DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

+2
Pecelj
Mijau
6 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau uto 09 kol 2016, 20:38

Sudi naš najbolji sudac Bruno Marić.Navlačenje za Dinamo zagarantirano.Možda sam lud ali vjerujem da možemo pobjediti.Belupo je izdržao do 94. možemo i mi.Da se to dogodi mora se dogoditi sljedeće.Dinamo nas mora podcjeniti i igrati bez Sudanija.Šoljić nesmije gubiti čiste lopte i nesmijemo ih dirati u 16 metara.Moramo biti hrabri i brzi prema naprijed.Siguran sam da cemo imati prilika ko u svim utakmicama do sada znači 4 prilike točno.Moramo im zabiti jer ne vjerujem da možemo izdržati 0:0.Ja osobno bi krenuo sa sastavom ko protiv Rijeke samo sa Hanžekom na desnom bočnom Filipovićem na stoperu i Mazalovićem na zadnnjem veznom sa Šoljićem.I Otta bi stavio lijevo a Blaža desno.Otto i Čelik su naša snaga a protiv Dinama će biti prostora za kontre.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Pecelj uto 09 kol 2016, 21:46

Brlečić je za Šoljića doktor nogometa, a Mlinar da dođe pijan i s 10 kila viška bolji je nego Šoljić.

Šoljić jedino kaj može korisno napraviti slomiti nogu Rogu i zeznuti Mamiću novih 15 mil €.

Ne znam na kakvim si ti drogama i što i je gospođa majka koju iznimno cijenim skuhala danas, ali pričati o pobjedi protiv Dinama dok sudi Marić je isto kao pričati o naslovu LP iduće sezone (imamo jednaku šansu - teoretsku).

Najbolja opcija za nas je da popijemo 3 gola u prvih 5 minuta tako da se smirimo i ne dobijemo 10 žutih i 3 crvena. U suprotnom protiv lokomotive igra isti sastav kao protiv Kustošije.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau uto 09 kol 2016, 21:54

I Cico je naša šansa.Lik nezna di je.Rekao je da mu je dobar stoper Marić iz Lokomotive.Sad neznam jel mislio na Majstorovića ili misli da je Mirko Marić stoper.Makar protiv Rijeke su bili Sopić i Marko Marić koji su pomoćnici a oni ipak kuže neke stvari.Cico baš i ne.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inkerovac uto 09 kol 2016, 21:56

Naravno da imamo šanse!
Pecelj ako nećemo tražiti šansu i protiv Rijeke, Dinama, Hajduka ispasti ćemo! Vidiš da Cibaliju ne možemo pobijediti!

Ne raditi gluposti, bolje otvarati kontre! Ne primiti, a zabiti gol iz prekida!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Pecelj uto 09 kol 2016, 22:08

Imamo šanse i osvojiti prvenstvo pa onda Ligu Prvaka. Samo treba osvojiti ove godine HNL, a onda iduće godine pobjediti sve u ligi prvaka i naslov je tu.

Eto tako zvuči tvoj recept za dinamo.

Ponavljam, nekim slučajem ako povedemo dobit ćemo 3 crvena i onda smo odmah u problemima u još važnijim utakmicama, a na kraju ćemo svejedno izgubiti. Isto ćemo bodova (nula) osvojiti i ako izgubimo 3 2 u 94 min s 3 igrača manje ili ako izgubimo 3 0 i ne dobijemo niti jedan žuti.

Marić nas je u stanju masakrirati.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inter100 uto 09 kol 2016, 22:12

Prošle godine zadnje kolo jesenskog prvenstva, Dinamo nam zabije u 85.minuti. Do tad smo im mogli zabit par komada, ali igrali smo sa Zulimom u napadu. Imamo šanse, al bojim se kad Marić skuži da Dinamo neće dobit, izmasakrirat će nas
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau uto 09 kol 2016, 22:22

inter100 je napisao/la:Prošle godine zadnje kolo jesenskog prvenstva, Dinamo nam zabije u 85.minuti. Do tad smo im mogli zabit par komada, ali igrali smo sa Zulimom u napadu. Imamo šanse, al bojim se kad Marić skuži da Dinamo neće dobit, izmasakrirat će nas

Baš to a čim je ušao Radić imao je tri dobre šanse i onda nam zabije Sudani ko svaki put kad je spašavao Dinamo.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inkerovac uto 09 kol 2016, 22:24

Pecelj je napisao/la:Imamo šanse i osvojiti prvenstvo pa onda Ligu Prvaka. Samo treba osvojiti ove godine HNL, a onda iduće godine pobjediti sve u ligi prvaka i naslov je tu.

Eto tako zvuči tvoj recept za dinamo.

Ponavljam, nekim slučajem ako povedemo dobit ćemo 3 crvena i onda smo odmah u problemima u još važnijim utakmicama, a na kraju ćemo svejedno izgubiti. Isto ćemo bodova (nula) osvojiti i ako izgubimo 3 2 u 94 min s 3 igrača manje ili ako izgubimo 3 0 i ne dobijemo niti jedan žuti.

Marić nas je u stanju masakrirati.


Moj recept je dobar, pitanje je da li će ga igrači provesti na terenu! lol!

Ako ikada želimo osvojiti Ligu prvaka tvoj recept ima potencijala! Ja se slažem! Bitno je samo to prenijeti na igrače! lol!

E vidiš tu je Nestorovski bio ključan! On je mislio da uvijek ima šanse. I da ga sada pitaš on je uvjeren da će biti prvi strijelac talijanskog prvenstva!

Ma kakav Dinamo! Ne mogu Slavena pobijediti!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Admin sri 10 kol 2016, 05:37

Recept je odigrat kao Belupo, ali zabit gol još kasnije nego su oni zabili dinamu ili Rijeka nama lol!

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  bećar sri 10 kol 2016, 18:54

Gledam tekmu Hajduk-Dinamo... za koga da navijamo? Basketball Pun stadion, ko šipak..

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inter100 sri 10 kol 2016, 19:32

Ja za Dinamo, jer su Hajdukovci, i navijači i igrači doslovno bolesni. Osim Ćosa
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau sri 10 kol 2016, 19:35

Za Dinamo da se potroši i pobjedi i izgubi u subotu.A tovarima će splasnuti atmosfera.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inter100 sri 10 kol 2016, 19:45

Hahaha to on samo tako govori, zapravo je prikriveni Dinamovac. Pitaj ga za kog je navijao na kraju prve sezone kad smo ispali.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau sri 10 kol 2016, 19:56

Rog seljan smirio magarčiće.Kmeče da je sudac na strani Dinama.Kakvi bolesnici.Kaj bi mi trebali reći.U svakoj utakmicom sa Dinamom smo pokradeni.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  bećar sri 10 kol 2016, 19:58

Bit će još zanimljivije kad uđe Ohandza, po meni Hajduk bolji, ali eto Dinamo iz kontre zabije. Nekako sam bliži bilima zbog Ćosa...Kako kaže Mijau, bilo bi dobro da se plavi dobro potroše. Ako pobjede Hajduk imamo šanse za bod velik kao kuća, što više da nas podcijene nakon derbija!

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau sri 10 kol 2016, 20:31

Magarci pukli ko kokica.Od ovoga se neće tak brzo opraviti.Sad slijedi poraz u Osijeku di stalno gube i raspad sistema.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  bećar sri 10 kol 2016, 20:59

Drugo poluvrijeme su ih razguzili.
Ali poštivam i cijenim ovu ludu potporu Torcide, drago mi je da je to Ćos doživio. Nisam simpatizer Hajuka, ali ovo je vrhunska potpora navijača. Ovo je nadam se dobro, Dinamo je dobio što je najviše htio, to znači da bi nas mogli dosta podcijeniti. Mislim da imamo ipak šanse za bod. Ali to puno ovisi o nama i našim greškama.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau sri 10 kol 2016, 21:08

*eb*š ovakve navijače i navijanje.Njih uopće ne zanima utakmica i njezin tijek.Zvuče ko da pustiš cd.Meni dođe da zaspim kad dođe Torcida u Zaprešić.Uzbudljivije je kad igramo sa Lokomotivom pred 100 ljudi i čuje se sve kaj igrači i treneri psuju.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  bećar sri 10 kol 2016, 21:18

Daj Mijau nemoj pretjerivat. Pa nogomet se igra radi publike, kažem nisam navijač Hajduka niti simpatizer, ali lijepo je to čuti. Divimo se tamo punom stadionu Liverpoola, i drugima a ovdje smo valjda navikli već na prazne tribine pa nam je simpa što čujemo na terenu ono što vani nema šanse da se čuje zbog publike. Ovo još približno ima Rijeka, skoro će imati i Osijek, tako da je to ok. Što više navijača na tribinama to bolje. I kao svaki nogometaš želiš imati takvo navijanje. Što bi dinamovci dali da imaju takvu potporu navijača.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau sri 10 kol 2016, 21:24

Velim ti meni je ovakvo navijanje jadno.Navijači navijaju radi sebe a ne radi nogometa.Od tih koji navijaju 80% nezna 3 igrača kluba za koji navijaju.Više cijenim svakog gledatelja na Inkeru koji *eb* mater Toplaku ili Blažu jer je njima stalo do kluba nego ove idiote koji 90 minuta navijau i ne gledaju nogomet.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inter100 sri 10 kol 2016, 21:55

Torca nije normalna, pjevaju mrzim Dinamo non stop, što je najgore,čuo sam da su to pjevali na Cibalia-Hajduk. A tekma Cibalia-Dinamo, BBB iako ih je bilo 200, bili su odlični. 5000 Torcidaša me ne impresionira ko 200 Boysa
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau pet 12 kol 2016, 22:18

Kako bi sutra dobro sjela pobjeda nakon ovih 2:2 Splita i Cibe.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau sub 13 kol 2016, 17:48

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dinamo ne štedi najbolje.Mi smo 3-6-1 sa Filipovićem,Mazalovićem i Komorskim odotraga.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  inkerovac sub 13 kol 2016, 18:26


Opet izmišljamo nešto! Vidjeti ćemo kako će to proći!
Po meni do sada smo najlakše izgubili od Osijeka gdje smo slično igrali!

Zulim i Altiparmakovski na klupi? Kaj su to zaslužili nakon Kustošije!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Mijau sub 13 kol 2016, 18:39

Nema ko drugi biti na klupi.Mamut je na moru Danoski ozlijeđen a Mlinar i belgijac nisu registrirani.Ali kad svi budu u konkurenciji bilo bu zanimljivo ko će otpasti.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker Empty Re: 5. kolo 1 HNL Dinamo-Inker

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.