DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Članci o Interu

+15
bećar
Mijau
inter100
ian39
Pecelj
Gefufna
StaJaZnam
djule
PERO1929
jimmytrast
inter 1929
zagorec92
domi
žuta boja ©
Mirko13
19 posters

Stranica 30 / 33. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next

Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inkerovac ned 03 tra 2016, 13:02

Mijau je napisao/la:Puljić je tu do ljeta to se zna.Čelik zbog svega zaslužuje spomenik od pristupa na terenu i izvan njega.A kad smo se Istre dotakli njima odlaze igrači jer ih ne plaćaju pa odu na arbitražu i dobe slobodne papire.Jel nama iko ikad tako otišao?Nije.Nama igrači imau male plaće koje kasne ali na kraju svi sve dobiju.I zato su ovdje jer je odnos prema njima ljudski i oni to vraćaju na terenu.Kod nas igraš da si u izlogu da napraviš transfer a ne da živiš od plaće u Inkeru.Dok si tu preživljavaš ko svi normani ljudi.Ako želiš to onda dobiješ priliku ako ti je do love ideš u Vinogradar kod Rubinića koji daje lovu koju ne plaćaju ni prvoligaši.

Čeliković je najbolji tu nema spora! Trebao bi pretući Puljića i promjeniti plaće! lol!

Znaci Čelik zna da ovo od Istre ne bi ni dobio, čak i da je imao ponudu! Znaci ipak je izabrao bolje!

Ma sve to stoji kaj ti kažeš i potpuno se slažem! Kažem ti da bi ako je ovo istina odmah Puljića vratio od kuda je došao i igrao bi mi Blažević, Glavina, Radić! I Soljić umjesto Mlinara! Jadino Nestorovski smije imati toliko vecu plaču jer je ucinkom zaslužio!

Samo kažem da treba uvijek objaviti činjenice i ako je ovo tako, Inker ne treba ništa skrivati! Reci kolike su plače i kako radiš! Za koliko si prodao Nestorovskog!

Kažem mene jako zanima situacija Brnas, Modrić, kakve su ugovore imali i kakve su odluke padale!
Da ne kažem da sam još tada htio da Modrić igra defanzivnog, a ne Poljak! Dobro to ide Bogdana! Koju smo mi priliku propustili, više takvu nećemo doživjeti!


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau ned 03 tra 2016, 13:11

I za Iliju se zna da je klub dobio pola milijuna eura i da će to ići na rate.Transfer je veći ali ostalo su provizije menađerima i ostale stvari.Naših je pola milijuna.A ako se dobro sjećam Brnas je igrao bez ugovora i vec je obećao da će doći u zagreb pa je zato otišao.I bolje da je otišao jer da je ostao Ćorluka bi sad vjerojatno bio u Trnju ili Španskom.Modrić i Čale su trebali biti cijelu sezonu kod nas ali na zimu su vraćeni jer je Dinamo to zahtjevao.Ista ti je priča sad sa Galovićem koji je bio u Belupu posuđen od Splita tamo bio najbolji igrač a dogovor je bio cijela sezona i Splitu se digo kurac i reko dajte ga natrag i sad je u Splitu na tribini.Ali ako ga ti plaćaš imaš pravo raditi kaj hoćeš sa njim.Ugovor u našoj ligi baš niš ne predstavlja to ti mora biti jasno.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inkerovac ned 03 tra 2016, 13:33

Mijau je napisao/la:I za Iliju se zna da je klub dobio pola milijuna eura i da će to ići na rate.Transfer je veći ali ostalo su provizije menađerima i ostale stvari.Naših je pola milijuna.A ako se dobro sjećam Brnas je igrao bez ugovora i vec je obećao da će doći u zagreb pa je zato otišao.I bolje da je otišao jer da je ostao Ćorluka bi sad vjerojatno bio u Trnju ili Španskom.Modrić i Čale su trebali biti cijelu sezonu kod nas ali na zimu su vraćeni jer je Dinamo to zahtjevao.Ista ti je priča sad sa Galovićem koji je bio u Belupu posuđen od Splita tamo bio najbolji igrač a dogovor je bio cijela sezona i Splitu se digo kurac i reko dajte ga natrag i sad je u Splitu na tribini.Ali ako ga ti plaćaš imaš pravo raditi kaj hoćeš sa njim.Ugovor u našoj ligi baš niš ne predstavlja to ti mora biti jasno.


Ako je stvarno tako bilo onda je najviše kriv Brnas, pa uprava koja pušta da tako igrači igraju! Za Modrića je kriva uprava koja ga pušta, iako pravno ne mora!
Znači dokaz da su takve posudbe teško sranje jer ako je netko dobar, ugovor se ne poštuje, a ako je loš onda ti može i Blažević igrati, a ne trebaš posuđivati!

Znači nikakvi Lovreni, Čalušići i kompanije kaj ste nedavno pričali jer ako bude dobar ne možeš na njega računati,a ako ne bude dobar onda ti ni ne treba!

Sukus svega je radi ugovore koje si u stanju raditi, ako igrač želi otići neka odmah ode! Posuđuj ako su ovi spremni poštivati ugovor do kraja! Što znači isto je da li igrač zabije 20 ili 1 gol on ostaje do kada je dogovoreno!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau ned 03 tra 2016, 13:42

Kad možeš besplatno uzeti igrača koji ti koristi moraš ga uzeti.Puljić je primjer toga ili Cassini.Zbog Casinija je Otto bolji sad na proljeće jer zna ako nebude 100% da će na klupu.Puljić je isto na trenutke pokazao da je pojačanje makar bi ja radije Blaževića.Mi možemo uzeti ono kaj niko neće to je jasno.Nemremo mi birati pojačanja.Skužili smo da od Lokomotive možemo uzeti dobre igrače i to treba i dalje koristit.Ko zna možda Pujić i ostane ako Dinamo ne povuče Franka ili im pošalje Moru ili nekog sličnog.Nikad neznaš.Ili nam Lokomotiva pošalje Begonju ili Kolara.Treba biti strpljiv.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inkerovac ned 03 tra 2016, 13:59

Mijau je napisao/la:Kad možeš besplatno uzeti igrača koji ti koristi moraš ga uzeti.Puljić je primjer toga ili Cassini.Zbog Casinija je Otto bolji sad na proljeće jer zna ako nebude 100% da će na klupu.Puljić je isto na trenutke pokazao da je pojačanje makar bi ja radije Blaževića.Mi možemo uzeti ono kaj niko neće to je jasno.Nemremo mi birati pojačanja.Skužili smo da od Lokomotive možemo uzeti dobre igrače i to treba i dalje koristit.Ko zna možda Pujić i ostane ako Dinamo ne povuče Franka ili im pošalje Moru ili nekog sličnog.Nikad neznaš.Ili nam Lokomotiva pošalje Begonju ili Kolara.Treba biti strpljiv.


Ne moraš ga uzeti ako ovi ne mogu poštivati ni tako kratki rok posudbe od jedne sezone! Jednostavno ga ne uzmeš!
Drugo je ako je rok dogovoren i svi ga poštuju! Znaci ima šanse da igra kod tebe i kad je dobar! Takva posudba da, ali to uprava mora jasno definirati!

Sezonu smo mogli izgurati bez Puljića i Cassinia na ovoj razini što pokazuju, pogotovo zato jer je Zagreb tako zaostao! Otto je toliko bolji zbog konkurencije da ne može prazan gol pogoditi!

Hanžek igra par utakmica i sve je sigurniji! Igranje te cini boljim barem na ovoj razini koju Inker trenutno može dostići!






inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj ned 03 tra 2016, 18:15

Ali ti ne kuzis ni osnovna pravila a upustas se u rasprave i lupas minuse.

Dakle koriat od mladih dinamovih igraca je ta kaj dio love ide nama kad ga dinamo proda za 10 000 000€! I onda svaki put kad u zivotu mijenja ligu u kojoj igra inker dobije postotak. I tu nema veze ciji je igrac i tko ga placa nego samo gdje igra.

Zato je dinamo osnovao lokomotivu jer nije htio nekom drugom davati tu lovu.

Mi smo vise zaradili od Lovrenovih transfera nego od mnogih kaj mislimo da smo jako dobro prodali svoje koince. Isti taj Lovren hvali okolo inker kao nitko.

I zato je tebi sad u interesu dofurati i mladjeg lovrena jer kad on tu odigra 2 sezone a poslije ga dinamo proda van dobijes love kao od pola nestorovskog. I onda kad god u zivotu napravi transfer da promijeni ligu dobijes lovu.

I nema tu mjesta emocijama. Jedini cilj je prezivljavati u prvoj ligi i ako laljak dobije priliku dofurati Begonju ili Moru nece sekunde dvojiti.

I taj Moro ce ti biti vesel i nasmijan jer dobije 100 000kn mjesecno i nece biti kruha gladan pa davati intervjue da jedva ceka otici iz inkera.

O tome se radi. Ak ti nekom dajes 3000kn a 3x losiji od njega ima u lokomotivi 50 000kn normalno da ce jedva cekati pobjeci. I onda ide nervoza za transferom i izjave kako je uvijek bio dijamovac.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau ned 03 tra 2016, 19:08

E da je Modrić ostao cijelu godinu bili bi prvaci i dobijali više love od transfera.Ovak imamo kurac.Lovren je bio 2 godine tu i on najviše love nosi.Bilo bi dobro da opet ode nekam.Recimo u PSG.A koliko god bilo dobrih posudbi loših je jedno 10 put više.Kad se sjetim Vranjća,Osmara,Kwedija,Pandeva dođe mi zlo.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Admin ned 03 tra 2016, 20:07

Nisam se ja bezveze kladio na Hanzeka
Znam da je dobar, samo mu treba dat priliku i podrzati ga
Normalno je da ce mladi igrac nesto zeznut, pa ako Messi i kristina fulaju penale i svasta nesto zeznu, kako nebi onda netko sa 10 sezona manje u nogama
Ako posudimo nekog mladog, treba se nadat da ce ostat kao Lovren da dizemo kasnije pare na njemu

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj ned 03 tra 2016, 21:03

Admin je napisao/la:Nisam se ja bezveze kladio na Hanzeka
Znam da je dobar, samo mu treba dat priliku i podrzati ga
Normalno je da ce mladi igrac nesto zeznut, pa ako Messi i kristina fulaju penale i svasta nesto zeznu, kako nebi onda netko sa 10 sezona manje u nogama
Ako posudimo nekog mladog, treba se nadat da ce ostat kao Lovren da dizemo kasnije pare na njemu

Problem Hanžena nije kaj će nekaj zeznuti, problem hanžeka je kaj je u glavi mekan i kaj se sam ispričava svima. Igraj i grizi i nitko ti nikaj neće reći. on nakon prve pogreške nestane i nema ga do kraja.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  bećar pon 04 tra 2016, 22:37

Mijau je napisao/la:
bećar je napisao/la:Odgođena je utakmica juniora Intera i Dinama za 13.04. (srijeda),  trenutno ne znam razlog. Možda se još trebaju
utrenirati, ha, ha....

Katastrofa a bas sam se veselio suboti u Pojatnom.Bas sam razmišljao trebali bi i mi uzeti sve ovo kaj je 96. godište u prvoj i sa njima se pojačati.

Evo potvrda - "viroze" osmorice igrača juniora Dinama zbog čega su odgodili utakmicu protiv naših juniora Intera. Upravo je ta osmorica igrača igrala sad ovo kolo za Dinamo II protiv Lučkog i izgubili 1:0. Eto naglo ozdravili... To je ono o čemu smo pričali, previše respektiraju naše juniore, da bi igrali sa nekim drugim igračima, jedino mi omalovažavamo ove mladiće.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau sub 23 tra 2016, 18:07

Gledam sportklub i na današnji dan 2005 smo izgubili na Poljudu 5:1.Vodili smo 1:0 golom Zekića i onda na scenu stupa Mlinar koji daje crveni vidaku i penal Hajduku i kreće naš raspad.Najžalosnije je da je Mlinar igrao za naše juniore i onda nas je tako mučki pokrao.Znam da smo ga onda htjeli ići tražiti po Gajnicama i pretući. [You must be registered and logged in to see this link.]  Mlinar dabog ti djeci za ljekove trebalo zbog toga.I Štimac lopove naravno.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  danijel1208 pon 25 tra 2016, 10:50

Mijau je napisao/la:Gledam sportklub i na današnji dan 2005 smo izgubili na Poljudu 5:1.Vodili smo 1:0 golom Zekića i onda na scenu stupa Mlinar koji daje crveni vidaku i penal Hajduku i kreće naš raspad.Najžalosnije je da je Mlinar igrao za naše juniore i onda nas je tako mučki pokrao.Znam da smo ga onda htjeli ići tražiti po Gajnicama i pretući. [You must be registered and logged in to see this link.]  Mlinar dabog ti djeci za ljekove trebalo zbog toga.I Štimac lopove naravno.

Ne zaboravi i izvođenje slobodnog udarca za 2:1, kada je od naših tražio da se odmaknu od lopte i postave živi zid, a onda je dopustio brzo izvođenje iz kojeg su dali gol.

danijel1208

Broj postova : 105
Join date : 20.07.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj pon 25 tra 2016, 17:27

danijel1208 je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Gledam sportklub i na današnji dan 2005 smo izgubili na Poljudu 5:1.Vodili smo 1:0 golom Zekića i onda na scenu stupa Mlinar koji daje crveni vidaku i penal Hajduku i kreće naš raspad.Najžalosnije je da je Mlinar igrao za naše juniore i onda nas je tako mučki pokrao.Znam da smo ga onda htjeli ići tražiti po Gajnicama i pretući. [You must be registered and logged in to see this link.]  Mlinar dabog ti djeci za ljekove trebalo zbog toga.I Štimac lopove naravno.

Ne zaboravi i izvođenje slobodnog udarca za 2:1, kada je od naših tražio da se odmaknu od lopte i postave živi zid, a onda je dopustio brzo izvođenje iz kojeg su dali gol.

To je bila školska krađa! Sjećam se svake sekunde te tekme.

Želim Štimca za trenera. Osvajamo titulu.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau pon 25 tra 2016, 17:59

Mislim da se svi sjećamo te utakmice i te cijele sezone.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau ned 01 svi 2016, 17:55

[You must be registered and logged in to see this link.]

Pogledajte slike Rijekin broj 11 izgleda ko da ima 25 godina a naš broj 9 ko da ima 7 godina.A isti su uzrast. lol!
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  bećar ned 01 svi 2016, 19:13

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Pogledajte slike Rijekin broj 11 izgleda ko da ima 25 godina a naš broj 9 ko da ima 7 godina.A isti su uzrast. lol!

U tim godinama kod klinaca su stvarno ekstremne razlike u pojedinačnom razvoju. Neki jako brzo izrastaju, a taj rast ne prati dovoljno brzo razvoj kostiju i mišića pa pojedinci imaju problema sa kralježnicom, zglobovima i koljenima. Ti pojedini igrači se onda tada čine mnogo dominantniji u igri, čak ostavljaju dojam i boljeg nogometaša, u odnosu na ove koji se sporije razvijaju ili normalno razvijaju. Ali to na kraju dođe sve na svoje, priroda to polako sve iznivelira, tako da onaj koji je nekad bio toliko dominantniji više nije, čak se pojedinci i izgube. To stvarno zna prevariti, ali kod stručnjaka to nebi trebao biti problem, ali znaju se i oni zeznuti, pa kažu: "mali je nizak, sitan, sporo se razvija, a vidi ovog kako je snažan, stabila i jak. Njega ćemo ostaviti, a ovog neka ide dalje, nemamo vremena ga čekati". Nažalost, ima i takvih dosta primjera, pa i sam Luka Modrć je nešto slično prolazio...Eto malo teorije ....

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau ned 01 svi 2016, 19:23

Znam ja sve to ali ovo je baš ekstremna razlika.I smiješno je vidjeti.Prva je liga pa ne švercaju ali tam di sam ja igrao i trenirao švercanje je bila normalna pojava.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  bećar ned 01 svi 2016, 20:01

Mijau je napisao/la:Znam ja sve to ali ovo je baš ekstremna razlika.I smiješno je vidjeti.Prva je liga pa ne švercaju ali tam di sam ja igrao i trenirao švercanje je bila normalna pojava.

Ha,ha, onda si morao brzo očvrsnuti, hoćeš-nećeš moraš! Kad se krkan pojavi....nema ti druge nego da se prekrižiš i stisneš zube da pokažeš tom krkanu da ne može proći onak kako je on to i njegov trener zamislili. bounce

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj čet 12 svi 2016, 23:21

Povijest kluba se ovih dana piše sama od sebe.

Luka Modrić najbolji veznjak španjolske lige. Veliki ponos za klub. Mislim da bi lagano trebali uređivati neki izložbeni prostor u klubu sa fotografijama i sl. Svatko na svijetu zna za npr. Modrića i jednom koreancu bi tako nešto sigurno bilo jeftinije. Da svakom prodamo šalicu puno smo dobili.

Tko je za ovaj prijedlog?
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2016, 12:52

Još jedna inicijativa "iz naroda":

nedavno sam dobio informaciju da u Zaprešiću postoji određen broj ljudi koji želi ići na utakmice Inkera ali su im ulaznice preskupe.

Iskreno, moje mišljenje je da su cijene ok, možda bi trebalo uvesti cijenu za mlade i studente na recimo 50% cijene, ali na ovu informaciju itekako treba obratiti pažnju pošto se trebamo boriti za svakog gledatelja, kamo li ne za njih 10ak.

Konkretno radi se o dečkima koji stoje iza stranice Vatrena lopta na fejsu:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau ned 15 svi 2016, 12:54

Bilo je besplatno u petak.Jesu došli onda?Da žele ići siguran sam da bi im klub dao karte ako nemaju love za kartu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2016, 12:57

Mijau je napisao/la:Bilo je besplatno u petak.Jesu došli onda?Da žele ići siguran sam da bi im klub dao karte ako nemaju love za kartu.

Mislim da su bili. Ja sam im isto rekao. Tekma je 40 kn i 2x mjesečno. Više potroše na kavice po gradu.

Nogomet je luksuz, a ne potreba i mora imati svoju cijenu. Od toga da se ljude pušta besplatno nema ništa.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau ned 15 svi 2016, 12:58

Evo ti istinite priče.Za svaku utakmicu se podjeli 300 karata i to samo za ložu.I onda dođe uvijek istih 50 ljudi u tu ložu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj ned 15 svi 2016, 13:00

Mijau je napisao/la:Evo ti istinite priče.Za svaku utakmicu se podjeli 300 karata i to samo za ložu.I onda dođe uvijek istih 50 ljudi u tu ložu.

Kreten tko ih dijeli. Za ložu bi trebalo prodavati karte ili ju davati samo sponzorima koji su to debelo platili. Uhljebi iz grada posebno ne bi trebali dolaziti besplatno u ložu. Digne mi se želudac kad vidim tko je sve sjedio. Zato sam i tražio tebe po tribini jer mi se po pogledu na ložu kvario objektiv.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau ned 15 svi 2016, 13:02

Sponzora nemamo tak da ih nemaš kome dati.istina u loži bi trebali biti ljudi koji pomažu klubu a takvih skoro da i nema.Ja da sam na mjestu Branka sam bi sjedio tamo lol! nebi ni iz protivničkih klubova ljude puštao unutra.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 30 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 33. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.