DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum

Join the forum, it's quick and easy

DIVLJE SVINJE
Dobrodošli na forum.

Komentiranje je anonimno, odnosno pod nadimkom po vlastitom izboru, ali ukoliko želite, slobodno se predstavite u predviđenoj temi.

Ukoliko smatrate da je potrebno, predložite ili sami otvorite nove teme na odgovarajućim mjestima.

(knjiga žalbe je i za kritike i za pohvale;))

P.S. Večina foruma je vidljiva samo kada ste registrirani i prijavljeni na forum
DIVLJE SVINJE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

30. kolo INTER - Sesvete

+4
Admin
inter100
Mijau
inkerovac
8 posters

Stranica 3 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  inter100 uto 12 svi 2015, 14:30

[You must be registered and logged in to see this link.]
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau uto 12 svi 2015, 14:33

Malo zanimljivosti.sa Sesvetama doma smo odigrali dvije utakmice i dobili ih 2:0 i 4:1.Od zadnje utakmice u Zaprešiću obadve momčadi imaju po 6 istih igrača od onog poraza u Sesvetama očekujem 9 istih Sesvećana i 6 naših.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  inter100 uto 12 svi 2015, 14:46

Čisto informativno, 2.05 na Inker. Trpajte 1
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  inter100 uto 12 svi 2015, 15:38

[You must be registered and logged in to see this link.]

"Održali smo poseban sastanak, detaljno se o svemu dogovorili"
Nadam se da su se zbrojili u glavama i da idu ostavit srce na terenu, a ne ko pičkice odigrat
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau uto 12 svi 2015, 16:58

I ja se nadam da im je došlo u glavu kakvu priliku imaju.Dobro je Laljak reko jučer preko noći imaju priliku postati prvoligaški igrači.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau uto 12 svi 2015, 17:17

Zanimljiva rasprava na sportnetu ja i inkerovac protiv filijale:).Durant jesi živ da ih steraš u kurac.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  inter100 uto 12 svi 2015, 17:22

Mijau je napisao/la:Zanimljiva rasprava na sportnetu ja i inkerovac protiv filijale:).Durant jesi živ da ih steraš u kurac.

Živ sam,živ sam. Baš čitam, ovaj erlangen mi ide na kurac i dosadan je
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  Pecelj uto 12 svi 2015, 17:42

Radim sad naše u Bugarskoj! Lik koji se zove Josip Brekalo je paklen!!

daleko najjači. sad je u zadnjoj minuti prešao sve Španjolce, vrati rolicu i ovaj fula


Osim njega najbolji su

Sosa, lijevi bek
Urošević, vezni
Lovren, desno krilo
Pecelj
Pecelj

Broj postova : 2970
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  inkerovac uto 12 svi 2015, 17:54


Kakve je to gluposti opet Laljak pričao! Pa taj ne može da Dinama ne spominje!
Dobro ako vec nismo sposobni sami složiti momčad, ali daj to malo pametnije plasiraj!

Ustvari, možda da ni ne uđemo 1 HNL! Tak mi se čini da cemo opet gluposti raditi, a i najvjerojatnije cemo odmah ispasti! Opet ce tu biti Pokrivača, Vranjića, Ješea, Štroka i kompanije!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  inter100 uto 12 svi 2015, 18:04

inkerovac je napisao/la:
Kakve je to gluposti opet Laljak pričao! Pa taj ne može da Dinama ne spominje!
Dobro ako vec nismo sposobni sami složiti momčad, ali daj to malo pametnije plasiraj!

Ustvari, možda da ni ne uđemo 1 HNL! Tak mi se čini da cemo opet gluposti raditi, a i najvjerojatnije cemo odmah ispasti! Opet ce tu biti Pokrivača, Vranjića, Ješea, Štroka i kompanije!

Kakvo ispadanje, pa ak uđemo nećemo se više mrdnit iz prve lige. Vjerujem u Branka i njegove sposobnosti
inter100
inter100

Broj postova : 1594
Join date : 27.05.2013

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  inkerovac uto 12 svi 2015, 18:13

Nakon Laljka, stvarno bi rađe da ostanemo u 2 HNL pa da nam igraju Šlogar, Dramac, Filipović, Radić, Blažević, Ćović! Pogotovo ovaj Radić mislim da može biti jako dobar!
Da smo toliko sposobni da se skroz ne raspadnemo i ostanu Šafarić, čeliković!
Da dovedemo par ovih ubojica iz Lučkog, Rudeša, Sesveta itd. koji nas razvaljuju! Ovaj Husinec je stalno strijelac u Lučkom, a covjek stoper! Bio u Realu, a završio u Stupniku, Lučkom! Izgleda da nije tako loš!
Zašto mi nemamo ovog crnju iz Sesveta, tog treba dovesti i ako u 1HNL uđemo! Imamo dva, ali ne znamo papire srediti!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau uto 12 svi 2015, 18:24

inkerovac je napisao/la:
Kakve je to gluposti opet Laljak pričao! Pa taj ne može da Dinama ne spominje!
Dobro ako vec nismo sposobni sami složiti momčad, ali daj to malo pametnije plasiraj!

Ustvari, možda da ni ne uđemo 1 HNL! Tak mi se čini da cemo opet gluposti raditi, a i najvjerojatnije cemo odmah ispasti! Opet ce tu biti Pokrivača, Vranjića, Ješea, Štroka i kompanije!

Ak ti netko da pravog i kvalitetnog igrača i još ti ga plača bili bi ludi da odbijemo.Zato velim bas me zanima kog nam Dinamo može dati sad kad će imati B momčad u drugoj ligi i Lokose.Ne vidim koga bi nam to mogli dati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau uto 12 svi 2015, 18:27

Evo pogledaj Zadar.Njima je Rijeka dala 5-6 igrača ti bi mogli nama ako Zadar izvisi.Ovi naši klinci su premladi za prvu ligu da budu nositelji.U drugoj ne rade razliku a di bi tek u prvoj.Ali njih moramo imat na okupu dovoljno je da jedan-dva iskoče i dobomo novog Kukeca ili Šarića ili Oršića.Ali da nose momčad nemreš očekivati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  inkerovac uto 12 svi 2015, 18:30

Mijau je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
Kakve je to gluposti opet Laljak pričao! Pa taj ne može da Dinama ne spominje!
Dobro ako vec nismo sposobni sami složiti momčad, ali daj to malo pametnije plasiraj!

Ustvari, možda da ni ne uđemo 1 HNL! Tak mi se čini da cemo opet gluposti raditi, a i najvjerojatnije cemo odmah ispasti! Opet ce tu biti Pokrivača, Vranjića, Ješea, Štroka i kompanije!

Ak ti netko da pravog i kvalitetnog igrača i još ti ga plača bili bi ludi da odbijemo.Zato velim bas me zanima kog nam Dinamo može dati sad kad će imati B momčad u drugoj ligi i Lokose.Ne vidim koga bi nam to mogli dati.

Pa to ti govorim! Mislim da cemo opet gluposti raditi! Posuditi par igraca OK, ali pametno i ono kaj ti treba!
Jesu vidio na Sportnetu prvih jedanaest one ekipe iz 2005! Svi naši! Par iskusnih, par mladih! igrali za nas 3 i 2 HNL! Jedan pravi dodatak i skoro prvi u prvoj! Još da smo imali crnju iz Sesveta! lol!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau uto 12 svi 2015, 18:31

Zamisli da ti Dinamo da Andrijaševića i Šimunovića a Rijeka Pušića i Gabrića imali bi momčad koja bi se borila za Europu.A sa pojačanjima iz druge lige samo bi se grčevito borili za opstanak.Treba biti pametan i iskoristiti sve da budemo konkurentni.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau uto 12 svi 2015, 18:32

inkerovac je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
Kakve je to gluposti opet Laljak pričao! Pa taj ne može da Dinama ne spominje!
Dobro ako vec nismo sposobni sami složiti momčad, ali daj to malo pametnije plasiraj!

Ustvari, možda da ni ne uđemo 1 HNL! Tak mi se čini da cemo opet gluposti raditi, a i najvjerojatnije cemo odmah ispasti! Opet ce tu biti Pokrivača, Vranjića, Ješea, Štroka i kompanije!

Ak ti netko da pravog i kvalitetnog igrača i još ti ga plača bili bi ludi da odbijemo.Zato velim bas me zanima kog nam Dinamo može dati sad kad će imati B momčad u drugoj ligi i Lokose.Ne vidim koga bi nam to mogli dati.

Pa to ti govorim! Mislim da cemo opet gluposti raditi! Posuditi par igraca OK, ali pametno i ono kaj ti treba!
Jesu vidio na Sportnetu prvih jedanaest one ekipe iz 2005! Svi naši! Par iskusnih, par mladih! igrali za nas 3 i 2 HNL! Jedan pravi dodatak i skoro prvi u prvoj! Još da smo imali crnju iz Sesveta! lol!

Crni iz Sesveta je Dinamov igrač jel bi ti smetalo da njega posude?
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  inkerovac uto 12 svi 2015, 18:35

Mijau je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
Mijau je napisao/la:
inkerovac je napisao/la:
Kakve je to gluposti opet Laljak pričao! Pa taj ne može da Dinama ne spominje!
Dobro ako vec nismo sposobni sami složiti momčad, ali daj to malo pametnije plasiraj!

Ustvari, možda da ni ne uđemo 1 HNL! Tak mi se čini da cemo opet gluposti raditi, a i najvjerojatnije cemo odmah ispasti! Opet ce tu biti Pokrivača, Vranjića, Ješea, Štroka i kompanije!

Ak ti netko da pravog i kvalitetnog igrača i još ti ga plača bili bi ludi da odbijemo.Zato velim bas me zanima kog nam Dinamo može dati sad kad će imati B momčad u drugoj ligi i Lokose.Ne vidim koga bi nam to mogli dati.

Pa to ti govorim! Mislim da cemo opet gluposti raditi! Posuditi par igraca OK, ali pametno i ono kaj ti treba!
Jesu vidio na Sportnetu prvih jedanaest one ekipe iz 2005! Svi naši! Par iskusnih, par mladih! igrali za nas 3 i 2 HNL! Jedan pravi dodatak i skoro prvi u prvoj! Još da smo imali crnju iz Sesveta! lol!

Crni iz Sesveta je Dinamov igrač jel bi ti smetalo da njega posude?

Nemoj me zezat! Kaj je i on u Dinamu? Pa tko nije!
Dobar je! Dobar je i onaj Badara u Dinamu 2!
Ne znam da li bi ga onda posudio! Nestorovski ako ostane! Radiću bi sigurno dao priliku! Mali je grdi potencijal! Možda bi rađe posudio drugu poziciju! Obrana nam je katastrofa, veza isto!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau uto 12 svi 2015, 18:38

Pa normalno da je Dinamov ne mislis da su ga ovi sami našli.Badara je nedokazan u trećoj ligi svi zabijaju u prvoj nemogu dati gola.Onaj Čabraja iz Rudeša je paklen a ima ugovor sa Lokomotivom sve kaj bar malo valja ima ugovor sa Dinamom.Oni imju 87 igrača sa profi ugovorom.To je 3.5 momčadi.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  inkerovac uto 12 svi 2015, 18:44

Mijau je napisao/la:Pa normalno da je Dinamov ne mislis da su ga ovi sami našli.Badara je nedokazan u trećoj ligi svi zabijaju u prvoj nemogu dati gola.Onaj Čabraja iz Rudeša je paklen a ima ugovor sa Lokomotivom sve kaj bar malo valja ima ugovor sa Dinamom.Oni imju 87 igrača sa profi ugovorom.To je 3.5 momčadi.

Napisao sam na Sportnetu! Imaju 300 igraca, sve kaj se i malo pokaže!
Treba vidjeti i jako pametno promisliti! Moramo imati svoje jer inace nebudemo dugo! Cinjenica da su nam u prvoj najbolji bili Oršić, Šarić! Sad u drugoj Blažević drugi dio, Ćosić prvi, dobro i Nestorovski, ali samo zbog golova jer igra dosta slabo! Znaci ipak naši! Kada smo Sesvete razbili 4:1 tko je dao eurogol! Dramac!

Dobro, ali crnjo možda nema ugovor s Dinamom! Dinamo ga našao, prosljedio, ali možda nema ugovor s Dinamom! Pa nije da i takve potpisuju! Pa taj i nije neki mladac!
Ja bi najrađe ovog s tvoje slike! U onoj formi iz 3HNL!


Zadnja promjena: inkerovac; uto 12 svi 2015, 18:51; ukupno mijenjano 1 put.

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau uto 12 svi 2015, 18:51

Pitanje je ko će ostati od naših.Ćosić je prodan,Filipović je interesantan mnogima,sad će i Blažević biti,Čović je bio najbolji golman lige u HD-u.Ak još koji otiđe nek ga zamjeni pravi igrač a na klupi nek bude naš.A ne da ga zamjeni škart a naš bude na tribini.Kad se sjetim pojačanja iz prvog djela.Demir,Pejić i Konyit.Niš nisu donjeli a nijedan naš se nije do kraja isprofilirao.Trebalo se gurati Šlogara i Dramca ili samo jednog a oni su djelili minutažu sa Demirom i Pejićem i skorno niš nisi dobio od svih cetiri.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau uto 12 svi 2015, 18:53

Ima ugovor 1000% ja vidio na svoje oči u glasniku HNS-a.I Čorić iz Sesveta je sad potpisao sa Dinamom mogli bi nama njih dva dati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  inkerovac uto 12 svi 2015, 18:55

Mijau je napisao/la:Pitanje je ko će ostati od naših.Ćosić je prodan,Filipović je interesantan mnogima,sad će i Blažević biti,Čović je bio najbolji golman lige u HD-u.Ak još koji otiđe nek ga zamjeni pravi igrač a na klupi nek bude naš.A ne da ga zamjeni škart a naš bude na tribini.Kad se sjetim pojačanja iz prvog djela.Demir,Pejić i Konyit.Niš nisu donjeli a nijedan naš se nije do kraja isprofilirao.Trebalo se gurati Šlogara i Dramca ili samo jednog a oni su djelili minutažu sa Demirom i Pejićem i skorno niš nisi dobio od svih cetiri.

Ja se ne bojim da ce netko uzeti Filipovića i Blaževića! Filipović je mlad i to je sve, Blažević je još daleko od konstante! Pa Rudeš i Lučko nam diktiraju tempo! Čović je dobar ali ako njega ne možemo zadržati u 1 HNL onda stvarno nemamo kaj tamo tražiti!

inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau uto 12 svi 2015, 18:59

A ko zna moguće je da nam iz Češke sleti neki novi Ilija.Sa tim menađerom imamo odlične odnose još iz vremena kad je Ašanin otišao od nas u Češku.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  inkerovac uto 12 svi 2015, 19:08

Mijau je napisao/la:A ko zna moguće je da nam iz Češke sleti neki novi Ilija.Sa tim menađerom imamo odlične odnose još iz vremena kad je Ašanin otišao od nas u Češku.

Ovako u grubo trebaju nam stoperi, defanzivni vezni, probojna krila! Čović, filipović, čeliković, blažević šafarić(ako je spreman proći prave pripreme), Nestorovski, ajde i taj Glavina samo zato jer je još relativno mlad, plus svi naši mladi, su igraci koji trebaju ostati!


inkerovac

Broj postova : 1511
Join date : 22.04.2011
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  Mijau uto 12 svi 2015, 20:02

inkerovac je napisao/la:
Mijau je napisao/la:A ko zna moguće je da nam iz Češke sleti neki novi Ilija.Sa tim menađerom imamo odlične odnose još iz vremena kad je Ašanin otišao od nas u Češku.

Ovako u grubo trebaju nam stoperi, defanzivni vezni, probojna krila! Čović, filipović, čeliković, blažević šafarić(ako je spreman proći prave pripreme), Nestorovski, ajde i taj Glavina samo zato jer je još relativno mlad, plus svi naši mladi, su igraci koji trebaju ostati!


Mazalović isto mora ostati,Bagarić ako bude sposoban za nogomet treba ga čekati ako treba i do 9. mjececa.Kad pogledaš ova momčad je čisti prosjek i u drugoj ligi tu smo di jesmo zbog individualne kvalitete.Ja bi ostavio i Jefthona a treba vidjeti kaj je sa tim Potokarom.A kaj je najbolje nemaš ni puno toga za otpisati.
Mijau
Mijau

Broj postova : 5105
Join date : 27.04.2011

[Vrh] Go down

30. kolo  INTER - Sesvete - Page 3 Empty Re: 30. kolo INTER - Sesvete

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.