DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljetni prijelazni rok

+8
djule
Admin
Pecelj
inkerovac
zagorec92
domi
Mijau
Mirko13
12 posters

Stranica 9 / 17. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj uto 26 lip 2012, 16:25

slaven je kilometrima ispred nas, vidjet ćeš. za zadar se slažem s tim da njima ove godine nema više jockera u Hajduku iz kojeg su uvijek posuđivali po 3 4 igrača, zato što su se posvađali oko Tomasova.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau uto 26 lip 2012, 17:36

Nije Slaven kilometrima ispred nas.Oni su najobičniji seljački klub koji je funkcionirao dok je bilo love.Sad im predviđam ogroman pad kad je pipa zatvorena.Sad se oni okreću mladima kad im nitko ne želi doći.Vugrinec je sve stariji Brezovec,Poljak i Mujanović su otišli Benko još na zimu.Još ako im ode Kokalović stvarno ne vidim po čemu su ispred nas.Imaju solidnih udarnih 11 i same klince na klupi.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau uto 26 lip 2012, 17:54

Tek sad sam skužio da igramo danas sa Fc Baku a ne Inter Baku *ebe lud zbunjenog.Nadam se da će biti prijenos na stranici Bakua možda i stave golove utakmice jer vidim da imaju golove dok su Muru pobjedili 4:0
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau uto 26 lip 2012, 21:13

1:1 smo odigrali sa Fc Baku
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj uto 26 lip 2012, 21:45

ak izađe snimka golova i sastavi drmni link gore, tnx
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau uto 26 lip 2012, 23:39

[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo samo za Pecelja očito samo njega ovo zanima. Very Happy
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  domi sri 27 lip 2012, 01:56

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo samo za Pecelja očito samo njega ovo zanima. Very Happy

nije istina Very Happy

neki i prespavaju danje svijetlo lol!

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj sri 27 lip 2012, 11:57

[You must be registered and logged in to see this link.]

o ovome ja pričam
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  domi sri 27 lip 2012, 15:53

bilo bi lijepo da se uistinu ostvari taj transfer modrića, a i lovrena

kao što je netko rekao, momčad je već dugo na okupu, i ako nam se poklopi mogli bi nešto pokazati sljedeće sezone, a onda ostvariti bolje transfere

ja uvijek imam velike nade prije početka sezone, no pokazali smo da smo nepredvidivi i da možemo odigrati i dobro i loše

ne sjećam se tko, ali netko je kritizirao perkovića , no meni nije bio loš, vidjet ćemo kako će posložiti momčad poslije priprema za sezonu

također bilo bi vrijeme da netko od napadača iskoči i počne zabijati, dok je bule ovdje bio i dok je trajkovski zabijao igrali smo dobro i dobivali utakmice

znači nedostaje nam netko tko će zabijati golove, vidjet ćemo kako će se jurić snaći, on mi se čini da bi mogao iskočiti

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  domi sri 27 lip 2012, 16:03

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo samo za Pecelja očito samo njega ovo zanima. Very Happy

pregledao sam nekoliko puta već i jedna stvar koja mi uvijek upadne u oko

problem koji već dugo imamo su netočna dodavanja dok smo u napadu, a poslije takvih uvijek padne kontra i često i gol

nadam se da ćemo na pripremama izvježbati taj segment i manje griješiti sljedeće sezone

pogledajte dio 2.29-2.32 snimke i kontru poslije toga, prečesto nam se to događa

domi

Broj postova : 360
Join date : 22.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj sri 27 lip 2012, 16:21

evo ćorluka potpisao. sad samo treba vidjeti koliki je iznos bio i podijeliti sa 100! bit će plaće Very Happy
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau sri 27 lip 2012, 16:31

Istina Oršić je totalno krivo dodao loptu i skoro smo primili gol.To je čista dekoncentracija jer ga nitko nije napadao.Inače jeste primjetili da smo igrali u novim dresovima?Još nemamo reklamu nikakvu na prsima.Koliko god sam se trudio skužiti početni sastav nisam uspio a danas u Sportskima ni slova No U vezi smo počeli sa Mlinarom desno Vujčićem povučenim veznim(nemojte me držati za riječ) Blaževićem iza dvije špice koje su igrali Budimir i Oršić i Šarićem lijevo.Odotrga sam siguran da su igrali Gulić i Kramarić drugog stopera i desnog beka nisam otkrio.A mislim da je Santini branio.Baku je bio malo konkretniji ali ništa čudno oni imaju odlične igrače(Verpakovskis je nama najpoznatiji znamo ga iz Hajduka,reprezentativce Litve,Gruzije,Latvije,Siera Leonea,Kostarike brazilca Juninha koji je igrao za Domžale prije par godina u kvalifikacijama za Ligu prvaka protiv Dinama i Kovačevića bivšeg igrača Crvene Zvezde koji je igrao protiv Inkera u kupu uefa) i oni za sedam dana počinju kvalifikacije za kup uefa.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau sri 27 lip 2012, 16:46

Pecelj je napisao/la:evo ćorluka potpisao. sad samo treba vidjeti koliki je iznos bio i podijeliti sa 100! bit će plaće Very Happy

Na Sportnetu lik piše o četvrtom kluba u seniorskoj karijeri Čarlija(Dinamo,Man City,Tottenham i Lokomotiv) ja sam mu napisao da ima i peti klub a taj je i najbitniji u cijeloj priči.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  inkerovac sri 27 lip 2012, 17:37

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo samo za Pecelja očito samo njega ovo zanima. Very Happy


Pecelja i još troje, cetvero ljudi! Dobar video! Sta bi mi bez Baku TV-a!?
Cini se da smo bili dosta lošiji i lako mogli popiti još golova. Imali smo jednu fenomenalnu akciju. Treba napredovati da takvih bude što više.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj sri 27 lip 2012, 17:41

Oršić ga je svjetski strpao... Mogla bi ovo biti njegova i Blaževićeva godina. bit će love na zimu Very Happy
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  inkerovac sri 27 lip 2012, 18:46

Pošto se dugo nisam javljao evo da prokomentiram prijelazni rok i trenutnu situaciju!
Prijelazni rok bi ocjenio kao dobrim! Mislim da smo se riješili igraca kojih smo se trebali, te smanjili broj igraca! Nismo puno dovodili i zbog toga je moja ocijena dobra!
Ocito je situacija takva da ne možemo konkurirati na tržištu i to treba prihvatiti i prilagoditi se! Mladi trebaju napredovati i to je naš adut za sljedece prvenstvo.

Najavljena je da cemo igrati 4-4-2 i kada to napišeš izgleda ovako.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Obrana i napad solidno, ali veza mi nekako ne drži vodu. Nemamo pravog defanzivnog veznog, a i nismo totalno popunjeni alternacijama. Od ovih novih mislim da je Haramustek lijevi vezni. Mlinarić piše da je napadac, kao i Gorgijev te Hadžić koji samo to mogu igrati u ovoj formaciji. Znaci da po ovome imamo sedam igraca za dvije pozicije! Po tome totalno je neobjašnjiv potez angažiranja Mlinarića! Jedino ako on nije napadac i može igrati još nešto. Za Žigera ne znam sta je! Je li on defanzivni vezni!

Ako bi igrali 4-2-3-1 onda bi to ovako izgledalo.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Znaci imali bi dva defanzivna vezna koji su tako igrali prvi dio prošle sezone i funkciniralo je solidno. To bi po meni bilo bolje rješenje jer ce oni lakše pokriti prostor jer pravog defanzivnog nemamo! Krila koja su bila naša bolna pozicija bi morali igrati Oršić i Bosec. To je bolje nego prošle godine jer imamo Boseca. Tada u igru upadaju Hadžić i Gorgijev koji više nisu šesti i sedmi napadac nego alternacije na krilu šta oni mogu igrati. Pogotovo Gorgiev koji je pravo krilo. Oršiću lijevo krilo nije najbolja pozicija, ali on to može odigrati solidno!

Pošto nismo sposobni za velika pojacanja kljucno za našu sezonu ce biti pravilna odluka kako igrati! Ne smije biti lutanja kao prošle sezone jer bi to moglo biti pogubno. Ako cemo znati pravilno postaviti igrace na svoje pozicije i igrati prepoznatljivo i organizirano možemo biti veliko iznenađenje jer imamo par zanimljivih mladih igraca! Treba se podsjetiti da smo 2005. bili proglašeni glavnim kandidatom za ispadanje jer smo bili nepoznati te imali momcad punu premladih igraca poput Modrića, Ćorluke, Piškora, Poljaka itd!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau sri 27 lip 2012, 20:47

Mišić potpisao za Osijek. Santini-Gorgijev,Bagarić,Gulić,Kramarić-Vujčić,Mlinar,Šarić,Blažević-Oršić,Budimir početna postava protiv Bakua.Još su ušli Karamatić,Herceg,Čeliković,Haramustek,Bosec i Jurić
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj sri 27 lip 2012, 21:22

gorgijev iz prve? ajd super, daj Bože da tak bude cijelu sezonu i da se afirmira! možda mi ipak nije žao kaj je jančetić otišao
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj čet 28 lip 2012, 21:42

Kad te ide ide te - dinamo dobio 750 000 E od UEFAe jer su njegovi igrači odsjedili EURO
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau sub 30 lip 2012, 00:03

Nema nikakvih vijesti o dolascima ili odlascima igraca.Ili je zatisje pred buru ili je to sve od nase aktivnosti u mercatu.Sokantno malo igraca smo doveli s obzirom na prosla ljeta.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj sub 30 lip 2012, 03:35

a bolje ne dovesti nikog nego dovesti 10 koji ne dobiju jednu minutu u prvenstvu
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj sub 30 lip 2012, 11:41

Maglica u hajduku..... Nakupili su generaciju mladih kakvu je rijetko tko imao u HNLu. Uz svoje juniore koji su pomeli HNL doveli su dvojicu najboljih mladih iz osijeka. Hajduk će ove godine biti vjerovatno peti, ali ak bude mudrosti (i love) dominirat će uskoro. Ne razumijem rijeku, po meni je ok većina igrača koje su doveli, ali da imam toliko love doveo bi sigurno još 5 6 mladih i izlaznih juniora iz drugih klubova. Prije svih, Periševića iz Osijeka, em može otići putem arbitraže em je super talent. ako ništa drugo ostaviti ga u osijeku na posudbi.
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau sub 30 lip 2012, 17:02

Utakmica sa austrijancima ima na klađenju uživo na bet365.Pa bumo mogli pratiti rezultat.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Pecelj sub 30 lip 2012, 17:38

Baš me zanima sastav, posebno hoće li Gorgiev i Blažević opet igrati iz prve....
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Mijau sub 30 lip 2012, 18:07

0:0 na poluvremenu totalno izjednačena utakmica.Sastave buš vidio kada ti ih ja napišem ovdje prije ne. tongue
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

Ljetni prijelazni rok - Page 9 Empty Re: Ljetni prijelazni rok

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 17. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.