napisao/la:Ma niš od Zagorja ak u Zaprešiću nema 1000-1500 ljudi koji bi došli na bilo koju tekmu. Trenutno ima par stotina, al moglo bi se dovuc ljude sam bi se trebalo par stvari poklopit. U ovim zimskim mjesecima ionak nije bilo šanse da na bilo koju tekmu dođe više od 300 ljudi, al ak sad krene ljepše vrijeme a mi nastavimo s dobrim igrama to bi bilo dobro. E onda bi to trebalo i marketinški poduprijet a nažalost za neš kvalitetno u tom smislu kod nas nema para, a rekao bih ni znanja. Crying or Very sad

Fale navijači iz Pušće,Bistre,Laduča,Šenkovca te moramo privuči a ne da radije idu gledati seoske svoje klubove.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Pecelj uto 08 oľu 2016, 13:53

Jako jako puno ljudi ne dolazi na tekme zbog mamica. Ne njega osobno nego zbog opcenitog stanja u nogometu kojem je on uzrok. A i popljugali smo jer smo mu bili filijala.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau uto 08 oľu 2016, 15:34

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bočkaj na beku a Blažević na krilu.A Hajduk je teški škart sastav.Vlašić na klupi.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  bećar uto 08 oľu 2016, 16:41

Ako danas ne dobijemo Hajduka...... Very Happy

Poluvrijeme 0. Hajduk nikad zreliji za izgubiti tekmu, ako malo pojačamo tempo, pristup igri i drskost- dobivamo!

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  bećar uto 08 oľu 2016, 18:51

bećar je napisao/la:Ako danas ne dobijemo Hajduka...... Very Happy

Poluvrijeme 0. Hajduk nikad zreliji za izgubiti tekmu, ako malo pojačamo tempo, pristup igri i drskost- dobivamo!

E moj Mazaloviću, da si sabraniji, ne bi dobio crveni karton i siguran sam da bi ovu tekmu dobili. Iako dobar je i ovaj bod. Šteta kad je već bila ovakva prilika.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  inter100 uto 08 oľu 2016, 19:03

Nisam zadovoljan, a ni nezadovoljan. 33 boda, još više smo osigurali opstanak. S druge strane, mogli smo ovo danas dobit, ali previše netočnih paseva je odigrano. Otto me fascinirao par puta, ali falio mu je zadnji pas. Bočkaj isto, loš zadnji pas. U nekim situacijama kao da nije bilo dovoljno čvrstine. Mazalo je glup i to se zna otprije. I on i Mlinar propuštaju Osijek, uvijek idemo desetkovani na taj Osijek, pas mater. Bilo bi super kad bi bod osvojili
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau uto 08 oľu 2016, 19:28

Nakon crvenog bod je super.Šteta zbog terena jer smo bili bolji na neke trenutke a teren nas je usporavao.Ali kako nama tako i njima.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Pecelj uto 08 oľu 2016, 20:34

Otto igrač manje. Čovjek ima samo brzinu i ostane s Nuzicem koji je 4x sporiji sam na polovici i ne ide oko njega. Nema smisla.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau uto 08 oľu 2016, 20:41

Pecelj je napisao/la:Otto igrač manje. Čovjek ima samo brzinu i ostane s Nuzicem koji je 4x sporiji sam na polovici i ne ide oko njega. Nema smisla.

I takav je bio naš najjopasniji igrač.Probio je 4-5 puta Velaskeza.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  StaJaZnam uto 08 oľu 2016, 20:49

Ne zna kaj bi čovjek reko za Otta, loše doda, vrati mu se nekak, ne vidi samog suigrača i ode sam, onda kaj je najbolje majstorski proda tunel velaskezu i uđe u šesnaesterac al ne uspije dat upotrebljivu loptu.. Frustrirajuće je kad fakat dobro probije ili se izbori za poziciju u sradnji s Čelikom al onda ne upotrijebi to.

Imali smo jednu dobru šansu na samom kraju prvih 45 i par polušansi. Da je osto Mazalovoc na terenu mozda bi uspjeli stvorit još nešto, makar da je bilo više koncentracije mogli smo i sa desetoricom zabit. Bilo je par kontri bačenih u bunar, što zbog lošeg terena što zbog lošeg dodavanja.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  inkerovac uto 08 oľu 2016, 20:57

Ja sam zadovoljan! Bili smo dobri!

Imali smo inicijativu i držali pritisak pogotovo u drugom poluvremenu! Zamjerke su nepotrebne pogreške koje stalno radimo (jedna je bila razlog crvenom) i premali broj udaraca prema golu!

Otto je vratio brzinu i sad je dobar! Zadnji dio prvog dijela prvenstva nije bio ni brz! Njegovo je da probije par puta i da iz toga onda nešto napravimo! Danas je par puta stvarno dobro probio, nažalost iz toga nismo ništa napravili! Za nešto više nije dovoljno konkretan u završnici, ali potencijala ima! Ta brzina može puno napraviti! Ako malo popravi odluke i konkretnost biti će pravi!

Utakmica koja nije samo prošla mimo nas, nego smo je odigrali i ovog puta osvojili bod! Solidno!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Admin uto 08 oľu 2016, 20:58

Mislim da mi mozemo vise zalit zbog dva izgubljena boda
Oni su imali prilike samo kad smo si sami zakuhali, nakon dugo vremena nisam panicario da cemo primit gol
Steta...
Kaj smo bez mlinara u iducoj? Onda cemo dobit Wink

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Pecelj uto 08 oľu 2016, 21:48

Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Otto igrač manje. Čovjek ima samo brzinu i ostane s Nuzicem koji je 4x sporiji sam na polovici i ne ide oko njega. Nema smisla.

I takav je bio naš najjopasniji igrač.Probio je 4-5 puta Velaskeza.

Kaj ti to vrijedi kad lik uđe u 16terac a niti ne ponadaš se jer znaš da ne zna kaj bu s loptom.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  bećar uto 08 oľu 2016, 23:32

Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Otto igrač manje. Čovjek ima samo brzinu i ostane s Nuzicem koji je 4x sporiji sam na polovici i ne ide oko njega. Nema smisla.

I takav je bio naš najjopasniji igrač.Probio je 4-5 puta Velaskeza.

Kaj ti to vrijedi kad lik uđe u 16terac a niti ne ponadaš se jer znaš da ne zna kaj bu s loptom.

Ova ti je dobra, potpuno se slažem i ja se tako osjećam kad ga gledam kud će sad sa loptom, već se unaprijed pomirim da će nešto zabrljati. Nadam se da će se resetirati...

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau sri 09 oľu 2016, 09:08

bećar je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Otto igrač manje. Čovjek ima samo brzinu i ostane s Nuzicem koji je 4x sporiji sam na polovici i ne ide oko njega. Nema smisla.

I takav je bio naš najjopasniji igrač.Probio je 4-5 puta Velaskeza.

Kaj ti to vrijedi kad lik uđe u 16terac a niti ne ponadaš se jer znaš da ne zna kaj bu s loptom.

Ova ti je dobra, potpuno se slažem i ja se tako osjećam kad ga gledam kud će sad sa loptom, već se unaprijed pomirim da će nešto zabrljati. Nadam se da će se resetirati...

Kolko para toliko muzike.Da zna igrati uz ovu brzinu bio bi u Dinamu.Ja sam zadovoljan sa njim.Ovi iz Cibalije su se rugali kad smo ga doveli a Otto ima 3 gola i 4 asista.I to sve golovi koji su donesli bodove.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 3 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.