DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

+5
NK Inter-Zaprešić
domi
žuta boja ©
Mirko13
Admin
9 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  Admin pet 22 tra 2011, 01:42

plakat

INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Utakmica Inter Zaprešić - Split koja se igra u 27. kolu Prve HNL izabrana je za televizijski termin i izravan prijenos. Stoga će se, umjesto u planiranom terminu u petak, igrati u subotu 30. travnja s početkom u 20.10 sati.

S obzirom da su ove dvije momčadi u izravnoj borbi za treće mjesto na tablici, za očekivati je da će im izravni televizijski prijenos biti dodatni motiv za dobru igru u međusobnom ogledu.

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  Mirko13 pon 25 tra 2011, 22:48

Kršćanska Velika subota je tek prošla, a nama već dolazi nova Velika subota.

Aco, Todorčev i Balić bi trebali biti spremni, tak da bi Ilija trebao imati skoro sve na raspolaganju (mislim da Herceg ima kartone).

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  žuta boja © uto 26 tra 2011, 01:40

mislim da herceg nije bio medu onima kojima je prijetilo neigranje u iducem kolu

evo popis igraca kojima to u ovom kolu prijeti

________________________sanitni_____________________

________herceg_________todorčev_________balić_______

_______________________valentić_____________________
__________kramarić____babić______jonjić_____________

_____oršić________budimir_________trajkovski________

3-4-3 formacija, todorčev bi pokrpao "izostanak" stopera, mislim da ili valentić. Balić i Jonja s jedne strane sa ubacivanjima ili loptama za trajkovskoga s druge strane nabacivanja hercega na budimira i trajkovskog ili suradnja oršića i kramarića u prodorima u protivnički 16m:)

Jako dobro postava od igrača koji se trebaju paziti kartona Very Happy
mislim da od svih sezona držimo rekord po broju igrača sa 2 javne opomene lol!

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  domi uto 26 tra 2011, 20:14

Preostala nepoznanica za Europu: Split ili Inter

Kao što je poznato, broj klubova koji ispadaju iz lige bit će poznat tek nakon 1. svibnja, kad će se riješiti žalbe na negativne licence sadašnjih prvoligaša i drugoligaša

Četiri kola prije kraja nogometaši Dinama i teoretski su osigurali 13. naslov hrvatskog prvaka, čime je finalist domaćeg Kupa Varaždin postao sudionik 3. pretkola Europske lige.

Glede borbe za vrh, preostala je nepoznanica Split ili Inter kao treći hrvatski predstavnik u Europskoj ligi, jer drugi će biti Hajduk, koji to teoretski može potvrditi sljedeći vikend protiv Cibalije. Teoretski, do Europe još mogu Vinkovčani, Karlovčani i Riječani, ali trebat će im pothvat osvajanja između 9 i 12 bodova i kiksanje Splićana i Zaprešićana, kojima je otegotna okolnost i što i jedni i drugi još moraju na noge Dinamu. No možda im je to i prednost...

Kao što je poznato, broj klubova koji ispadaju iz lige (najmanje jedan, najviše tri) bit će poznat tek nakon 1. svibnja, kad će se riješiti žalbe na negativne licence sadašnjih prvoligaša i drugoligaša. No zanimljivost na dnu daje spoznaja da davljenici Šibenik i Zadar dočekuju nove stare prvake, a moguće je i da u zadnjem kolu za spas igraju HD i Zagreb.

Do kraja natjecanja očekuje nas nekoliko dvoboja momčadi koje se bore za spas protiv onih koje gledaju prema Europi, no puno bi toga moglo biti jasnije već sljedeće subote navečer, nakon TV derbija u Zaprešiću. Osvoji li RNK Split sva tri boda, neće si dopustiti ispuštanje prednosti u zadnja tri kola. “Crveni” iz Parka mladeži jesu prvoligaški debitanti, ali samo formalno-pravno: vodi ih jedan od najiskusnijih HNL trenera Ivan Katalinić, a momčad im je sazdana od prekaljenih nogometaša, prosjek godina jedanaestorice na terenu redovito prelazi 27, po čemu su Splićani najstariji i najiskusniji u ligi.

Uspiju li se 3. mjesta na koncu dokopati “žuto-plavi” iz Zaprešića, momčad prekaljenog Ilije Lončarevića, spoj mladosti i iskustva, potvrdit će epitet Feniksa, koji joj je dan u rezimeu uoči zimske stanke jer, ne zaboravimo, Inter je jesen počeo s pet poraza u nizu...





domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Poziv...

Postaj  NK Inter-Zaprešić sri 27 tra 2011, 12:31

NK Inter-Zaprešić poziva admina i prva tri člana ovoga foruma, da se jave na službeni mail našega nogometnog kluba, inter@inter.hr, te će ih se kao takve nagraditi klupskim dresovima za njihov trud pri pokretanju ovog foruma.

Ujedno, ono što ste tažili, dobili ste i link na našoj službenoj stranici.

NK Inter-Zaprešić

NK Inter-Zaprešić

Broj postova : 2
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  Pecelj sri 27 tra 2011, 15:26

kaj se dogadja s yankepom, nema ga vec 100 godina? treba se cvrsto postaviti protiv splita - todorcev svakako!!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  žuta boja © sri 27 tra 2011, 15:49

Pecelj je napisao/la:kaj se dogadja s yankepom, nema ga vec 100 godina? treba se cvrsto postaviti protiv splita - todorcev svakako!!

Yankep je zamjenio mislim Babića u tekmi protiv Zadra, i igrao je jučer na prijateljskoj, kao i Grgurović, a Todorčev je bio na poštedi i od ozljede i kartona, tako da bi za subotu trebao biti spreman.

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  Mirko13 sri 27 tra 2011, 15:50

Evo stavljen je forum na službene stranice kluba.

A konačno će biti nagrađen uz Admina i trojac koji tijekom cijele sezone prati i komentira igre i ostalo vezano uz Inter. Smile




Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  Pecelj sri 27 tra 2011, 16:01

objektivno bit će teško protiv iskusnog Splita, ali koliko im je iskustvo prednost toliko je i nama nepredvidivost naše mladosti
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  žuta boja © sri 27 tra 2011, 16:26

oni jesu iskusniji, ali su i najstarija ekipa lige, osim sto to ima prednosti, ima i nedostatke vezano uz kondociju
A mi imamo iskustvo u obrani i mladost i nepredvitost u napadu

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  Mirko13 sri 27 tra 2011, 16:34

Definitivno će biti teško, vjerojatno će biti tvrda tekma.

Srećom ak nam neće ići imamo Acu koji će nadam se pokazati što zna.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  inkerovac sri 27 tra 2011, 18:31

Pohvale za stavljanja linka na službenu stranicu! Sada ce svi zainteresirani koji posjete stranicu moci naci i ovaj forum! Evo vec je Pecelj došao! Mirku 13 je pokrenuo neke dobre stvari!
Tekma ce biti teška! Ovi su dosta cvrsti i opasni iz prekida, s nekoliko brzih igraca i za kontru!
Ali sigurno nisu nepobjedivi! Evo Šibenik im je skoro uzeo bod u Splitu!
Mi moramo igrati dobro, to je najbitnije! Hrabro na pobijedu! Malo ih preplašiti odmah na pocetku!
Ovu utakmicu ne smijemo shvatiti kao teret, nego kao test za Europu!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  inkerovac sri 27 tra 2011, 19:14

Tek sam sad skužio za privatnu poruku! Hvala Mirko 13! Iako rado mijenjam taj dres za pobijedu nad Splitom!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  domi sri 27 tra 2011, 21:30

u zadnje vrijeme im nejde baš u gostima, čak ni lokomotivu nisu dobili

ja se nadam da ćemo im produžiti tu negativnu seriju

a,još više se nadam punom stadionu, tako i da započnemo raditi na imidžu

osim toga , siguran sam da će igrači biti posebno motivirani punim stadionom i prijenosom Very Happy


domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  žuta boja © pet 29 tra 2011, 12:15

jučer cijeli dan, a i danas, još nema ni jednog članka o derbiju bar što se tiče interneta confused

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty re

Postaj  NK Inter-Zaprešić pet 29 tra 2011, 13:57

Bit će danas na dnevniku Nove TV i RTL-a...

NK Inter-Zaprešić

Broj postova : 2
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  Admin pet 29 tra 2011, 15:41

NK Inter-Zaprešić je napisao/la:Bit će danas na dnevniku Nove TV i RTL-a...

cheers cheers cheers

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  žuta boja © pet 29 tra 2011, 15:45

JEDINA nepoznanica oko naših klubova koji će nastupati sljedeće sezone u Europi tiče se trećeg mjesta, koje vodi u prvo pretkolo Europske lige.

U preostala četiri kola o posljednjem putniku i klubu koji će prvi krenuti u euro-avanturu odlučit će Split i Inter, koji se sutra sastaju u Zaprešiću.

Crveni u zagrebačko predgrađe stižu s dva boda viška, a trener Ivan Katalinić ne stavlja pred igrače rezultatski imperativ: "Svjesni smo da s neriješenim rezultatom osiguravamo Europu, ako nas ne dobiju, gotovo je, a vjerujem da ćemo na kraju biti treći čak i ako izgubimo sutra", uzda se Katalinić u dobar raspored splitovaca:

"Najpoštenije bi bilo da i mi i Inter idemo u Europu"

"Poslije ovoga igramo dvije domaće utakmice sa Zadrom i Dragovoljcem, a oni idu Dinamu pa im stiže Rijeka. Vjerujem da ćemo tu riješiti sve dvojbe, prije zadnje utakmice sezone kad igramo u Maksimiru."

Kate respektira Interovih 12 ovosezonskih pobjeda: "Lončarević je napravio dobar posao, Inter i mi smo iznenađenje ovog prvenstva i najpoštenije i bilo da i jedni i drugi idemo u Europu. Zaslužili smo to."

"Mi smo već mogli osigurati miran završetak sezone, da smo bili samo malo efikasniji u utakmicama protiv Osijeka i Lokomotive", dodao je Katalinić.

"Konačno ćete vidjeti da HNL nisu samo Hajduk i Dinamo"

U premijernoj prvoligaškoj sezoni Split je imao samo jedan cilj - ostati u ligi, i to su odavno osigurali. Jasno, s dobrim partijama i pobjedama narasli su i apetiti: "Naravno da sad ne želimo posustati, iako smo već napravili jako dobre stvari. Pobjegli smo Rijeci, Belupu, Varaždinu - klubovima koji više-manje redovito igraju u Europi."

"Drago mi je da će utakmica biti u izravnom prijenosu na televiziji, da čitava Hrvatska vidi kako HNL nisu samo Hajduk i Dinamo", rekao je u razgovoru za Index Katalinić.

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  žuta boja © pet 29 tra 2011, 16:14

U Parku mladeži svjesni su da pobjedom u Zaprešiću mogu završiti posao plasmana u kvalifikacije za Europsku ligu, trener Ivan Katalinić uvjeren je da se njegova momčad neće kući vratiti poražena. A što kaže Ivica Križanac, najveće ime Splita, koji je u dresu Zenita odigrao niz imperativnih utakmica.

– Nisam baš igrao za treće mjesto, više su to bile utakmice za titule. Odlično je što smo u ovakvoj poziciji da se borimo za izlazak u Europu. Split je svojim igrama u proljeće zaslužio ovakve utakmice. Imamo iskusnog trenera, naša je igra standardna, volimo igrati pas, ne branimo se. Idemo na pobjedu od prve minute – rekao je Križanac.

Četiri je mjeseca u Splitovu dresu. Bio je na korak od odlaska u Hajduk, sage su napisane i izrečene o tome. Kako danas Križanac gleda na svoj odlazak u redove Splita?

– Zadovoljan sam što sam ovdje. Ne trebam ponavljati da sam navijač Hajduka, ali u životu se stvari uvijek ne poklope kako želiš. Na kraju sam izabrao Split, nisam pogriješio, to je ambiciozna sredina, vode ga ozbiljni ljudi. Nakon četiri mjeseca mogu reći da mi nije žao što sam tu – kazao je Križanac.

sportal.hr


+


Inter - Split, subota, 20.10

Ivana Strahija: Dvije čvrste ekipe sukobit će se u Zaprešiću, no domaći nogometaši vođeni vrlo dobrim Ilijom Lončarevićem ipak mi se čine izgledniji pobjednici. Vjerujem da ćemo vidjeti malo golova, no da će boj za europske pozicije pripasti Interu.

Prognoza: pobjeda Intera (dosadašnji omjer 23-25)

Lovro Štrbinić: Derbi kola i utakmica koja bi mogla odlučiti četvrtog putnika u europska natjecanja dogodine mogla bi vrlo lako završiti podjelom bodova. Katalinić je već mnogo puta pokazao da zna igrati na bod, koji bi u ovom slučaju mnogo bolje došao Splićanima, a Inter unatoč tome što je najugodnije iznenađenje nema takvu igračku kvalitetu da lagano probije čvrst obrambeni bedem gostiju. Naravno, televizijski prijenos i možda nešto popunjenije tribine bit će dodatan motiv igračima Intera da se dokažu pa bi mogli gledati jedan vrlo zanimljiv dvoboj.

Prognoza: neriješeno (dosadašnji omjer 8-16)

hrsport.net

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  inkerovac pet 29 tra 2011, 17:19

NK Inter-Zaprešić je napisao/la:Bit će danas na dnevniku Nove TV i RTL-a...

Ajde konacno da je malo i Inkera na TV-u!

Splitovci su uvjereni da ce biti treci! Neka im bude!
Naš zadatak je da sutra dobijemo i stavimo se ispred njih!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  žuta boja © pet 29 tra 2011, 17:32

inkerovac je napisao/la:
NK Inter-Zaprešić je napisao/la:Bit će danas na dnevniku Nove TV i RTL-a...

Ajde konacno da je malo i Inkera na TV-u!


samo se nadam da zbog tga sto smo i u subotu na TVu da nece bit praznih mjesta na stadionu

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  žuta boja © pet 29 tra 2011, 17:54

Borna Rupnik
petak, 29.04.2011. 17:15

Split svoju sjajnu premijeru u prvoj ligi može okruniti i plasmanom u Europu, ali za taj cilj treba "preživjeti" i gostovanje kod izravnog konkurenta u Zaprešiću, premda trener Ivan Katalinić ne smatra da je ključan isključivo taj ogled. Iskusni Ivica Križanac vjeruje u sebe i svoje suigrače...


Inter i Split pokazat će u subotu navečer i pred televizijskim kamerama zašto su odmah iza Dinama i Hajduka, u borbi za europske pozicije. Gosti predvođeni Ivanom Katalinićem imaju dva boda viška i eventualna pobjeda značila bi vjerojatan kraj bitke za treće mjesto.

"S tri boda možemo sve riješiti", najavio je strateg Splita, "ali nema ništa ljepše od ovoga što nam se događa. Sami smo se doveli u situaciju da možemo odlučivati o svojoj sudbini, a nitko nije očekivao borbu Splita i Intera za treću poziciju".

Taktiku koju planira primijeniti u Zaprešiću Katalinić je objasnio vrlo jednostavno: "Svi će igrati prema naprijed i svi prema natrag. Inter može dosta zabiti, ali dosta i primiti, a mi smo iskusniji i bolji. K tome bolje partije pružamo u gostima i vjerujem da se vraćamo neporaženi".

"A čak i ako ne bude sve išlo nama u korist, imamo još dvije domaće utakmice, a Inter čeka teži raspored do kraja", dodao je.

Važnu će ulogu odigrati i Ivica Križanac, koji je u siječnju pojačao Split, a njegovo će iskustvo biti itekako vrijedno u ovako važnom dvoboju. "To je utakmica kao i svaka druga", spušta loptu na zemlju.

"Dobro igramo, odlično smo pripremljeni i u Zaprešiću idemo po povijesni rezultat za Split. Neće nam biti lako, to je sigurno, ali prednost je na našoj strani. Imamo dva boda više i nećemo srljati", kaže Križanac.

Ivica Križanac: "Zadovoljan sam svojim igrama jer pobjeđujemo i držimo treće mjesto. Svi možemo biti zadovoljni drugim dijelom sezone. Pobijedili smo u svim utakmicama kod kuće, s gostovanja smo donijeli četiri boda, u Osijeku smo poraženi nesretno, a kod Hajduka smo bili bolji 70 minuta".

U prvom dijelu prvenstva međusobni je susret ovih protivnika završio bez pobjednika. Na Parku mladeži bilo je 1:1.

hrsport.net

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  inkerovac pet 29 tra 2011, 18:11

žuta boja © je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
NK Inter-Zaprešić je napisao/la:Bit će danas na dnevniku Nove TV i RTL-a...

Ajde konacno da je malo i Inkera na TV-u!


samo se nadam da zbog tga sto smo i u subotu na TVu da nece bit praznih mjesta na stadionu

Kada i nismo na TV-u ima dosta praznih mjesta! Ne vjerujem u pun stadion, ali siguran sam da ce gledatelja biti više nego inace usprkos Tv prijenosu!
Tv prijenos ce ti uzeti neke gledatelje, ali na duge staze to je nešto dobro! Naravno uz pozitivnu, a ne negativnu promociju!
Znam puno svojih kolegica i kolega s posla koji ce pogledati utakmicu na Tv-u, a siguran sam da nikada ne bi otišli na nju! Potrebno je predstaviti se u dobrom svijetlu i zainteresirati potencijalne nove posjetitelje!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  žuta boja © sub 30 tra 2011, 00:21

U Zaprešiću bitka za Europu
Malo tko je mogao predvidjeti da će sraz Intera i Splita odlučivati o posljednjem putniku u Europu. Iskusni lisci na klupama, Lončarević i Katalinić, najzaslužniji su za taj pothvat.
Inter - Split 2,20 3,10 3,10

najava sa jedne od internet kladionica


+

“Slučaj semafor” koji se vukao po medijima je za njega arhiviran.

- Prekršaj kao prekršaj. Napravio sam grešku, prvi put se to dogodilo i za to sam dobio kaznu. Mediji su me pretjerano “ispeglali”. Jedino se u Glasu koncila nije pisalo o meni. Nisam nikome ništa našao napravio, nikoga ubio. Pogriješio sam, svjestan sam toga i žao mi je - komentirao je Križanac.

Hoće li onda splitski “crveni”, zatreba li, i u Zaprešiću proći kroz “crveno” da se domognu Europe.

- Ma može i kroz žuto ako će nam to pomoći da se domognemo pobjede! - našalio se Križanac aludirajući na Interove žute dresove.

Preuzeto sa slobodnadalmacija.hr

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  žuta boja © sub 30 tra 2011, 10:32

Autor: Alen Lesički

Objavljeno: prije 18 min

Ilija i Ivan često su vodili nogometne bitke. Kate ga je jednom s Rijekom istjerao iz Dinama. Je li vrijeme za naplatu dugova?

Neki će tvrditi da metoda zastrašivanja glasnicama više ne prolazi u modernom nogometu. Ako je tako, onda je Ilija Lončarević iznimka koja potvrđuje pravilo. Jer, kada najpopularniji brk HNL-a zagrmi na treningu u Zaprešiću, igračima se ledi krv u žilama. Doslovno.

Neki ga se boje, neki će reći da su mu metode zastarjele, ali svi se slažu kako je Ilija Lončarević nogometni stručnjak par excellence. Čovjek s vizijom. Uostalom, rezultati su jedino mjerilo stručnosti i kvalitete, a Ilija traje i traje. Prošli mjesec upisao je 300. utakmicu u HNL-u.

Idealan sugovornik da podvuče crtu i smjesti HNL na nogometnu kartu Europe.

- Domaća liga se prečesto podcjenjuje. Šta god tko pričao, ovdje ima prelijepih utakmica. Stagniraju jedino uvjeti i kultura dolaska na utakmice. Ali, tu je HNS trebao podmetnuti leđa.

Inter je još uvijek u igri za Europu. Tko bi rekao nakon premijernih pet utakmica s nulom na kontu.

- Imao sam potencijal. Znao sam da će mi trebati manje vremena nego u Osijeku da se uhodam. Na koncu sam bio u pravu.

U klubu su vam vjerovali.

- Svi su gledali te utakmice u kojima smo bili sasvim ravnopravan protivnik. Samo, mi nismo zabili, oni jesu. To je nogomet.

U subotu Inter igra možda i utakmicu sezone. Ako se uzmu tri boda Splitu, Zaprešićani su na mjestu koje vodi u Europu.

- Pritisak? Nemamo ga. Osvojili smo više nego što smo očekivali i sve ostalo je bonus. Svjestan sam da imam mladu ekipu za razliku od Splita i svaki dodatni pritisak mogao bi biti kontraproduktivan. Idemo igrati, pa možda i napravimo nešto - jasan je Lončarević koji dobro poznaje stratega gostiju. Često je s Katalinićem odmjeravao snage…

- Pamtim 1-0 poraz na klupi Dinama u Splitu, ali i onaj kad me s Rijekom smijenio. S Katalinićem nikada nije bilo lako.


Nije lako ni Vahi ovih dana u Dinamu.

- Dinamu je najveći problem što ne zna implementirati jaku organizaciju kluba u dugoročni projekt. Osnovna je stvar da se treneru daju odriješene ruke na duže razdoblje, ali kod nas ispada da su uvijek u pravu oni koji gledaju utakmice iz svojih ureda. Pa onda je najbolje da se mi treneri pokupimo, damo ovima licence pa neka sami vode - zaključio je Lončarević.


jutarnji.hr


naravno da je bilo i pitanje o dinamu....

žuta boja ©

Broj postova : 121
Join date : 17.06.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com/

[Vrh] Go down

 INTER-ZAPR. – SPLIT  HRT 2  20.10 Empty Re: INTER-ZAPR. – SPLIT HRT 2 20.10

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.