DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

6. kolo Osijek - INTER

2 posters

Go down

6. kolo Osijek - INTER Empty 6. kolo Osijek - INTER

Postaj  inkerovac pet 18 kol 2017, 17:18

Nakon par lakših utakmica koje smo zeznuli igramo protiv dobrog Osijeka!

U dobro vrijeme zbog Osijekovog zgusnutog rasporeda važnih utakmica. Nažalost mi to nikad ne iskoristimo.
Zašto ne iskoristimo? Zato jer čekamo! Da bi protivniku izvukao umor moraš nabiti tempo, a ne igrati samo da prođe vrijeme.

Uvjeren sam ako ćemo igrati kao protiv Istre pola sata drugog poluvremena rezultat će biti jako dobar, ako ćemo čekati neće biti dobro.

Do sada smo na momente pokazivali da smo sposobni igrati aktivno i s modernim tempom.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

6. kolo Osijek - INTER Empty Re: 6. kolo Osijek - INTER

Postaj  Admin sub 19 kol 2017, 11:48

moglo bi opet bit 2:0 pa 2:2 kad se naši dizelaši razbude

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

6. kolo Osijek - INTER Empty Re: 6. kolo Osijek - INTER

Postaj  Admin pon 21 kol 2017, 06:42

nisam uspio pogledati tekmu al nemrem rec da me rezultat iznenadio

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

6. kolo Osijek - INTER Empty Re: 6. kolo Osijek - INTER

Postaj  inkerovac pon 21 kol 2017, 08:09

Admin je napisao/la:nisam uspio pogledati tekmu al nemrem rec da me rezultat iznenadio

Odlično prvo poluvrijeme! Onako kako treba igrati! Osijek je navalio, a mi se nismo samo povukli nego koristili taj prostor koji smo imali!
Odlični izlasci, dobre situacije, opasni! Moderno i posve ravnopravno Osijeku u utakmici s puno tempa! Loši u završnici!

Drugo poluvrijeme i već na kraju prvog se vidi da mi ostajemo bez snage, a ne Osijek koji bi trebao biti umoran! Stajemo, dodajemo unazad više nego naprijed.
Dobivamo gol iz prekida i raspad sustava. Odmah potom Bosec opet na svoj način bez veze prozuji i predajemo se!
Dolazi do prisilnih izmjena i mi smo potpuno razbijeni. Na kraju i sami sebi dajemo gol!

Šta je s Filipovićem, kaj je kartone imao ili je otišao? Puno je falio!
Sad ni Prenga ne igra! Kad imaš tri stopera od toga jedan nespreman, ne igraš dvije utakmice sa svima! Onda se dešava da sljedeću nemaš ni jednog!

Bosec fenomenalan napadački i dobar obrambeno u prvom. U drugom dva puta zuji kako stvarno ne bi smio!
Santini je promašaj! Opet ima krive procijene. Prošlu se gleda s Prengom tko će, jučer opet jednom kasno izlazi i ima situaciju s Dalićem! Više su krivi prenga i Dalić ali ima Santini prste u tome.

Očito su krenuli problemi s ozljedama, a nismo pazili kako slažemo sastav zadnjih par kola. Fali desni bek, defanzivni vezni i sada stoper. Morali smo to prije riješiti, pogotovo desnog beka.


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

6. kolo Osijek - INTER Empty Re: 6. kolo Osijek - INTER

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.