DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Za one kaj nisu gledali emisija 2 HNL sa Kreatora gost Laljak.

kolko sam vidio skroz realan

i ovo da niti jedan drugoligaški klub nema šanse kroz kvalifikacije, i to da ti nitko ozbiljan neće doći igrati drugu ligu i to da je nestorovski zalutao kod nas i to da kad se vratimo trebamo imati domaće igrače + par posudbi rijeka dinamo kako bi se stabilizirali

svi oni koji misle drugačije moraju biti svjesni da bi to bila presuda za direktan povratak u drugu ligu.

pozitivno je govorio o svima osim o koprivnici Very Happy
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970

Postaj  inkerovac pet 15 svi 2015, 23:28

Mijau je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this link.]

Sad sam pogledao! Mogu reci da sam bez veze napao Laljka! Dobro je rekao! Zadržati kostur i vlastite mlade igrace, dovesti najbolje igrace iz 2 HNL i par posudbi! To je ok!

Toplak je zaželio napad Nestorovski Zoa i mogu reci da bi taj napad ja podržao! Znaci Zoa bi bio dobar izbor bilo on spadao u kategoriju najboljih 2HNL igraca ili pod posudbe!

Ono cega se ja bojim je previše posudbi i to krivih posudbi tipa Vranjić, Ješe, Štrok, Pokrivač koji ispadaju iz lige, a ti cijelu sezonu ne daš priliki Hanžeku, Šlogaru, Radiću!

Znaci treba pametno i planski! Također mi se sviđa što posudbe ne moraju biti samo iz Dinama!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

Postaj  Mijau pet 15 svi 2015, 23:41

Mogu vam reci da od pojačanja iz druge lige želimo Lesjaka i Šoljića.Šoljić nas je sam pobjedio u Lučkom a Lesjak je prvoligaški igrač.Bili bi pojačanja.Lee odlazi.
Mijau
Mijau

Postaj  Mijau pet 15 svi 2015, 23:45

Danas smo krenuli u prvih 11 sa petoricom iz naše škole.Još jedan je ušao a dvojica su još bili na klupi.To je 50% momčadi.
Mijau
Mijau

Postaj  Mijau pet 15 svi 2015, 23:51

Mijau
Mijau

Postaj  Pecelj sub 16 svi 2015, 00:13

I ješe i Pokrivač su ispali iz lige, ali su bili pojačanja i odlično igrali kod nas

ne mogu nikako oprostiti to naše ispadanje Sinovčićevom muljažom i pobjedom na kantridi + remi doma sa ST

koliko smo god tad imali nesreće toliko smo imali sreće sa Nestorovskim i njegov datum dolaska možemo zlatnim slovima upisati u povijest kluba jer vas uvjeravam da se nikad ne bi vratili u prvu ligu da se to nije dogodilo.

Postaj  StaJaZnam sub 16 svi 2015, 11:05

Nažalost nisam mogao doći na tekmu, šteta jer mi se čini ko da smo napokon nekaj smisleno odigrali, barem u prvom poluvremenu.. ne sjećam se kad sam to zadnji put vidio uživo.

Nego, ove priče o 2000 gledatelja pretpostavljam da su mitomanija, ali kolko biste procjenili da je bilo ljudi?

StaJaZnam

Broj postova : 530
Join date : 14.04.2012

Postaj  Mijau sub 16 svi 2015, 11:10

1000 sigurno 1500 mozda ali opet dobro s obzirom kolko ljudi opcenito gleda nogomet.Malo je i vrijeme pokvarilo posjetu.
Mijau
Mijau

Postaj  inkerovac sub 16 svi 2015, 11:21

Ja bi rekao 1000! Teško da je bilo više!

Ali da cijelu sezonu igraju kako su jučer igrali prvo poluvrijeme, na utakmicama bi bilo puno više ljudi! Jučer smo izgledali kao profesionalni klub i prava momčad!
Posebno sam bio impresioniran tempom i agresivnošću! Tako bi trebali uvijek igrati!
Na 3:0 ti se može oprostiti opuštenije drugo poluvrijeme, ali barem si jedno odigrao na razini koja izgleda profesionalno!

inkerovac

Postaj  inter100 sub 16 svi 2015, 11:45

Pošto je Gorica odustala od prve lige, mi možemo biti drugi a gorica prva i svejedno direktno ulazimo u ligu.
"Ukoliko pobjednik Druge HNL ne dobije licencu za igranje u Prvoj HNL ili odustane od prava nastupanja u Prvoj HNL, u Prvu HNL plasirat će se drugoplasirani klub Druge HNL(bez kvalifikacija s 9- to plasiranim) ukoliko je dobio licencu"

Admin je napisao/la:Ma kakvo drugo mjesto

Naravno, ne treba ni pomišljati na drugo mjesto, ali kažem ak slučajno bude Smile

Postaj  Pecelj sub 16 svi 2015, 14:32

Mijau je napisao/la:Uzivam u snimci.Vodimo 3:0.Nisu nam došli do gola makar su im mogli suditi penal u 45. minuti.Još bolje se sad vidi koliko smo bili dominatni nego jučer uživo.

Od prve sekunde kad su naši krenuli s centra vidjelo se da će biti dobro.

Igrali smo pressing 45 minuta, doslovno na svaku loptu. Ne pamtim da se to nekad dogodilo.

Pazite koliko me uzelo Smile

Sanjao sam da igramo kup uefa i da smo pobjedili espanyol u gostima. Gol je dao Dani Olmo koji je kod nas dosao iz dinama.
Pecelj
Pecelj

Postaj  Mijau ned 17 svi 2015, 11:15

Pecelj je napisao/la:Pazite koliko me uzelo Smile

Ja sam neki dan sanjao da je na pomoćnom umjetna trava.I to jedna velika i jedna mala.
Mijau
Mijau

Postaj  Admin ned 17 svi 2015, 14:15

Znaci iducu sezonu pare na kladu na espanyol Very Happy a za dvije sezone na nasu pobjedu ugostima 30. kolo  INTER - Sesvete - Page 7 1491190186
Vadite putovnice tko nema, obnovite osobne,....