DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljetni prijelazni rok

+8
djule
Admin
Pecelj
inkerovac
zagorec92
domi
Mijau
Mirko13
12 posters

Stranica 2 / 17. Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau pet 11 svi 2012, 12:48

Mirko13 je napisao/la:Imena koja su u igri.

Vratari- osim one solucije s Delačom još se razmišlja (za sad se i jedino s njim razgovaralo) o Kaliniću iz Hajduka.
Vezni - Rak (Lučko), Ademi (Dinamo)
Napadači - opet se spominju razni stranci koji bi došli na probe, to ćemo još vidjeti. Osim njih se nekak najozbiljnije o Tomi Juriću iz Lokomotive govori (čak mi se čini da je to sigurno).

Napokon pravi igrači da se spominju.Kalinić ima polusezonu u Karlovcu gdje je odlično branio u slaboj momčadi.Delač od kad je otišao od nas nije poštenu utakmicu branio osim u reprezentaciji gdje je imao puno kikseva.Rak i Ademi mislim da bi dobro došli.Rak pogotovo takav tip igrača nam fali.Ademi nisam oduševljen ali ok.Tomi Jurić je sjajan igrač zapazio sam ga još dok je igrao u Sesvetama u Lokomotivi je bio standardan kod Čačića dok je kod Ivkovića zbog lošeg ponašanja izbačen iz momčadi.To je igrač sličan Budimiru.Ako neko iz uprave čita ja bi im predložio dvojicu iz Vinogradara veznjaka Dučkića za toga nema izgubljene lopte viskok krakat borben do bola.Igrač sličan Skuliću.Drugi je Mihael Medven mladi napadač 94. godište.U 7 utakmica 4 gola u drugoj ligi.Zabio je dečko i nama u prijateljskoj utakmici na Inkeru prošlo ljeto.Već je ušao u reprezentaciju i siguran sam da će biti odličan igrač.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  djule pet 11 svi 2012, 14:51

Mirko13 je napisao/la:Imena koja su u igri.

Vratari- osim one solucije s Delačom još se razmišlja (za sad se i jedino s njim razgovaralo) o Kaliniću iz Hajduka.
Vezni - Rak (Lučko), Ademi (Dinamo)
Napadači - opet se spominju razni stranci koji bi došli na probe, to ćemo još vidjeti. Osim njih se nekak najozbiljnije o Tomi Juriću iz Lokomotive govori (čak mi se čini da je to sigurno).

ademi nema šanse. realno gledajući to je igrač koji bi sad trebao biti u prvih 11 dinama ili vrtit se oko ekipe, al zbog partikularnih interesa raznih igrača, menadžera i sličnih, pokrivač i calello su ispred njega - kvalitetom ne, al "višom silom" da.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mirko13 pet 11 svi 2012, 17:57

Medvena su zaštitili ugovorom do 2014., tak da za njega bi trebalo izdvojiti neku pristojnu sumu.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  zagorec92 pet 11 svi 2012, 19:16

ne bi dovodil nikakvog vratara jer mislim da Santini nije uopće bil loš ove sezone...naravno, svaki golman ima par grešaka, al kad sumiramo, ipak jedna prolazna ocjena. Još uzmimo u obrzir da je Santini kolko tolko mlad za golmana i ima prostora za napredak. Rađe bi pojačal obranu koja je 90%-tni krivac kod svakog pogotka. Mislim, šta će ti drugi golman, kad bu obrana opet šuplja...kaj se tiče Delača, u svojoj zadnjoj sezoni u Interu nije pokazal ništa bolje branjenje od Santinija ove godine. Za Kalinića neću ništa reć jer sam ga gledal samo na jednoj utakmici - pobjeda nad Karlovcem (4-0) i nije neko mjerilo njegove sposobnosti (ako je on branil) jer je teško na temelju jedne utakmice nešto reći o igraču.


Zadnja promjena: zagorec92; sub 12 svi 2012, 14:52; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : ispravak pravopisnih greški)
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj pet 11 svi 2012, 22:17

Santini je ok, ali ako je druga opcija Delač, ja sam za Delača (iako čisto sumnjam), treba dovesti 2 3 stopera jer u klubu imamo jednog (batur). Ja ne znam jeste vi jeli lude gljive ali Ademi bi bio super pojačanje. Ja bi doveo i Kramarića, trpa ko lud. U svakom slučaju ovo što smo (skoro) ispali na kraju će biti super jer će Laljak vidjeti da nema prve lige s ovakvom momčadi pa očekujem opasna pojačanja ovo ljeto. kad se sjetim kad su u klub sljetali Zekić, Sivonjić i sl, već nam dugo dugo nitko nije došao
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau pet 11 svi 2012, 23:03

Rak ide u Hajduk na probu zajedno sa Grafom i Žižićem iz Lučkoga.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  domi sub 12 svi 2012, 00:51

i ja mislim da nemožemo dovesti puno kvalitetnijeg vratara od santinija
neznam koliko bi dobro bilo vraćati delača...

ademi je dobar igrač, samo kakav bi to bio dolazak ?
nisam u toku očito, što ga dinamo ne želi?

nadam se da će nešto biti od prijelaznog roka, zadnjih nekoliko nismo baš nešto dobro trgovali što se tiče dolazaka

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj sub 12 svi 2012, 10:38

Bilo kako bilo, treba se pojačati. Ovakvi sigurno nećemo u ligu 10
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  inkerovac sub 12 svi 2012, 15:22

Pecelj je napisao/la:Santini je ok, ali ako je druga opcija Delač, ja sam za Delača (iako čisto sumnjam), treba dovesti 2 3 stopera jer u klubu imamo jednog (batur). Ja ne znam jeste vi jeli lude gljive ali Ademi bi bio super pojačanje. Ja bi doveo i Kramarića, trpa ko lud. U svakom slučaju ovo što smo (skoro) ispali na kraju će biti super jer će Laljak vidjeti da nema prve lige s ovakvom momčadi pa očekujem opasna pojačanja ovo ljeto. kad se sjetim kad su u klub sljetali Zekić, Sivonjić i sl, već nam dugo dugo nitko nije došao

Oni nisu došli, nego su bili posuđeni, to je velika razlika. Ja se nadam da se necemo vratiti starim navikama. Stoga od Kramarica i Ademija najrađe ništa!
Rak, Žižić i Graf su dobri i ne cudi me da su na probi u Hajduku! Iz Lučkog bi recimo kao neke solidne igrace koji bi nam mogli pomoci izdvojio još i Novaka, Petraka, Blagojevića i starog Rendulića! On je prošle sezone djelovao duplo bolje od Krznara kod nas u starim danima!
Tomi Jurić mi se cini dobar!

Najbitnije je da popunimo sve pozicije! Ne dovesti pet napadaca kad svi ne mogu igrati! Pametno trošiti novac i ako dovedeš Jurića i vjeruješ da je dobar, ne treba ti još napadaca! Tipu napadaca kakav je Jurić treba dva prodorna krila da bude ucinkovit! Mi za sada imamo Oršića i Boseca koji bi se tu mogli svrstati! Ako se izabere taj put onda dovesti Kukeca, L.Šćrbeca, Rak-a ili nekog drugog, može stranca, ali da je krilo! Fale nam dva, po mogucnosti oba lijeva!
Fali nam razbijac defanzivni vezni i dva stopera uz Batura i valjda ovog Bagarića! Također lijevi bek koji bi to pokrio zajedno sa sve boljim Kramarićem!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau sub 12 svi 2012, 16:11

Jančetić vjerojatno odlazi pa nam treba desni bek.Možda se Herceg vrati na desnog beka a tu je i Plazanić.Ali mene na pamet pada Georgijevski iz Šibenika.Neće biti problem dovesti ga jer mu Šibenik duguje nekoliko plaća ali s obzirom da je Makedoski reprezenativac mislim da je zanimljiv i jačim klubovima od Inkera.Ako se Santini proda a bilo je interesa i na zimu onda nam je dovođenje novog golmana prioritet.Slažem se sa svima da ovo ljeto moramo napraviti odličnu momčad i ciljano se pojačati na stoperskim pozicijama,bočnim pozicijama i prodornim igračima u napadu.Vezna linija je dobro popunjena Blažević,Mlinar,Ščrbec,Vujčić i Šarić.Ali odlazak Šarića je isto opcija.U juniorima ima zanimljivih igrača ali mislim da će oni teško dobiti priliku sljedeće sezone zbog toga jer će se liga smanjivati na 10 klubova.Zato bi idealno bilo da se uspostavi suradnja sa Bistrom i oni tamo pošalju jer je treće liga odlična prilika da se dokažu.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mirko13 ned 13 svi 2012, 14:47

James otpisan.

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Admin ned 13 svi 2012, 18:38

Mirko13 je napisao/la:James otpisan.
steta, ono sto sam ga vidio kako je igrao mislio sam da bi mogao biti dobar

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  PERO1929 pon 14 svi 2012, 19:52

Uz desnog bočnog, smatram da bih se trebao dovesti i jedan kvalitetni krilni napadač poput Raka, i onda bih mogli igrat u sustavu s tri napadača ali da Oršić i taj drugi napadač igraju više kao istureni bočni igrači a da se u vrh napada ispred njih postavi Bosec, koji jednostavno može i zna iskoristit kvalitetnu loptu dobivenu s krila dok iza sebe ima Šarića koji mu može poslat vrlo kvalitetnu dubinsku loptu....

PERO1929

Broj postova : 173
Join date : 08.05.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  zagorec92 uto 15 svi 2012, 12:06

[You must be registered and logged in to see this link.] lol!
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mirko13 uto 15 svi 2012, 23:14

Ponuđena su nam još dva napadača - Mihaljević iz Radnika i Mark Pangwoh iz Kameruna, 23god.

Rak bi trebao nama doći. Na kraju možda bude da je odbio Hajduk zbog Intera Smile

Mirko13

Broj postova : 300
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  djule uto 15 svi 2012, 23:18

Mihaljević je kao i Mlinar mislim isto godište i u nižim kategorijama je puno obećavao.

nisam nekaj preveć pratil 2. hnl, al kolko malo znam, bil je ok u radniku(prosjek momčadi je oko 21. godine, dinamovi juniori i kadeti).

ak ga se dopelja, mislim da nemremo fulat.

djule

Broj postova : 308
Join date : 13.05.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau uto 15 svi 2012, 23:22

Evo u Sportskima potvrda onoga kaj je Mirko13 pisao.Odlaze Abibablaj,Brlečić,Batinić,Todorčev,Skulić i James.Perković želi zadržati Jančetića i Gulića kojima si istekli ugovori.Upitan je status Jazvića.Bosec je vraća sa posudbe govori se da je Delač blizu povratka Bagarić blizu potpisa a spominju se i Rak i Tomi Jurić kao potencijalna pojačanja.Santini,Šarić i Budimir imaju ponude drugih klubova moguća je njihova prodaja.Inače Krivbas nije ni lipe uplatio od 400000€ za Balića.I najzanimljivija vijest ovaj tjedan bi izvršni odbor trebao potvrditi izgradnju kampa onda grad treba izdati neke dozvole a to neće biti problem.Kada se to riješi veli Laljak da će javnosti pokazati nacrte kampa.Jedva čekam.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau uto 15 svi 2012, 23:30

Mirko13 je napisao/la:Ponuđena su nam još dva napadača - Mihaljević iz Radnika i Mark Pangwoh iz Kameruna, 23god.

Rak bi trebao nama doći. Na kraju možda bude da je odbio Hajduk zbog Intera Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]

The date of birth of Pangwoh is unknown but he is most likely born in 1989 or 1990. His first name is sometimes written “Marc” or “Maks” while his last name has been spelled “Pangwo” from time to time.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  domi sri 16 svi 2012, 01:22

Mirko13 je napisao/la:Rak bi trebao nama doći. Na kraju možda bude da je odbio Hajduk zbog Intera Smile

tu bi i kakva promocija trebala pasti, uvijek se treba hvaliti kada igrač za kojeg su drugi bili zainteresirani dođe tebi

Mijau je napisao/la:Kada se to riješi veli Laljak da će javnosti pokazati nacrte kampa

ovo obavezno na tv-u očekujem, normalno uz prilog koliko se dobro radi u interu, možda i kojim intervjuom s novim trenerom ili kojim iskusnijim igračom

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  zagorec92 sri 16 svi 2012, 10:59

domi je napisao/la:
Mijau je napisao/la:Kada se to riješi veli Laljak da će javnosti pokazati nacrte kampa
ovo obavezno na tv-u očekujem, normalno uz prilog koliko se dobro radi u interu, možda i kojim intervjuom s novim trenerom ili kojim iskusnijim igračom
Možda na Z1 telki u onoj emisiji "Sport nedjeljom". Čini mi se da jedino oni još imaju interesa za klubove u Zagrebu i okolici Zagreba (osim Dinama).
zagorec92
zagorec92

Broj postova : 769
Join date : 27.04.2011
Lokacija : Zaprešić

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  domi sri 16 svi 2012, 15:26

ma na hrt-u u vijestima Very Happy

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Admin sri 16 svi 2012, 20:49

[You must be registered and logged in to see this link.]

izgleda da su novinari prestali prepisivati vijesti iz kluba sa sluzbene web stranice i poceli prepisivati sa sluzbenog foruma :-)

Admin
Admin

Broj postova : 2871
Join date : 25.05.2010

https://divlje-svinje.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj sri 16 svi 2012, 23:29

Delač bi bio ogromno pojačanje za svaku momčad HNLa, tako da je dobrodošao.
Mislim da bi trebali baciti udicu Kramariću, jer ništa od njega u dinamu, dugoročno, tako da nema smisla niti igranje u Lokomotivi. Pokazao je ove polusezone kako je klasa za HNL jer je nakon 2 godine neigranja dao golovao ko naša momčad. Na kraju, mislim da bi malo mogli i po hajdukovom dvorištu poprćkati, sjetite se samo Radeljića i sličnih, šteta što je tradicija dovođenja igrača iz Hajduka prestala....
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj sri 16 svi 2012, 23:38

i još jedna stvar za kraj, vezano uz delača. on je napravio za imidž kluba više nego svi do sad od osvajanja kupa. modrić, da silva, ćorluka i ekipa su bili dinamovi i kroz to se nije dizao ugled inkeru, ali pogledajte malo članke o delaču - imaju više komentara, nego članci o klubu cijele sezone. da nam se dogode još 2 3 takva igrača, postali bi respektabilan klub!
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  domi sri 16 svi 2012, 23:53

apsolutno se slažem, zato i jesam neodlučan o toj posudbi

inače sam protiv bilo kakvih posudbi, no ovom bi dobili malo prostora u medijima, a u ovoj situaciji to je itekako važno


domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 2 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 17. Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.