DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Članci o Interu

+15
bećar
Mijau
inter100
ian39
Pecelj
Gefufna
StaJaZnam
djule
PERO1929
jimmytrast
inter 1929
zagorec92
domi
žuta boja ©
Mirko13
19 posters

Stranica 29 / 33. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Next

Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  bećar sri 30 oľu 2016, 23:05

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Kadeti vodili 2:0 i imali igrača više protiv Dinama a na kraju završilo 2:2.Šteta da nismo izdržali ali i ovo je prvorazredna senzacija.Dinamo je do sad imao 18 pobjeda i 1 poraz a mi imamo 2 pobjede cijelo prvenstvo.U subotu juniori igraju sa Dinamom nadamo se da će ih oni opet pobjediti.Od ove polusezone za Dinamo ne igraju Moro,Brekalo,Lovren i ostali ali mislim da će protiv nas dofurati sve najbolje kaj imaju.

Posebno im se trener nabrijao, jer su samo od Intera izgubili obje tekme i u Pojatnom i u Maksimiru. Samo da teren bude ok, volimo i mi igrati od noge do noge, teško je za obje momčadi igrati u blatu.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  bećar čet 31 oľu 2016, 14:55

Odgođena je utakmica juniora Intera i Dinama za 13.04. (srijeda), trenutno ne znam razlog. Možda se još trebaju
utrenirati, ha, ha....

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau čet 31 oľu 2016, 15:17

bećar je napisao/la:Odgođena je utakmica juniora Intera i Dinama za 13.04. (srijeda),  trenutno ne znam razlog. Možda se još trebaju
utrenirati, ha, ha....

Katastrofa a bas sam se veselio suboti u Pojatnom.Bas sam razmišljao trebali bi i mi uzeti sve ovo kaj je 96. godište u prvoj i sa njima se pojačati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  bećar čet 31 oľu 2016, 15:32

Mijau je napisao/la:
bećar je napisao/la:Odgođena je utakmica juniora Intera i Dinama za 13.04. (srijeda),  trenutno ne znam razlog. Možda se još trebaju
utrenirati, ha, ha....

Katastrofa a bas sam se veselio suboti u Pojatnom.Bas sam razmišljao trebali bi i mi uzeti sve ovo kaj je 96. godište u prvoj i sa njima se pojačati.

Trebao bi nam samo Radić...bilo bi dovoljno, ipak je on zicer za golove, ovo drugo je ok, eventualno Maloku u vezi...

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  bećar čet 31 oľu 2016, 15:44

Kažu dečki da su im rekli, da su iz Dinama osmorica pod virozom, pa da kao nemaju s kim bi došli igrati...

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau čet 31 oľu 2016, 15:48

Tak su kadeti odgodili jer su osmorica bili u repreznetaciji.Koje gluposti imaju minimalno 30 igrača i sad je problem da ih je par bolesno.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  bećar čet 31 oľu 2016, 16:01

Mijau je napisao/la:Tak su kadeti odgodili jer su osmorica bili u repreznetaciji.Koje gluposti imaju minimalno 30 igrača i sad je problem da ih je par bolesno.

A žele ići na valjda njima pouzdane igrače. Kažem, njihovom je treneru jako stalo napokon dobiti juniore Intera. Nema veze što njih ima 30tak, oni uvijek igraju sa 15tak njima pouzdanih igrača, dok ostali sjede na klupi i tamo služe za sparing partnere na treninzima. To je opet drugo lice ostalih mladih igrača Dinama. Oni su sretni da su u Dinamu, pa makar bili 20ti igrač. Ali to je njihov problem.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau čet 31 oľu 2016, 16:23

Normalno da su sretni jer vecina njih ima stipendijeske ugovore koji su veci od plaća naših seniora.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  bećar čet 31 oľu 2016, 17:30

Mijau je napisao/la:Normalno da su sretni jer vecina njih ima stipendijeske ugovore koji su veci od plaća naših seniora.

E, u tu kategoriju spadaju onih 15-tak koje sam naveo a stalno igraju, ali ostatak igrača koji vrlo malo igraju, nemaju te ugovore, o tome je riječ.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj čet 31 oľu 2016, 18:29

O čem vi pričate?

Briga me za mamine i tatine sinove iz Dinama i za one koji to žele postati iz naših redova.

Apsolutno nebitna tema o rezultatima u omladinskom pogonu.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  bećar čet 31 oľu 2016, 18:46

Pecelj je napisao/la:O čem vi pričate?

Briga me za mamine i tatine sinove iz Dinama i za one koji to žele postati iz naših redova.

Apsolutno nebitna tema o rezultatima u omladinskom pogonu.

Moj prijedlog je da onda odeš do Laljka i predložiš mu da ukine omladinsku školu, kaj će nam to, kad tako razmišljamo?! Isto tako predložiti HNS-u da u svim klubovima ukine omladinske škole, te da samo uvozimo "talente" iz nama susjednih zemalja. Mislim da zbog nekih opravdanih slučajeva na koje se ljutiš, nisi u pravu i da ta mladost ima pravo igrati nogomet, a posebno za Inter, jer je i on sastavni dio HNS-a. Ti dečki se i ozlijeđuju i lome ruke i noge, trušne zidove i križne ligamente u klubu koji nema takve uvjete i za treninge i za terapije, kao neki veći klubovi, pa barem zato ih treba ako ništa drugo barem malo poštivati! Ja to ne kužim, meni to nije jasno, iako, normalno imaš pravo na svoje mišljenje.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau2 čet 31 oľu 2016, 19:54

I sanjaju plavi dres.

Pozdravlja te Tomislav Šarić.

Mijau2

Broj postova : 8
Join date : 02.03.2016

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  bećar čet 31 oľu 2016, 20:23

Mijau2 je napisao/la:I sanjaju plavi dres.

Pozdravlja te Tomislav Šarić.

Tu smo temu već razradili nekoliko puta. Ako zbog nekih slučajeva gradite konstrukcije svih drugih mladih igrača, onda mi je krivo, jer sigurno mnogi tako ne razmišljaju, niti mladi igrači, a vjerojatno i mnogi navijači.Kud bi to došlo da većina navijača ima takvo mišljenje o svojim mladim igračima(Osijek, Zagreb,Cibalia,Belupo....)da ne nabrajam ostale. Dobro, onda treba ponavljam- svuda ukinuti omladinske škole.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj čet 31 oľu 2016, 21:53

Ti ne shvaćaš jer pišeš da treba ukinuti sve omladinske škole, a u ZG prstenu niti jedna osim dinamove već odavno ne postoji.

Projektom Dinamo II u drugoj ligi to je i konačno jer sad apsolutno svi mladi koji bilo kaj vrijede igraju u dinamu zato što za sve ima dosta mjesta. Treba popuniti Lokomotivine sve selekcije, dinamove, Dinamo II i Lokomotivu.

Ne znam kako da ti to bolje dočaram - npr. zadnji naš mladi igrač koji je obećavao u mlađim uzrastima, a od  kojeg smo zaradili (bar siću) je Oršić. Situacije se od tad toliko promjenila da Oršić sigurno ne bi bio u Inkeru. Kraj priče.

Da je Ćosić igrao na ovoj razini kad smo ispali iz lige davno bi bio u Lokomotivi jer si čovjek jednostavno ne može priuštiti toliku nesigurnost dok ga tamo čeka sve što poželi.


Nama ostaje samo još nada da će neki odbačeni igrači proigrati sa 19 godina zato što će igrati dok će drugi sjediti na klupi, a sa 17 su bili 3x veći potencijal. Bilo što mlađe da vrijedi ne bi bilo kod nas. Jednostavna matematika.


Da zaključim: sve omladinske škole su već davno zatvorene. Preduhitrili su te.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inter100 čet 31 oľu 2016, 22:50

Pecelj je napisao/la:Ti ne shvaćaš jer pišeš da treba ukinuti sve omladinske škole, a u ZG prstenu niti jedna osim dinamove već odavno ne postoji.

Projektom Dinamo II u drugoj ligi to je i konačno jer sad apsolutno svi mladi koji bilo kaj vrijede igraju u dinamu zato što za sve ima dosta mjesta. Treba popuniti Lokomotivine sve selekcije, dinamove, Dinamo II i Lokomotivu.

Ne znam kako da ti to bolje dočaram - npr. zadnji naš mladi igrač koji je obećavao u mlađim uzrastima, a od  kojeg smo zaradili (bar siću) je Oršić. Situacije se od tad toliko promjenila da Oršić sigurno ne bi bio u Inkeru. Kraj priče.

Da je Ćosić igrao na ovoj razini kad smo ispali iz lige davno bi bio u Lokomotivi jer si čovjek jednostavno ne može priuštiti toliku nesigurnost dok ga tamo čeka sve što poželi.


Nama ostaje samo još nada da će neki odbačeni igrači proigrati sa 19 godina zato što će igrati dok će drugi sjediti na klupi, a sa 17 su bili 3x veći potencijal. Bilo što mlađe da vrijedi ne bi bilo kod nas. Jednostavna matematika.


Da zaključim: sve omladinske škole su već davno zatvorene. Preduhitrili su te.

Orša Bog
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj čet 31 oľu 2016, 23:04

inter100 je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Ti ne shvaćaš jer pišeš da treba ukinuti sve omladinske škole, a u ZG prstenu niti jedna osim dinamove već odavno ne postoji.

Projektom Dinamo II u drugoj ligi to je i konačno jer sad apsolutno svi mladi koji bilo kaj vrijede igraju u dinamu zato što za sve ima dosta mjesta. Treba popuniti Lokomotivine sve selekcije, dinamove, Dinamo II i Lokomotivu.

Ne znam kako da ti to bolje dočaram - npr. zadnji naš mladi igrač koji je obećavao u mlađim uzrastima, a od  kojeg smo zaradili (bar siću) je Oršić. Situacije se od tad toliko promjenila da Oršić sigurno ne bi bio u Inkeru. Kraj priče.

Da je Ćosić igrao na ovoj razini kad smo ispali iz lige davno bi bio u Lokomotivi jer si čovjek jednostavno ne može priuštiti toliku nesigurnost dok ga tamo čeka sve što poželi.


Nama ostaje samo još nada da će neki odbačeni igrači proigrati sa 19 godina zato što će igrati dok će drugi sjediti na klupi, a sa 17 su bili 3x veći potencijal. Bilo što mlađe da vrijedi ne bi bilo kod nas. Jednostavna matematika.


Da zaključim: sve omladinske škole su već davno zatvorene. Preduhitrili su te.

Orša Bog

I sad ti zamisli da je netko došao Oršiću nakon hat tricka lokomotivi - evo ti 50 000 kn mjesečno raskini ugovor kako znaš s Inkerom i dođi tu.


Pa ljudi moji mi smo klub koji ima 6 pobjeda za redom i glavni igrač obrane koji je kao legenda kluba (Brnas) i koji bi trebao povući mlađe za sobom da ginu za žuti dres ode u Zagreb za tri kune više mjesečno!! Dakle ne Man Utd, Real, Dinamo, Lokomotivu ili Belupo - nego Zagreb!!

Iste sezone borimo se za titulu i Franja prije tekme s Hajdukom ode na probu u portugal! Dakle nema ni siguran transfer i jednostavno ode.

O čemu više razgovaramo?!

Da je Nestorovski nakon prve godine htio pod svu silu otići iz kluba u tipa - Belupo, nitko ga ne bi mogao zaustaviti. Ali on je ostao dok su mnogi kojima tepamo da su legende kluba i koje ugošćujemo na obljetnicama pobjegli odmah, zajedno sa klincima iz naše omladinske škole.

Trebam li tu još išta dodati?
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inter100 čet 31 oľu 2016, 23:06

Pecelj je napisao/la:
inter100 je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Ti ne shvaćaš jer pišeš da treba ukinuti sve omladinske škole, a u ZG prstenu niti jedna osim dinamove već odavno ne postoji.

Projektom Dinamo II u drugoj ligi to je i konačno jer sad apsolutno svi mladi koji bilo kaj vrijede igraju u dinamu zato što za sve ima dosta mjesta. Treba popuniti Lokomotivine sve selekcije, dinamove, Dinamo II i Lokomotivu.

Ne znam kako da ti to bolje dočaram - npr. zadnji naš mladi igrač koji je obećavao u mlađim uzrastima, a od  kojeg smo zaradili (bar siću) je Oršić. Situacije se od tad toliko promjenila da Oršić sigurno ne bi bio u Inkeru. Kraj priče.

Da je Ćosić igrao na ovoj razini kad smo ispali iz lige davno bi bio u Lokomotivi jer si čovjek jednostavno ne može priuštiti toliku nesigurnost dok ga tamo čeka sve što poželi.


Nama ostaje samo još nada da će neki odbačeni igrači proigrati sa 19 godina zato što će igrati dok će drugi sjediti na klupi, a sa 17 su bili 3x veći potencijal. Bilo što mlađe da vrijedi ne bi bilo kod nas. Jednostavna matematika.


Da zaključim: sve omladinske škole su već davno zatvorene. Preduhitrili su te.

Orša Bog

I sad ti zamisli da je netko došao Oršiću nakon hat tricka lokomotivi - evo ti 50 000 kn mjesečno raskini ugovor kako znaš s Inkerom i dođi tu.


Pa ljudi moji mi smo klub koji ima 6 pobjeda za redom i glavni igrač obrane koji je kao legenda kluba (Brnas) i koji bi trebao povući mlađe za sobom da ginu za žuti dres ode u Zagreb za tri kune više mjesečno!! Dakle ne Man Utd, Real, Dinamo, Lokomotivu ili Belupo - nego Zagreb!!

Iste sezone borimo se za titulu i Franja prije tekme s Hajdukom ode na probu u portugal! Dakle nema ni siguran transfer i jednostavno ode.

O čemu više razgovaramo?!

Da je Nestorovski nakon prve godine htio pod svu silu otići iz kluba u tipa - Belupo, nitko ga ne bi mogao zaustaviti. Ali on je ostao dok su mnogi kojima tepamo da su legende kluba i koje ugošćujemo na obljetnicama pobjegli odmah, zajedno sa klincima iz naše omladinske škole.

Trebam li tu još išta dodati?

Orša Bog. COME ON JEONNAM
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  bećar čet 31 oľu 2016, 23:35

Ok, vidim da si uglavnom u pravu. Ja se samo nadam da od ovih par talentiranih pojedinaca u juniorima i seniorima Intera, a mislim na 96. i 97. godište, da će se ipak izboriti za svoj status u prvom sastavu Intera, pa makar za 2-3godine...čak i za pojedince ako odu na posudbu, pa ih eventualno vrate. Onda se nadam da se neće ponavljati slučajevi o kojima govoriš....ja sam optimista.

bećar

Broj postova : 367
Join date : 12.07.2015

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Pecelj čet 31 oľu 2016, 23:39

bećar je napisao/la:Ok, vidim da si uglavnom u pravu. Ja se samo nadam da od ovih par talentiranih  pojedinaca u juniorima i seniorima Intera, a mislim na 96. i 97. godište, da će se ipak izboriti za svoj status u prvom sastavu Intera, pa makar za 2-3godine...čak i za pojedince ako odu na posudbu, pa ih eventualno vrate. Onda se nadam da se neće ponavljati slučajevi o kojima govoriš....ja sam optimista.

Ne treba biti optimist niti pesimist već treba biti realan.

Ako klinac može dobiti 60 000kn mjesečno za igranje u istoj ligi za koje kod nas ako dobije dobije 2 3 tisuće onda je odluka jasna. Još ako pritom ima nezaposlene starce u kreditima a tata im nađe posao sve je jasno.

Pogledaj mlade repke HR unazad par godina koliko su se rapidno izmjenile. Više ni Hajduk i Rijeka ne uspjevaju imati igrače tamo i to ne zato što su zakinuti nego zato što je zbilja sve što valja u dinamu.

Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inkerovac ned 03 tra 2016, 09:25

Pecelj je napisao/la:
inter100 je napisao/la:
Pecelj je napisao/la:Ti ne shvaćaš jer pišeš da treba ukinuti sve omladinske škole, a u ZG prstenu niti jedna osim dinamove već odavno ne postoji.

Projektom Dinamo II u drugoj ligi to je i konačno jer sad apsolutno svi mladi koji bilo kaj vrijede igraju u dinamu zato što za sve ima dosta mjesta. Treba popuniti Lokomotivine sve selekcije, dinamove, Dinamo II i Lokomotivu.

Ne znam kako da ti to bolje dočaram - npr. zadnji naš mladi igrač koji je obećavao u mlađim uzrastima, a od  kojeg smo zaradili (bar siću) je Oršić. Situacije se od tad toliko promjenila da Oršić sigurno ne bi bio u Inkeru. Kraj priče.

Da je Ćosić igrao na ovoj razini kad smo ispali iz lige davno bi bio u Lokomotivi jer si čovjek jednostavno ne može priuštiti toliku nesigurnost dok ga tamo čeka sve što poželi.


Nama ostaje samo još nada da će neki odbačeni igrači proigrati sa 19 godina zato što će igrati dok će drugi sjediti na klupi, a sa 17 su bili 3x veći potencijal. Bilo što mlađe da vrijedi ne bi bilo kod nas. Jednostavna matematika.


Da zaključim: sve omladinske škole su već davno zatvorene. Preduhitrili su te.

Orša Bog

I sad ti zamisli da je netko došao Oršiću nakon hat tricka lokomotivi - evo ti 50 000 kn mjesečno raskini ugovor kako znaš s Inkerom i dođi tu.


Pa ljudi moji mi smo klub koji ima 6 pobjeda za redom i glavni igrač obrane koji je kao legenda kluba (Brnas) i koji bi trebao povući mlađe za sobom da ginu za žuti dres ode u Zagreb za tri kune više mjesečno!! Dakle ne Man Utd, Real, Dinamo, Lokomotivu ili Belupo - nego Zagreb!!

Iste sezone borimo se za titulu i Franja prije tekme s Hajdukom ode na probu u portugal! Dakle nema ni siguran transfer i jednostavno ode.

O čemu više razgovaramo?!

Da je Nestorovski nakon prve godine htio pod svu silu otići iz kluba u tipa - Belupo, nitko ga ne bi mogao zaustaviti. Ali on je ostao dok su mnogi kojima tepamo da su legende kluba i koje ugošćujemo na obljetnicama pobjegli odmah, zajedno sa klincima iz naše omladinske škole.

Trebam li tu još išta dodati?


Imaš pravo Pecelj! Ali da li je Brnas imao ugovor do kraja sezone i da li smo ga morali pustiti!? Ja stvarno ne znam detalje!
Također ne znam kakva je bila posudba Modrića? Da li je bio ugovor za posudbu do kraja sezone ili nije! Da li smo i to popustili iako je Modrić želio ostati!

To su bitni detalji jer tu sezonu smo imali priliku! Da li su ti igrači u ugovoru imali da mogu otići kada žele ili je uprava izlazila u susret raznim interesima, iako nije morala?

Također ovo s Nestorovskim isto nije čisto! Da li bi on otišao da ustvari nije imao posudbu iz Slovačkog? Kakav je uopće njegov ugovor bio?

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau ned 03 tra 2016, 11:14

Kakve veze ima ugovor kad si nečiji naguz kad on da zapovjed ti je izvršiš i to je to.Zato više nismo ničiji naguz i uspjevamo zadržati Iliju ili ukrasti Cibaliji Mazalovića i zadržati ga.Mi da imamo malo više love bili bi u borbi za Europu svake godine.Ovak kad nemamo moras gledati Zulima i Čavara ali drugog riješenja nema.Dve godine smo bili u drugoj ligi i srećom sad se vratili.Ako smo to preživjeli da ne bankrotiramo i ugasimo se onda možemo sve drugo preživjeti.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inkerovac ned 03 tra 2016, 12:14

e
Mijau je napisao/la:Kakve veze ima ugovor kad si nečiji naguz kad on da zapovjed ti je izvršiš i to je to.Zato više nismo ničiji naguz i uspjevamo zadržati Iliju ili ukrasti Cibaliji Mazalovića i zadržati ga.Mi da imamo malo više love bili bi u borbi za Europu svake godine.Ovak kad nemamo moras gledati Zulima i Čavara ali drugog riješenja nema.Dve godine smo bili u drugoj ligi i srećom sad se vratili.Ako smo to preživjeli da ne bankrotiramo i ugasimo se onda možemo sve drugo preživjeti.


Ima veze, jer možemo tu pričati kaj god hoćemo, kad ne znamo što se zapravo događa! Da li je Brnas otišao zato jer je mogao ili zato jer uprava nema ni namjeru da budemo dobri? Kakvi su to ugovori o posudbi? Da li je Dinamo prijetio za Modrića ili je imao legitimno pravo da ga vrati ili smo ga mi pustili na lijepe oči i privatni interes!
Da li je Nestorovski ostao zato jer je htio, zato jer ga uprava nije dala ili zato jer je morao zbog Slovačkog? Cinjenica je da cim smo kao otkupili njegov ugovor on je prodan prvom prilikom!

Sve je poslovna tajna i ništa se ne zna! Tko ima koliki budžet? Samo su priče nemamo love, moramo prodati, moraju otići? Koliko to Istra ima vece ugovore od nas, a koliko Osijek, Imotski ili Dinamo! Kakav ugovor ima Čeliković, a kakav Puljić!

Bitno je imati činjenice jer one mijenjaju priču! Možda je sve kriv Dinamo, a možda Brnas ili naša uprava!
Ne kažem ja da se Inker može nositi s Rijekom ili Dinamom možda ni Zagrebom, ali daj činjenice! Kada Puljić dođe na posudbi reci da je tu dok Lokomotiva ne kaže da se vrati, ili je do kraja sezone ili je dvije sezone!

Sve ovo je razlog 200 ljudi na utakmici i nepovjerenju u sve i svašta!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau ned 03 tra 2016, 12:32

Ak te bas zanima Čelik igra za 4 soma kuna Puljić za 40 koje plaća Lokomotiva.Prema tom Inker se nemože nositi sa nikim.A nosi se sa svima.Točka.I ako taj Čelik igra rađe tu za 4 nego u Istri za 15 onda budi sretan zbog toga.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  inkerovac ned 03 tra 2016, 12:41

Mijau je napisao/la:Ak te bas zanima Čelik igra za 4 soma kuna Puljić za 40 koje plaća Lokomotiva.Prema tom Inker se nemože nositi sa nikim.A nosi se sa svima.Točka.I ako taj Čelik igra rađe tu za 4 nego u Istri za 15 onda budi sretan zbog toga.

Kakav je ugovor o posudbi? Da li u njemu piše da je tu do kraja sezone ili ga Lokomotiva slobodno sutra vrati?

Da li je Čelik imao ponudu Istre i odbio je ili to samo tako govoriš! Jer ako je istina ovo što govoriš ona Čelikoviću treba dići spomenik i proglasiti ga inkerovcem!

A da je Čeliković bolji od Puljića tu nema spora! Novci od Lokomotive i nisu toliko bitni kad ih ne znaš potrošiti na pravog igrača! Ocito se to odnosi i na Istru!

I ako Puljić ima toliko vecu plaču od drugih a ima ovakav učinak odmah bi ga vratio u Lokomotivu i igrao bi mi Blažević i Glavina! Isto vrijedi za Mlinara!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Mijau ned 03 tra 2016, 12:48

Puljić je tu do ljeta to se zna.Čelik zbog svega zaslužuje spomenik od pristupa na terenu i izvan njega.A kad smo se Istre dotakli njima odlaze igrači jer ih ne plaćaju pa odu na arbitražu i dobe slobodne papire.Jel nama iko ikad tako otišao?Nije.Nama igrači imau male plaće koje kasne ali na kraju svi sve dobiju.I zato su ovdje jer je odnos prema njima ljudski i oni to vraćaju na terenu.Kod nas igraš da si u izlogu da napraviš transfer a ne da živiš od plaće u Inkeru.Dok si tu preživljavaš ko svi normani ljudi.Ako želiš to onda dobiješ priliku ako ti je do love ideš u Vinogradar kod Rubinića koji daje lovu koju ne plaćaju ni prvoligaši.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Članci o Interu - Page 29 Empty Re: Članci o Interu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 29 / 33. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.