DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

+4
Admin
StaJaZnam
Pecelj
Mijau
8 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau sri 09 oľu 2016, 09:43

Sad vidim tovari odbili dati izjave jer protestuju zbog lošeg terena.Ovo je stvarno prejadno.Da su pobjedili pohvalili bi teren da je odličan bio.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Admin sri 09 oľu 2016, 10:09

Mijau je napisao/la:Sad vidim tovari odbili dati izjave jer protestuju zbog lošeg terena.Ovo je stvarno prejadno.Da su pobjedili pohvalili bi teren da je odličan bio.
A jadni su kaj ces, kad im ni crveni ne pomogne mora nesto drugo bit krivo

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  danijel1208 sri 09 oľu 2016, 11:54

Čitajući današnja izvješća sa tekme po novinama, i hvalospjeve za hajdukovu igru, ja stvarno ne znam da li sam bio na istoj tekmi ko i ovi polupismeni novinari

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau sri 09 oľu 2016, 13:12

danijel1208 je napisao/la:Čitajući današnja izvješća sa tekme po novinama, i hvalospjeve za hajdukovu igru, ja stvarno ne znam da li sam bio na istoj tekmi ko i ovi polupismeni novinari

Slažem se da je Hajduk odigrao vrhunsku utakmicu.Ovaj njihov bod je u rangu našeg na Rujevici.Izvukli su bod kod duplo kvalitetnije momčadi.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Pecelj sri 09 oľu 2016, 21:33

danijel1208 je napisao/la:Čitajući današnja izvješća sa tekme po novinama, i hvalospjeve za hajdukovu igru, ja stvarno ne znam da li sam bio na istoj tekmi ko i ovi polupismeni novinari

Ne brini, ti novinari koji "pišu" članke ne idu na tekme. Znam iz iskustva. A i ovi koji dođu na tekme umjesto da gledaju tekmu vise na šanku negdje u prostorijama kluba.

Dvije trećine radijskih novinara su kronični alkoholičari i ne znaju spojiti 2 rečenice. Ja zbilja ne znam kakav je kriterij za zapošljavanje na tom HRTu ali ne vidim niti jednu situaciju u kojoj 90% njih može dobiti ili sačuvati posao na radiju a da ne znaju složiti proširenu izjavnu rečenicu na hrvatskom radiju.

Hvala svim SDPovcima i HDZovcima na tome. Zbilja ste obogatili ovo društvo.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau čet 10 oľu 2016, 09:56

[You must be registered and logged in to see this link.]

I danas napiše Juranović u SN da nema niš od sukoba i da će Cassini i dalje dobijati šansu i da Toplak želi da ostane i sjedeće sezone.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Mijau sri 16 oľu 2016, 21:56

Zbog upotrebe pirotehnike od strane navijačke skupine Torcida na odgođenoj utakmici 26. kola MAXtv Prve lige Inter Z.-Hajduk, NK Inter-Zaprešić je kažnjen sa 6.000 kuna, a HNK Hajduk kaznom u iznosu od 7.000 kuna.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk - Page 4 Empty Re: 26. kolo 1 HNL Inker-Hajduk

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.