DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

+9
djule
StaJaZnam
PERO1929
Pecelj
žuta boja ©
inkerovac
zagorec92
Mijau
Mirko13
13 posters

Stranica 6 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  inter100 uto 15 lis 2013, 14:46

zagorec92 je napisao/la:Niko Kovač je jedini logičan izbor. Radišan, pošten, marljiv i realan. Suditi o treneru na temelju toga kaj Orša ne igra iz prve je potpuno bezveze. Čovjek radi čuda s mladom reprezentacijom i vjerujem da bi vodio A reprezentaciju beskonačno puta bolje od ovog lopova Štimca...kaj je delal dok je bil u Hajduku, bolje da i ne pričamo. Smeće, lažov, lopov, samoprozvani stručnjak bez poštenog rezultata (2005. kupio prvenstvo protiv Inkera), a k tom još i bahat.
Ne slažem se s tobom. Orša je igrao samo protiv Lichteinsteina i u gostima i sada kod kuće, ali protiv Ukrajine i Švicarske nije. Ajde protiv Ukrajine kužim nije bio u formi, ali ne vidim razlog za jučerašnju utakmicu. Pa i sami znate da je Rebić malo precijenjen i da je Orša nekoć "hranio" Rebića golovima, a ovaj ga stavlja u prvi sastav iako je bio na 70% snage. Ali ok, to bi mu sve oprostio da ga je stavio u drugom poluvremenu, a ne Mrzljaka, Milićevića, Bručića od kojih je Oršić bolji. Lik forsira neke igrače samo zato što igraju za Dinamo i Lokomotivu, a Rebić je priča za sebe. To neznanje će povuć i u A repku i onda će se naguzit Mamiću i HNS-u. Pa sjetite se kada je prije 5,6 godina bio zagovarač HDZ-a i Sanadera, a sami znate što je ovaj radio, al ok nećemo u politici. Samo hoću reći da bi bio loš izbor za trenera A repke. Pa jel ste vidjeli jučerašnju igru protiv Švicarske. Može zahvalit Brozoviću što je zavukao iz slobodnjaka i onda je zatvorio utakmicu početkom drugog poluvremena. Katastrofa
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  zagorec92 uto 15 lis 2013, 15:50

inter100 je napisao/la:
zagorec92 je napisao/la:Niko Kovač je jedini logičan izbor. Radišan, pošten, marljiv i realan. Suditi o treneru na temelju toga kaj Orša ne igra iz prve je potpuno bezveze. Čovjek radi čuda s mladom reprezentacijom i vjerujem da bi vodio A reprezentaciju beskonačno puta bolje od ovog lopova Štimca...kaj je delal dok je bil u Hajduku, bolje da i ne pričamo. Smeće, lažov, lopov, samoprozvani stručnjak bez poštenog rezultata (2005. kupio prvenstvo protiv Inkera), a k tom još i bahat.
Ne slažem se s tobom. Orša je igrao samo protiv Lichteinsteina i u gostima i sada kod kuće, ali protiv Ukrajine i Švicarske nije. Ajde protiv Ukrajine kužim nije bio u formi, ali ne vidim razlog za jučerašnju utakmicu. Pa i sami znate da je Rebić malo precijenjen i da je Orša nekoć "hranio" Rebića golovima, a ovaj ga stavlja u prvi sastav iako je bio na 70% snage. Ali ok, to bi mu sve oprostio da ga je stavio u drugom poluvremenu, a ne Mrzljaka, Milićevića, Bručića od kojih je Oršić bolji. Lik forsira neke igrače samo zato što igraju za Dinamo i Lokomotivu, a Rebić je priča za sebe. To neznanje će povuć i u A repku i onda će se naguzit Mamiću i HNS-u. Pa sjetite se kada je prije 5,6 godina bio zagovarač HDZ-a i Sanadera, a sami znate što je ovaj radio, al ok nećemo u politici. Samo hoću reći da bi bio loš izbor za trenera A repke. Pa jel ste vidjeli jučerašnju igru protiv Švicarske. Može zahvalit Brozoviću što je zavukao iz slobodnjaka i onda je zatvorio utakmicu početkom drugog poluvremena. Katastrofa
Čovjek je iz dijaspore. Ak njih pitaš, oni na desnici znaju za isključivo jednu stranku -> HDZ, a na ljevici su im svi komunisti, staljinisti, hrvatomrsci, rušitelji države itd. Nazadan pogled, al kaj ćeš, većinu hrvatske dijaspore po germanskim zemljama (glavni pravci bežanije iz države) čine hercegovci, a njih je HDZ fino zbrinul i animiral. Kaj se mene tiče, najrađe bi da se dijaspori ukine pravo glasa. Po čemu oni zaslužuju birati čelnike u zemlji u kojoj ne žive? Sad bu država vječni dužnik zato kaj su ovi slali neku lovu za vrijeme rata...no uglavnom, nećemo o politici.

Ako moram birati između Kovača i Štimca, bez oklijevanja uzimam ovog prvog. Ja bi najrađe da nam na čelu repke ili saveza bude Boban, al čovjek je očito prepametan da se upusti u tu kaljužu. Još i k tome, razmišlja svojom glavom pa je u potpunosti nepodoban.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Mijau uto 15 lis 2013, 16:59

Ja sam da se ovaj topic izbriše ili zaključa.Mene reprezentacija uopće ne zanima.Inker mi je na prvom mjestu sve drugo je nebitno.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  inter100 uto 15 lis 2013, 17:56

Mijau je napisao/la:Ja sam da se ovaj topic izbriše ili zaključa.Mene reprezentacija uopće ne zanima.Inker mi je na prvom mjestu sve drugo je nebitno.
Slažem se s tobom. Repka me uopće ne zanima, eto eventualno popratim u 21 zbog Delača i Oršića. Samo sam htio reći da je Kovač katastrofalan izbor za trenera zbog razloga koje sam napisao iznad
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Pecelj uto 15 lis 2013, 22:57

kakvih tu isto kretena ima to je čudo. djeliti ljude na ovakve ili onakve samo zato kaj su od nekud može samo pacijent i bolesna osoba. ok je kad mijau nekad iz zafrkancije napiše da mrzi dalmoše kad izgubimo ili da netko napiše za nekog da je ružan, ali ići do toga da netko govori da su svi ljudi od tuda ovakvi je idiotizam iznad svake mjere. pišeš o krađama, nisu krali zagorci, hercegovci, bosanci, dalmoši, slavonci, međimurci, istrijani. krali su svi oni koji su imali priliku krasti, bez obzira od kud su, mi smo bolesno društvo gdje čistačica krade mirise za wc jer može, ljudi po uredima olovke i papire za printanje, a premijeri i političari lovu - jednostavno zato što mogu. ljudi takvih mišljenja i predrasuda su ubijali crnce, palili križeve i trpali židove u konc logore. svaki onaj koji piše ovakve gluposti u glavi nije nikaj bolji od KKKanovca ili nacista. prvi bi išli tak nekaj delati da krenu sranja. idioti!

dalje, kaj se politike tiče shvatite više da nema HDZ, SDP, lijevo, desno.... sve su to isti kreteni koji su ucijenjeni od ljudi za koje mi nećemo nikad slova pročitati u medijima, pa oni ne mogu nekog dedeka izručiti njemačkoj jer ih sve drži za neku stvar, a ne nešto drugo. ak se boje onog starca, možete misliti kak izgledaju kad dođu pred prave gazde. gledajte samo lokalne izbore gdje sam apsolutno sve u milimetar pogodio mjesec dana prije izbora. na kraju vam vlada HDZ u koaliciji sa ljudima s SDPove liste i Baćom, a onaj danijel iz SDPa se posuo pepelom i povukao. Teško je uopće vjerovati da je netko tako naivan bio kao on kad je pisao one priče, ili samo jako dobro glumi i igra igru. Pametnom dosta za sva vremena, a idiotu ionak ne možeš objasniti.

kaj se repke tiče, meni je idiotizam da se netko uči zanatu na nacionalnoj vrsti, pa čak i na U21 ili mlađima. koji klinac imaju raditi Štimac, Bilić, Kovač i slični u repkama?! pa kaj nemamo iskusnih trenera i ljudih dokazanih u struci. polupismeni retardinjo od Poklepovića puno bi bolje vodio bilo koju repku od bilo kojeg izbornika u zadnjih 10 godina. stvar je u tome da pravi trener ne može biti neki krelac kojem se spdnulo da bi on sad se malo igrao CMa, nego je to zanat koji se peče godinama. postoje talentiraniji i manje talentiraniji, ali svi moraju ispeći zanat.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  zagorec92 sri 16 lis 2013, 13:14

Pecelj je napisao/la:kakvih tu isto kretena ima to je čudo. djeliti ljude na ovakve ili onakve samo zato kaj su od nekud može samo pacijent i bolesna osoba. ok je kad mijau nekad iz zafrkancije napiše da mrzi dalmoše kad izgubimo ili da netko napiše za nekog da je ružan, ali ići do toga da netko govori da su svi ljudi od tuda ovakvi je idiotizam iznad svake mjere. pišeš o krađama, nisu krali zagorci, hercegovci, bosanci, dalmoši, slavonci, međimurci, istrijani. krali su svi oni koji su imali priliku krasti, bez obzira od kud su, mi smo bolesno društvo gdje čistačica krade mirise za wc jer može, ljudi po uredima olovke i papire za printanje, a premijeri i političari lovu - jednostavno zato što mogu. ljudi takvih mišljenja i predrasuda su ubijali crnce, palili križeve i trpali židove u konc logore. svaki onaj koji piše ovakve gluposti u glavi nije nikaj bolji od KKKanovca ili nacista. prvi bi išli tak nekaj delati da krenu sranja. idioti!

dalje, kaj se politike tiče shvatite više da nema HDZ, SDP, lijevo, desno.... sve su to isti kreteni koji su ucijenjeni od ljudi za koje mi nećemo nikad slova pročitati u medijima, pa oni ne mogu nekog dedeka izručiti njemačkoj jer ih sve drži za neku stvar, a ne nešto drugo. ak se boje onog starca, možete misliti kak izgledaju kad dođu pred prave gazde. gledajte samo lokalne izbore gdje sam apsolutno sve u milimetar pogodio mjesec dana prije izbora. na kraju vam vlada HDZ u koaliciji sa ljudima s SDPove liste i Baćom, a onaj danijel iz SDPa se posuo pepelom i povukao. Teško je uopće vjerovati da je netko tako naivan bio kao on kad je pisao one priče, ili samo jako dobro glumi i igra igru. Pametnom dosta za sva vremena, a idiotu ionak ne možeš objasniti.

kaj se repke tiče, meni je idiotizam da se netko uči zanatu na nacionalnoj vrsti, pa čak i na U21 ili mlađima. koji klinac imaju raditi Štimac, Bilić, Kovač i slični u repkama?! pa kaj nemamo iskusnih trenera i ljudih dokazanih u struci. polupismeni retardinjo od Poklepovića puno bi bolje vodio bilo koju repku od bilo kojeg izbornika u zadnjih 10 godina. stvar je u tome da pravi trener ne može biti neki krelac kojem se spdnulo da bi on sad se malo igrao CMa, nego je to zanat koji se peče godinama. postoje talentiraniji i manje talentiraniji, ali svi moraju ispeći zanat.
Ne znam točno kome je upućen ovaj post, no mogu samo reći da nitko ovdje nije spominjao da su ljudi određenog podrijetla krali. Spomenute su samo činjenice, a jedna od njih ukazuje da većinu dijaspore (koja živi u germanskim zemljama) čine hercegovci i da je država njihov vječni zarobljenik. Ovo o nacistima, KKKovcima i ostalim ekipama koje su promovirale etnička čišćenja ti je potpuni promašaj. Tko je ovdje pozvao na segregaciju il još gore, ubojstvo? Smanji doživljaj, sad buš počel ko ovi iz LGBT udruga koji svoju borbu izjednačuju sa borbom crnaca za svoja prava, što je velika uvreda crncima koji su proživljavali višestruko teže stvari.

I zbog čega bi se tema sad zatvorila?Za mjesec dana slijede dva najvažnije ogleda. Ako to useremo, tek onda ima smisla zatvoriti temu jer će ona bit mrtva praktički godinu dana, do novog ciklusa kvalifikacija.

I usput, sretan vam dan grada.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin čet 17 lis 2013, 21:47

Šokantna vijest dolazi nam iz HNS-a! Niko Kovač
ne zadovoljava kriterije potrebne za obnašanje
dužnosti izbornika. Novi izbornik nema još niti
jednu objavljenu pjesmu! Još od Ćire Blaževića, svi
hrvatski izbornici obavezni su imati snimljen barem
jedan muzički hit

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Mijau pet 18 lis 2013, 21:33

Naš Dr. TOMISLAV VLAHOVIĆ je postao dio stožera Nike Kovača.Napokon imamo važnog člana u reprezentaciji.Nadam se da ga neće kupiti neko sada. Smile 
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin ned 20 lis 2013, 22:39

Dok cekamo srijedu, prognoza ž*eb*; nama rumunji,
Šveđani na Ukrajince, Francuzi na grke i Kristini
naravno 'mali' Island

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  inter100 pon 21 lis 2013, 17:59

Admin je napisao/la:Dok cekamo srijedu, prognoza ž*eb*; nama rumunji,
Šveđani na Ukrajince, Francuzi na grke i Kristini
naravno 'mali' Island
Island dobili. Ma idealno. Prva utakmica se igra tamo 15-og, uzvrat na Maksimiru 19-og.
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Pecelj pon 21 lis 2013, 18:12

evo ga, ono o čem pričam već danima. sad kad smo dobili island svi su sigurni da idemo na SP, a do jučer je reprezentacija bila katastrofa. treba konačno shvatiti da mi nismo BiH ili Belgija pa da su nam kvalifikacije nekaj posebno, nego smo mi jednostavno razred iznad. nikad najbolje momčadi NBA lige ne igraju najbolje dok ne dođu u doigravanje, a talijani počnu igrati tek kad prođu skupinu na svjetskom/europskom. kolko god to glupo zvuči, ali to je karakteristika velikih momčadi u ovakvim sistemima natjecanja. dakle, mi smo pobjedama do škotske osigurali drugo mjesto, a nakon tog kiksa više je bilo svejedno hoćemo sve dobiti ili sve izgubiti 99,9% bi ionak bili drugi. i najnormalnije da se onda igračima nije dalo previše grčiti, a u nogometu današenjem je dosta da volja pojedinca bude 10ak % ispod punog angažmana da rezultati budu ovakvi kakvi su bili u zadnjim tekmama.

ne treba suditi nekom ciklusu dok sve nije gotovo niti dizati u nebesa kad smo prvi u skupini. kvalifikacije su samo jedna od tri faze natjecanja, rekao bi najmanje važna i najlakša, što se kikseva tiče. tu svaki kiks nije presudan.

htio bi da jednom za sva vremena konačno svima bude jasno da smo mi iznad Bih, Srbije, Makedonije i sl., oni su full napaljeni na ovo jer nisu na svakom prvenstvu, samim time ne trebaju se vući paralele. siguran sam da ćemo proći island, a onda ćete vidjeti tko će bolje proći na prventvu mi, ili "genijalne" bosna i belgija
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  zagorec92 pon 21 lis 2013, 18:24

Pecelj je napisao/la:evo ga, ono o čem pričam već danima. sad kad smo dobili island svi su sigurni da idemo na SP, a do jučer je reprezentacija bila katastrofa. treba konačno shvatiti da mi nismo BiH ili Belgija pa da su nam kvalifikacije nekaj posebno, nego smo mi jednostavno razred iznad. nikad najbolje momčadi NBA lige ne igraju najbolje dok ne dođu u doigravanje, a talijani počnu igrati tek kad prođu skupinu na svjetskom/europskom. kolko god to glupo zvuči, ali to je karakteristika velikih momčadi u ovakvim sistemima natjecanja. dakle, mi smo pobjedama do škotske osigurali drugo mjesto, a nakon tog kiksa više je bilo svejedno hoćemo sve dobiti ili sve izgubiti 99,9% bi ionak bili drugi. i najnormalnije da se onda igračima nije dalo previše grčiti, a u nogometu današenjem je dosta da volja pojedinca bude 10ak % ispod punog angažmana da rezultati budu ovakvi kakvi su bili u zadnjim tekmama.

ne treba suditi nekom ciklusu dok sve nije gotovo niti dizati u nebesa kad smo prvi u skupini. kvalifikacije su samo jedna od tri faze natjecanja, rekao bi najmanje važna i najlakša, što se kikseva tiče. tu svaki kiks nije presudan.

htio bi da jednom za sva vremena konačno svima bude jasno da smo mi iznad Bih, Srbije, Makedonije i sl., oni su full napaljeni na ovo jer nisu na svakom prvenstvu, samim time ne trebaju se vući paralele. siguran sam da ćemo proći island, a onda ćete vidjeti tko će bolje proći na prventvu mi, ili "genijalne" bosna i belgija
Mi smo imali legitimnu šansu za prvo mjesto u skupini, no debakl protiv Škotske, pa i protiv Srbije (više igrački nego rezultatski) su nas pokopali do samog dna. BiH i Belgija su trenutno SF za nas. Ja ne bih rekao da ćemo sigurno na SP, Island nije Lihtenštajn...ups, kriva usporedba...dakle, Island nije bezveze, imaju nekoliko odličnih pojedinaca, a ponekad i liče na momčad. Mi imamo odlične pojedince, al ne ličimo na momčad već godinu i pol. U ovom trenutku smo mi prije van SP-a, nego unutra. Ukoliko se momčad psihički ne digne, i Island će nam predstavljati veliki izazov.
Podcjenjivanje nas je i dovelo do tud. Treba ozbiljno pristupiti nekoj utakmici, a ne očekivati da će se protivnik sam pobijediti jer, eto, mi smo ispred njih na FIFA-inoj ljestvici i jednom davno smo bili 3. na svijetu. Na staroj slavi se ne živi. Kao navijači Inkera, to bi trebali dobro znat.

Za NBA, najbolje momčadi uvijek igraju 100% i pri ulasku u doigravanje su na samom vrhu konferencija. Pogledaj unatrag xx godina koje su momčadi osvajale naslov i koje su bile na tablici prilikom kraja regularnog dijela sezone.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Pecelj pon 21 lis 2013, 23:47

pa taj BiH nas ne bi dobio jednom u 10 utakmica

a island ćemo pregaziti ko plitak potok
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin uto 22 lis 2013, 00:14

ma prolazimo to
nasi ce letit tamo po terenu, vjerojatno ce zalutat koja dalekometna u naš gol al ce Dudu izjednačiti.
za uzvrat ce bit pun maximir i atmosfera kako je znala biti prije i tu ce se islandani prepasti i zabit cemo ima 4 gola uz dvije asistencije Modrica i jednim golom Corluke Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  inter100 čet 14 stu 2013, 16:39

Danas u-21 Hrvatska-Švicarska na HTV2 u 18:45. Naravno Oršić neće igrat Pjaca, Mišić i takvi igraju, sramota i katastrofa
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin pon 18 stu 2013, 16:40

Se ide tko smrzavat sutra na maximir?Very Happy

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  zagorec92 pon 18 stu 2013, 17:31

Admin je napisao/la:Se ide tko smrzavat sutra na maximir?Very Happy
Jel plaćaš?
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin pon 18 stu 2013, 17:47

Ma nejdem
Mislio sam mozda ak bude besplatnih karti al sam odustal Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Mijau pon 18 stu 2013, 17:54

Jesi klošar kaj ti je bed dati 500 kuna za vip zapad Very Happy 
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin pon 18 stu 2013, 18:09

Mijau je napisao/la:Jesi klošar kaj ti je bed dati 500 kuna za vip zapad Very Happy 
Znas da nemam sitnog Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Mijau pon 18 stu 2013, 18:16

Ma samo sam htio reci koliko je najskuplja ulaznica za sutra.Samo teški bolesnik bi dao tu lovu za stadion bez krova.A svaki *eb* stadion u drugoj ligi ima krov.Ja bi sutra išao na utakmicu da me neko vozi do Maksimira i da imam ulaznicu za ložu di bi mogao piti i jesti i biti na suhom.Da mi daš 500 kuna i kartu za tribinu nebi išao.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin pon 18 stu 2013, 18:25

Da mi netko da 500kn da si kupim za ložu spremio bi novce do petkai pocastio sve koji dođu na naš stadion sa vrucim kestenima da se zgriju Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Mijau pon 18 stu 2013, 18:27

Admin je napisao/la:Da mi netko da 500kn da si kupim za ložu spremio bi novce do petkai pocastio sve koji dođu na naš stadion sa vrucim kestenima da se zgriju Smile
Od čašćenja bi ti ostalo bar 400 lol! 
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin pon 18 stu 2013, 18:35

Hehehe a znam
Nadam se da ipak nas malo vise a jos vise da ce mi netko dat 500kn Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  zagorec92 uto 19 stu 2013, 13:47

Admin je napisao/la:Hehehe a znam
Nadam se da ipak nas malo vise a jos vise da ce mi netko dat 500kn Smile
Božić vam je za više od mjesec dana Smile
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 6 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.