DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

+9
djule
StaJaZnam
PERO1929
Pecelj
žuta boja ©
inkerovac
zagorec92
Mijau
Mirko13
13 posters

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin čet 27 ruj 2012, 21:31

zagorec92 je napisao/la:Sammir je tema za sebe, a Vida nije trebal bit pozvan. Prvo radi užasnih igara od zadnjeg poziva, a drugo radi svog ponašanja.

Baš to, Vidi "žuti karton" je trebao biti ne pozivanje, a Sammira ako mu je već htio dati poticaj onda njemu i još nekoga mladog igrača stavit na pretpoziv, bar ima dosta mladih koji igraju za švicarsku, austrijsku, ili koju vec mladu U-21

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin čet 27 ruj 2012, 21:57

[You must be registered and logged in to see this image.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin pet 28 ruj 2012, 00:06

[You must be registered and logged in to see this link.]

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  PERO1929 pet 28 ruj 2012, 08:16

Neki ljudi ne podržavaju Sammira u reprezentaciji samo zato što je crn, ja ga nepodržavam iz jednog drugog razloga: LOŠA IGRA!!!
A uz to on je među igračima koji najmanje trče u cjeloj ligi..

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Pecelj pet 28 ruj 2012, 12:53

Od zadnjeg nastupa u reprezentaciji do pozova sammir je nastupio u 2 dinamova poraza (rijeka i porto) te remiju protiv osijeka

zbilja je od zadnjeg izbora do sad zaslužio bilo kaj
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  zagorec92 pet 28 ruj 2012, 13:43

Svima je jasno da je Sammir pozvan da bi se Mamiću spasil "mrtvi kapital". Treba ga prodat, niko ga neće, pa možda idioti nasjednu kad vide da je u repki. Možda mu i cijena skoči, no Mamić ima nesreću kaj igra ligu prvaka, a u njoj Sammir nemre niš, pa će mu nakon loših partija na najvećoj svjetskoj nogometnoj pozornici, cijena opet ubrzo pasti.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin pon 08 lis 2012, 20:06

U-21 pozive su dobili:  Simon Sluga (Verona), Mihael Paradžiković (Cibalia), Šime Vrsaljko (Dinamo), Antonio Jakoliš (Krivbas), Ivan Aleksić (Osijek), Dario Župarić (Cibalia), Igor Bubnjić (Slaven Belupo), Nino Galović (Split), Josip Čalušić (Radnik), Karlo Bručić (Lokomotiva), Marcelo Brozović (Dinamo), Mario Babić (Radnik), Mijo Caktaš (Hajduk), Frano Mlinar (Inter Zaprešić), Antonini Čulina (Rijeka), Mislav Oršić (Inter Zaprešić), Marko Livaja (Inter Milan)


Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Pecelj sri 10 lis 2012, 00:20

odlično... mislim da je ovo smjena generacije i više se ne računa na izlazne (šarića i budimira) a mi i dalje imamo dva igrača. mislim da bi oršić mogao ostaviti dublji trag u U21 repki
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  zagorec92 sri 10 lis 2012, 21:29

Mlinar, Oršić i društvo su se lijepo osramotili u Italiji.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Mirko13 pon 15 lis 2012, 16:10

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  zagorec92 pet 26 lis 2012, 20:43

[You must be registered and logged in to see this link.]
Baš me zanima jel će to bit selekcija HNL-a ili selekcija Dinama i Hajduka.
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin pet 26 lis 2012, 23:29

11 iz dinama i hajduka i 11 iz svih drugih zajedno lol!
od naših očekujem Budimira i Šarića zbog golova i Orša zbog golova "velikima" i asistencija Smile

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin pon 05 stu 2012, 13:14

Popis igrača:

Vratari: Ivan Kelava (Dinamo), Goran Blažević (Hajduk), Ivan Vargić (Osijek)*

Obrambeni igrači: Šime Vrsaljko (Dinamo), Dario Knežević (Rijeka), Mateo Pavlović (Zagreb), Elvis Kokalović (Slaven Belupo), Hrvoje Milić (Istra 1961), Josip Pivarić (Dinamo), Marko Lešković (Osijek)

Vezni igrači: Damir Kreilach (Rijeka), Arijan Ademi (Dinamo), Marcelo Brozović (Dinamo), Marko Lešković (Osijek), Franko Andrijašević (Hajduk), Dinko Trebotić (Lokomotiva), Dario Župarić (Cibalia), Mijo Caktaš (Hajduk), Dejan Glavica (Slaven Belupo), Mirko Oremuš (Hajduk)*, Tomislav Šarić (Inter-Zaprešić)*, Luka Begonja (Zadar)*

Napadači: Duje Čop (Dinamo), Ante Rukavina (Dinamo), Ante Rebić (Split), Andrej Kramarić (Lokomotiva), Ante Budimir (Inter-Zaprešić)

(* - pričuve)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  StaJaZnam pon 05 stu 2012, 15:01

Što se naših igrača tiče očekivao sam definitivno i Oršića, no popis je općenito poprilično loš. Iako je ovo lakrdija od tekme trebali su bar probat složit najozbiljniju ekipu šta su mogli, ali tu su previđeni neki ključni igrači. A Bog zna ko će zapravo igrat i kak će to izgledat.

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  djule pon 05 stu 2012, 17:25

ovaj trebotić bode u oči. taj mulac nebi bil u prvih 11 u 80% klubova hnl, a ovi mulci ga zvali.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  zagorec92 pon 05 stu 2012, 17:41

Da je izbornik selekcije bio Stanko Mršić koji je jedini to i zaslužio, siguran sam da bi bil pozvan i Oršić, a Dinamo sigurno ne bi imao 7 igrača. Hajduk je pristojno zastupljen, tak je trebal bit i Dinamo. Znal sam da se nemam čemu nadat kad su objavili da bu ovu selekciju vodil ovaj izbornički trojac, inače poznati "stručnjaci" koji zajedno nemaju utakmica u HNL-u kolko ih ima Mršić. Užas i lakrdija. Trebotić i Rukavina? Užas i lakrdija x2!
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Pecelj pon 05 stu 2012, 20:06

neka daju meni da složim svoju selekciju HNL-a i nakantam ove dinamove rezerve 3 0
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Pecelj pon 05 stu 2012, 20:25

ali ipak smo "mi svi dinamovci" pa bi valjda trebali biti sretni izborom
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  inkerovac uto 06 stu 2012, 09:00

Pecelj je napisao/la:ali ipak smo "mi svi dinamovci" pa bi valjda trebali biti sretni izborom

Ma naravno! Ja sam prezadovoljan! Najbolji smo! Opet cemo prvaci biti!
Vidiš kako je sve jednostavno kada navijaš za Dinamo! Ja sam dinamovac!
Trebali bi i temu Dinamo otvoriti. Možda bi se onda i igraci malo ukljucili u raspravu! Malo da komentiramo Halilovića i Kovačića! lol!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Pecelj uto 06 stu 2012, 11:30

da! mogli bi i forum prebaciti u plave boje možda se više sugrađana javi! možda i stadion da preuredimo malo, ili da promjenimo ime u dinamo (Z)?! ipak smo mi svi dinamovci i tu nema sumnje uopće. možda se oršić pojavi onda na forumu
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Pecelj uto 06 stu 2012, 11:31

naravno prije svega staviti štand sa dinamovim dresovima i šalovima da se prodaju na stadionu! tako da svi znaju za koga mi u zaprešiću svi navijamo.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Admin uto 06 stu 2012, 14:21

Pecelj je napisao/la:naravno prije svega staviti štand sa dinamovim dresovima i šalovima da se prodaju na stadionu! tako da svi znaju za koga mi u zaprešiću svi navijamo.
uklopilo bi se sa onim "dinamo kokicama" koje se cesto prodaju

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  StaJaZnam uto 06 stu 2012, 15:37

dobro jebo vas više dinamo i dinamovci, oršić je to reko kaj nije trebo i šta sad, odite mu gađat kuću jajima al nemojte sad zakenjavat ovaj forum stim glupostima

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  inkerovac uto 06 stu 2012, 17:44

StaJaZnam je napisao/la:dobro jebo vas više dinamo i dinamovci, oršić je to reko kaj nije trebo i šta sad, odite mu gađat kuću jajima al nemojte sad zakenjavat ovaj forum stim glupostima

Baš sam cekao da to netko kaže!
Mi smo dinamo spomenuli pet puta i vec idemo na živce! Ovi naši ga spominju 20 godina u svakoj prilici i u svakom istupu u medijima! Zamisli koliko onda to nama ide na živce i koliko takav pristup utjece na klub!
Oršić je tu samo zadnji u nizu!
Inace, samo je na upravi kako ce se postaviti na takve situacije! Mi samo možemo ukazati na neke pogreške!
Kako je zagorec92 rekao, jedino se Perković ponaša onako kako bi se ljudi u klubu trebali ponašati! Svaka cast na onoj emisiji na Z1 kada je odbio odgovarati na pitanje o Dinamu i rekao da je on trener Inkera i da ga pita o Inkeru! To necu nikad zaboraviti!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  StaJaZnam uto 06 stu 2012, 17:55

inkerovac je napisao/la:
StaJaZnam je napisao/la:dobro jebo vas više dinamo i dinamovci, oršić je to reko kaj nije trebo i šta sad, odite mu gađat kuću jajima al nemojte sad zakenjavat ovaj forum stim glupostima

Baš sam cekao da to netko kaže!
Mi smo dinamo spomenuli pet puta i vec idemo na živce! Ovi naši ga spominju 20 godina u svakoj prilici i u svakom istupu u medijima! Zamisli koliko onda to nama ide na živce i koliko takav pristup utjece na klub!
Oršić je tu samo zadnji u nizu!
Inace, samo je na upravi kako ce se postaviti na takve situacije! Mi samo možemo ukazati na neke pogreške!
Kako je zagorec92 rekao, jedino se Perković ponaša onako kako bi se ljudi u klubu trebali ponašati! Svaka cast na onoj emisiji na Z1 kada je odbio odgovarati na pitanje o Dinamu i rekao da je on trener Inkera i da ga pita o Inkeru! To necu nikad zaboraviti!

I šta, nisi to što si sad napiso mogo prije napisat nego si moro čekat da nekome dosadi stalno spominjanje (da ne kažem spamanje) dinama, pa da ga možeš zaskočit?

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

[Vrh] Go down

Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama) - Page 3 Empty Re: Reprezentacija (naša i naši igrači u drugim reprezentacijama)

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.