DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

+9
djule
StaJaZnam
PERO1929
Pecelj
žuta boja ©
inkerovac
zagorec92
Mijau
Mirko13
13 posters

Stranica 4 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  inkerovac uto 06 stu 2012, 18:22

StaJaZnam je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
StaJaZnam je napisao/la:dobro jebo vas više dinamo i dinamovci, oršić je to reko kaj nije trebo i šta sad, odite mu gađat kuću jajima al nemojte sad zakenjavat ovaj forum stim glupostima

Baš sam cekao da to netko kaže!
Mi smo dinamo spomenuli pet puta i vec idemo na živce! Ovi naši ga spominju 20 godina u svakoj prilici i u svakom istupu u medijima! Zamisli koliko onda to nama ide na živce i koliko takav pristup utjece na klub!
Oršić je tu samo zadnji u nizu!
Inace, samo je na upravi kako ce se postaviti na takve situacije! Mi samo možemo ukazati na neke pogreške!
Kako je zagorec92 rekao, jedino se Perković ponaša onako kako bi se ljudi u klubu trebali ponašati! Svaka cast na onoj emisiji na Z1 kada je odbio odgovarati na pitanje o Dinamu i rekao da je on trener Inkera i da ga pita o Inkeru! To necu nikad zaboraviti!

I šta, nisi to što si sad napiso mogo prije napisat nego si moro čekat da nekome dosadi stalno spominjanje (da ne kažem spamanje) dinama, pa da ga možeš zaskočit?

Morao je napisati netko tko nije napadao clanak, tako da se ostvari poanta! Nisam trebao puno cekati i to mi je drago!
Svoje mišljenje sam napisao i ranije, te je ono potpuno isto s ovim prvim dijelom tvoje recenice koju si napisao poslije našeg "spamanja"!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  StaJaZnam uto 06 stu 2012, 18:36

inkerovac je napisao/la:
StaJaZnam je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
StaJaZnam je napisao/la:dobro jebo vas više dinamo i dinamovci, oršić je to reko kaj nije trebo i šta sad, odite mu gađat kuću jajima al nemojte sad zakenjavat ovaj forum stim glupostima

Baš sam cekao da to netko kaže!
Mi smo dinamo spomenuli pet puta i vec idemo na živce! Ovi naši ga spominju 20 godina u svakoj prilici i u svakom istupu u medijima! Zamisli koliko onda to nama ide na živce i koliko takav pristup utjece na klub!
Oršić je tu samo zadnji u nizu!
Inace, samo je na upravi kako ce se postaviti na takve situacije! Mi samo možemo ukazati na neke pogreške!
Kako je zagorec92 rekao, jedino se Perković ponaša onako kako bi se ljudi u klubu trebali ponašati! Svaka cast na onoj emisiji na Z1 kada je odbio odgovarati na pitanje o Dinamu i rekao da je on trener Inkera i da ga pita o Inkeru! To necu nikad zaboraviti!

I šta, nisi to što si sad napiso mogo prije napisat nego si moro čekat da nekome dosadi stalno spominjanje (da ne kažem spamanje) dinama, pa da ga možeš zaskočit?

Morao je napisati netko tko nije napadao clanak, tako da se ostvari poanta! Nisam trebao puno cekati i to mi je drago!
Svoje mišljenje sam napisao i ranije, te je ono potpuno isto s ovim prvim dijelom tvoje recenice koju si napisao poslije našeg "spamanja"!

Ne želim te uvrijediti ali meni je to djetinjasto, naravno da je bilo očito da želite nekoga isprovocirati... Uglavnom sad si dobio što si htio pa možete prestati s tim.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  inkerovac uto 06 stu 2012, 19:01

Nisam se uvrijedio, nemoj se niti ti.
Inace samo da znaš nisam ja ništa planirao, dogovarao se s drugima, niti namjerno nešto pisao i cekao u zasjedi. Ono „baš sam to cekao da netko kaže“ sam samo tako rekao.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Mijau uto 06 stu 2012, 19:32

Kaj mislite jel neko od igrača ili iz kluba ovo pročitao i dal im je došlo iz guzice u glavu?
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin sri 07 stu 2012, 00:27

Mijau je napisao/la:Kaj mislite jel neko od igrača ili iz kluba ovo pročitao i dal im je došlo iz guzice u glavu?
da bar je :-)

al dosta offtopica, o ovome mozete slobodno u nekoj primjerenijoj temi

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Pecelj sri 07 stu 2012, 09:41

evo ne samo da su vidili iz kluba nego su već platili adminu da nas utiša!

ali ipak smo mi svi dinamovci pa nam nitko nemože nikaj farao king
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin sri 07 stu 2012, 12:11

Pecelj je napisao/la:evo ne samo da su vidili iz kluba nego su već platili adminu da nas utiša!

ali ipak smo mi svi dinamovci pa nam nitko nemože nikaj farao king
eh da su me bar platili, ne placaju me ni za forum a kamoli za utisavanje :-D
A i ne utisavam vas nego poticem da se drzite teme ;-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Mirko13 sri 14 stu 2012, 10:29

[You must be registered and logged in to see this link.]

Slika lopte "Inter", nemogu bez nas, samo da još i sebi to priznaju:)

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Mirko13 sri 14 stu 2012, 10:36

Al još jedan primjer kak su dobru ideju loše proveli. Stave na popis tri rezerve za HNL selekciju, tri igrača u međuvremenu izgube, a rezerve ne pozovu. Kak bi samo mnoge zapalilo da vide dva igrača Intera, a Rijeka,Split... samo jedan

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Pecelj sri 14 stu 2012, 11:23

Oršić je bolji od pola ove HNL repke. Stvarno je stasao u pravog igrača, dominira. Ako ostane do kraja ove sezone, tj ako ne ode na zimu, do ljeta bi zbilja puno pomogao našem ostanku u HNLu. Još da nije dinamovac Very Happy
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin čet 21 vel 2013, 09:34

Oršić pozvan na U20 protiv Slovenije

nego, jel kupujete karte za protiv srbije :-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  zagorec92 čet 21 vel 2013, 12:16

Admin je napisao/la:Oršić pozvan na U20 protiv Slovenije

nego, jel kupujete karte za protiv srbije :-)
Pa da idioti znaju složit normalan server koji će izdržat nekoliko tisuća zahtjeva odjednom, možda bi ju već i imal Smile
Sad dok mi se to sve učita, vjerojatno će već sve bit razgrabljeno
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin čet 21 oľu 2013, 23:00

Prognoza za sutra
3:0 Čorluka 24', Modrić 52', Dudu 80'

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  djule pet 22 oľu 2013, 08:13

Admin je napisao/la:Prognoza za sutra
3:0 Čorluka 24', Modrić 52', Dudu 80'

i svi inkerovci pig

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  StaJaZnam pet 22 oľu 2013, 22:12

Nije me oduševila tekma, bolja će biti ona izmedju nas i lokomotive Very Happy
A i napravit ćemo bolju atmosferu Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 1491190186

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin sub 23 oľu 2013, 09:09

Cuvali su se za utorak
Wales je ipak jaci Smile

p.s. moja prognoza opet ista, isti strijelci
Very Happy

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  zagorec92 sub 23 oľu 2013, 11:16

Kvaliteta utakmice je bila zaista loša, da se nije igralo protiv Srbije bilo bi negledljivo. Inače i podrška s tribina je bila slaba, razočaran sam cjelokupnom izvedbom. Utakmica desetljeća se pretvorila u kamilicu, na terenu i na tribinama.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Pecelj ned 24 oľu 2013, 13:17

U17 repka se kvalificirala na EP! baš mi je drago, bit će nam puno zanimljivije u slovačkoj kad su naši tamo
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin pon 25 oľu 2013, 10:47

Oršić i Delač odigrali 2.pol za U21 u prijateljskoj u Vž, 3:0 pobjeda

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  StaJaZnam uto 26 oľu 2013, 22:43

Lovren i Eduardo pig pig pig

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin sri 27 oľu 2013, 00:24

StaJaZnam je napisao/la:Lovren i Eduardo pig pig pig
pogodio sam sa slikom Eduarda Smile
Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 2709899377 Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 1491190186 Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 3134877282

Kakvo ciscenje od kartona taman za tekmu protiv kiltova

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Pecelj čet 28 oľu 2013, 09:19

ne kužim zašto onaj debil ne stavlja trajkovskog uopće?!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin pet 17 svi 2013, 16:39

[You must be registered and logged in to see this link.]

Delač i Oršić pozvani


Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Pecelj pet 17 svi 2013, 22:31

obojici mjesto u prvih 11
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Mijau pet 07 lip 2013, 15:51

Hajradinović odigrao 90 minuta za Bosnu U19 danas protiv Francuske.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 4 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.